-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hımm anladım canm o zaman bende yapayım madem o kadar ucuz biraz tarif edebilir misin nasıl yaptığını?
6+6 alacaktım zaten 12 tanesi 20 tlye gelecekti bana 3 tl olsun daha çok isterim :kedi:

cnm tuhafiyelerde fistolar var onlardan al.
beğendiğini al.sonra bu mutfakta kullanılan kağıt havlular bitince kartonlarını 3 cm kalınlığında kes.
fistonda kalın olsun biraz.
ilk önce fistoya uygun kurdele ile sar kartonu yapıştır ya da dik hangisi kolayına gelirse bitim yerinden
fisyonuda üstüne geçir. ben kurdeleye dikerek sabitledim sen yapıştırabilirsinde.
istersen albüm yapar yapım şeklini gösteririm

İçerisinde el emeği olan şeyler herzman dikkatimi çekiyor.. Daha şimdiden elde yapılması mümkün bir sürü nikah şekeri resimleri stokluyorum kendime.. Peçete yüzükleri, hediye kutuları.. evimdeki işe yaramaz kutuları süsleyip kullanabilir duruma getiriorum ...
Tatlım valla yukarıdaki anlatımdan açıkcaı pek bişey anlamadım.. Mümkünse resimleri koyduğunda bizlerlede paylaşabilirmisin?

cnm albüm yapayım 2 dk sonra bak.
nikah şekerimide eklim ama sonra silicm onu.
kendim yaptım şekerimide sana da fikir olur

çok teşekkür ederim canım ama karton yerine daha sert bişey kullansak olmazmı?tel gibi bişey yani süper bi fikir bu arada bravo nasıl buldun kaydirigubbakcemile5
nikah şekerini de çok merak ettim opuyorumnanaktan

ay gördüm gördüm cidden bravo çok çok güzel olmuş tuttum bu fikri canım süpersin
nikah şekerlerini nasıl yaptın süperler doğrusu ama fiyat farkının az olduğunu duymuştum nikah şekerleri hemen hemen aynı fiyata geliyormuş doğru mudur?

Merhaba Kızlarr =))
Çeyiz hazırlıkları nasıl gidiyorr :)
Bugün yeni bir nevresim aldım linensin kampanya ürünü.49 tl canlı canlı çok güzelll :) Bunlarda resimlerrrrr:)

kızlar ne yapacağımı bilemiyorum kuaförüm tamam nişanda da gittiğim yere gitcem güzel yapacağından eminim fakat makyajı güzel yapamıyolar saçımı başka yere makyajımı başka yere nasıl yaptırabilirim ??

Kendin yapamaz mısın ? Veya yanında makyajdan anlayan biri olursa izin verirler sanırım onun yapmasına.

boshayallersmile
bugün gelibliğimi görcem bitmiş halini giycem
umarım sorun yoktuur çook merak ediyorum nasıl oldu diye
işim bitsede gitsem biranöncee

çok teşekkür ederim canım ama karton yerine daha sert bişey kullansak olmazmı?tel gibi bişey yani süper bi fikir bu arada bravo nasıl buldun kaydirigubbakcemile5
nikah şekerini de çok merak ettim opuyorumnanaktan

cnm olur tabi peçete halkaları var tuhafiyelerde satılıyor 12 tanesi 1.5 tl
ama onlar ince ben kalın istediğim için bunu tercih ettim
birde kaplanınca ztn karton olduğu hiç belli olmuyor.

tatlım valla maşallah çok beceriklisin şekerlerine bayıldım yaa.. figürleri hazırmı aldın senmi yaptın çokkk güzellerr

sağol cnm teşk. ederim.
figürler tek tek satılıyor bir paket içinde 50 tane var yani 25 gelin 25 damat
bazı yerlerde tek gelin tek damat şeklinde yapanlarda var şekerin üstüne.
ben ikisini birden yapıştırmayı tercih ettim.

cnm çok teşk.ler
beğendiğinize çok sevindim ya :)
herşey hazır ztn tülü lavantası kurdelesi alıp silikon tabancası ile üstüne yapıştırdım
arkalarında da magnet var. buzd. koysunlar diye
en son isimlerimiz yazılcak pcden çıktı alıcam günü belli değil diye onları yapıştıramadım
t.dağda bi davetiyecide sormuştum bunu tanesi 2.tl demişti
çok geldi üzüldüm çokta beğendim. netten araştırdım yine o aralardı
50 tanesini 17 tl ye aldım
herşeyi içinde tülü lavantası kurdelesi fln filan 100 tanesi 55 e geldi.
deniz yldızlarıda vardı 100 tanesi 17 tl di yani malzemesi ile 25 ancak bulur.
ben ekstra şeyler koydum inci tüy fln malzemeye göre değişiyor fiyat.
ama bence tanesi 2.tlden almaktansa daha ucuza getirdim.
boshayallersmile

lepi bende merak ettim gelinliğini.
inş. sorun çıkmaz tatlım içine siner

boshayallersmile

lepicim hayırlısı olsun nasıl olmuş gelinliğin?
kadıköyde mi diktiriyorsun fatih mi?opuyorumnanaktan

bunları bildiğim çok iyi oldu canım,bende yapmaya başlayayım bari çok sevindim opuyorumnanaktan
nikah şekerleri de hem ucuza gelmiş hemde kendi istediğin gibi yapmışsın çok mantıklı hemde kendşn tek tek uğraştın,emek verdin hayırlısı olsun canım senin düğün ne zamandı?

evet cnm güzelliğinden çok el emeğim olması iyi oldu.
4aralık düşünüyrz ama daha kesin tarih almadık.
yavaş yavaş hallediyrz gerçi işleri ama yinede tarih olmayınca panik oldum ben
nikah şekerleri zamanımı alır belki die erkenden aldım.
fkt 3 günde bitti.hemde dediğin gibi uyguna geldi

Günaydn canım bayağı çabuk yapmışsın anlaşılan elina sağlık becerikli hatun
bende şey soracağım ütüde çelik taban mı,seramik taban mı?
eve alacağım ütü bi arzum var çelik taban bide king seramik taban var ikiside 2000W aynı fiyat 40tl kampanyalı şuan

slm kızlarrr nasılsınız hazırlıklar nasıll gidiyoo biz o devreleri geçeli 2.5 sene olduu
size yaptığım yatak odası örneğini yükledimm almak isterseniz özelden irtibata geçerseniz sevinirimm çok güsel boncuklu kelebekli havlu örnekleride var onlarıda yüklücem
görüşmek üzere kolay gelsinn şekerlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…