-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Son düzenleme:
hepsi çok güzel cnm soleyin nevresim yakımının aynısı bugün elime geçti çok güzel güle güle kullanalım

insallah:)) siyah ve kırmızı uyumuna bayılıyorum:)) yatak odası tak nı beyaz alıcam zaten.siyah ve kırmızı nevresimlerle kombinleyecem:)) cok heyecanlıyımP: daha benim dugun tarihim belli degil:) henuz cumartesi gunu istemeye geldiler.bayram sonu gibi nişan dusunuyoruz bakalım hayırlısıyla

:) biraz deil baya bi tuzlu ama ben 3200 lıraya aldım kasık catallrıyla beraber.800 tl de hedıye cekı werdıler o 800 liraylada butun mutfak eksıklerını tamamlıcam:)

:) biraz deil baya bi tuzlu ama ben 3200 lıraya aldım kasık catallrıyla beraber.800 tl de hedıye cekı werdıler o 800 liraylada butun mutfak eksıklerını tamamlıcam:)

amin..benimde dugunum seneye 22 hazıran smdıden alıoruz.2gun önce bernardodan paris antique yemek takıımını aldım.

bizde iste gectigimiz cts sozlendik bayram sonrasında nişan dusunuyoruz.nişanlım dugun işi uzamasın kısa yapalım dior ama ben yaz dugunu istiyorum:) sanırsam acelecii:))))

ewt en ıyısı yaz düğünü:) biz hazirana aldık ramazandan snra ağustostada cok sıcak oluodu.hazırlıklarda anca seneye tmamlanacak hazirnaa aldık:)

Zaten fikir değiştirdik canımEv alıcaz büyük ihtimal o zamana kadar beklicez mutfağa göre karar vericez alıcaklarımıza.2 seçeneğim var şu an;
1.
2.Eki Görüntüle 445085

mekselinee bende bu siyah buzdolabından aldımm..cok güzel duruo tabı mutfak sıyah yada beyaz renkelrıne uygunsa:) çamasır makınesınıde siyahj almadım zaten banyoya konulacagı ıcın aynı renk olmasına gerek görmedım..ben boschun 7 kg kurutmalı camasır makınesını aldım..dugunum seneye ama smdıden aldık daha mağazada ıstersek baskasıyla değiştirebilecez.çamasır makınesınde kararsız kaldım kurutmalıalr nasıl acaba bılmıorum..ama dediğim gibi su sebilli alma bence gerçekten önermiolar

Güle güle kullanırsınız inş:)Bende mutfağa uygun bakıcam duruma göre. değiştirmezsem eğer bu iki seçenekten biri olucak sebilliden vazgeçtim yani.Bizimde daha 1buçuk sene var nerdeyse şu an askerde şubatta dönünce evi alırız nasipse sonra beyaz eşya inş

aynen banada daha 1 sene war.bende mutfagın rengıne göre bakacam eğer siyah uymazsa metalıyle değiştirecem metalinide eklemişsin zaten..bosch guzel ama bence baska markaya gitme güle güle kullan

aynen banada daha 1 sene war.bende mutfagın rengıne göre bakacam eğer siyah uymazsa metalıyle değiştirecem metalinide eklemişsin zaten..bosch guzel ama bence baska markaya gitme güle güle kullan

sağol canım.Buzdolabı kesin bosch olucak ama bulaşık makinasında arçeliğe daha çok ısındım

bulasık makınesıne cok cok önem wermedım walla ben yıne boshtan aldım.dolabı ordn alınca hepsı aynı marka olsun dedık.5 programlı bulasık makınesı aldık ıste.camasır mak we buzdolabı daha önemlı gelıo bana:)

kızlar porsan.com.tr den alışveriş yapan var mı ben yemek takımı alamyı düşnüyorum.kütahya porseln ne dersiniz

kızlar ben de 8-10 tane nevresim dışında çeyiz eşyası yok gerçi bi adayda yok ama ne biliyim bi ara çok hevesliydim bu işlere sonra bıraktım şimditekrar ilgileniyorum bendide alın aranızaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…