-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bu takımı günlükmü düşünüosunuz yoksa misafir içinmi? internetten sofra takımıo almak ne kdr güwenlı olabılırki görmeden

bende katkıda bulunıyım dedim aldıklarım işteeeee

Eklentiler

• $OZDILEK-MODALETTO-KLOZET-TAKIMI-3-PARCA__56839126_0.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 94
  • $DSC04239.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 96
  • $DSC04240.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 105
  • $pencere-anahtarlik-aa-500x500.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 87
  • $Pratik-Sarimsak-Ceviz-Findik-Rendesi-Ogutme__52724741_0.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 89
  • $FINEBONE042.jpg
    155,6 KB · Görüntüleme: 92
  • $4872-karaca-krcfrz18prc-11374946(1).jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 88
  • $ikram-turk-kahvesi-makinasi---1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 98
  • $harmony-600-blender-set---1.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 78
  • $gala-paslanmaz-celik-fritoz--1.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 100
  • $nigro-elektronik-cam-baskul---1.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 85
  • $taste-izgara-ve-tost-makinesi---1.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 91
  • $tulip--buharli-utu---1.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 83
  • $cosmic-sac-kurutma-makinesi---1.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 88
  • $harvest-collection-cay-ve-turk-kahve-makinesi---1.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 107
  • $2172_1.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 99
  • $pr_01_478_max.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 89
  • $2.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 108
  • $dsc05587.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar fikrinize ihtiyacım var kayınvalidem bana 1 tane karaca günlük kullanımlık kahvaltı takımı almış oysa ben 2 yıldır bernardoda beğendiğim butterfly çay setini alıcaktım nişanlımla çeyizimiz için beğendiğimiz ilk eşya olduğu için nasıl hevesliydim anlatamam evide bir sürü tabak çanakla doldurmak gibi bir isteğimde yok sizce alsam mı?

aynı durumdayız okuyunca kendimi gördüm=)banada kayınvalıdem noble lıfe dan aldı kahvaltı takımı ama içim butterfly da almak istiyorum ayıp olurmu ev tabak çanak dolarmı diye kararsızım:)

aynı durumdayız okuyunca kendimi gördüm=)banada kayınvalıdem noble lıfe dan aldı kahvaltı takımı ama içim butterfly da almak istiyorum ayıp olurmu ev tabak çanak dolarmı diye kararsızım:)

ev tabak çanakla dolmaz.sonraya kalırsa da alınmaz.içinde duracağına evinde dursun.şimdi diolardır sizlere aman napcan iki kişisiniz die.sonra yetmeyecek bile aldıklarınız.misafirdi yemekti derken.ayrıca bulaşık makinesine yetmiyor.dolap boşalıveriyor.bol tabağın zararı olmaz.benim çeyizimde yoktu ne yemek takımı ne kahvaltı takımı.12 sene oldu.tencerelerini daha yeni yeniledim.porselen takımkarıda ne zaman alırım bilmem.imkanınız varken bence alın...

merhaba kızlar , bende çeyiz hazırlığı yapıyorum da bir şey soracağım :)

tupperware ürünlerini internetten hiç alan var mı ?

Benim yakınımda bu ürünleri satan yok bende internetten baktım bir kaç sitede fiyatları indirimli şekilde satılıyor , hem taksit imkanı da var ama tupper ürünlerini internetten almak doğu mudur acaba ?

kalitesi , fiyatı bakımından , hiç alan var mı ?

yardımcı olursanız sevinirim , hepinize kolay gelsinnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…