-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

merhabaaa bende forumu hep uzaktan takip ediyordum ama dayanamadım bende katıldım sizlere :) evlenecekler kervanına bende katıldım.görüşlerinizi düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum :) hepinizin adına hoşbuldummm:dance:

balkaba hoşgeldin düğün ne zaman nişanlı mısın anlat kendiniç.

hoşbuldumm opuyorumnanaktan bayramdan hemen sonra kısmetse takıcaz alyanslarımızı.düğünüde çok uzatmadan hazırlıkları kolaylayınca yapmayı düşünüyoruz.ama ne zor şeymiş bu evlilik işi.buzamana kadar hiç evlenmeyecekmişim gibi ne bir iğne aldım nede anneme hazırlattım.şimdide fena sıkıştım bakalım hayırlısı bu hazırlık alışveriş aşamasında sizlere çok iş düşüyor desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum beni yalnız bırakmayın ama

anladım hayırlısı olsun nişanına az kalmış şimdilik yalnızca onu düşün keyfini ve tadını çıkart kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Düğün için ondan sonra hep beraber hallederiz benimde seneye kısmetse almaya başladım ama hatta sende kendine bi topic açabilirsin ben öyle yaptım aldıklarımı yazdım resim ekledim hem başkaları yararlandı hemde aldıklarımı unutmadım yerimseniben

almaya bi başlasam açarım tabi.ama ben ilk etapta mutfak ıvıru zıvırından başlamaktansa her ay kenara para atıyorum.bi miktar birikince çıkar hepsini toptan alırım diye düşünüyorum.zaten mobilya olayına filanda henüz girmedik.büyük nişan yapmayacağım için vede nişan bohçası gibi fuzuli şeylerden hoşlanmadığım için onlardan masraf olarak yırttım :) darısı diğer hazırlıkların başına artık :)

[QUOTE=balkabaa;14865690]almaya bi başlasam açarım tabi.ama ben ilk etapta mutfak ıvıru zıvırından başlamaktansa her ay kenara para atıyorum.bi miktar birikince çıkar hepsini toptan alırım diye düşünüyorum.zaten mobilya olayına filanda henüz girmedik.büyük nişan yapmayacağım için vede nişan bohçası gibi fuzuli şeylerden hoşlanmadığım için onlardan masraf olarak yırttım :) darısı diğer hazırlıkların başına artık :)[/QUOTE]

ozaman işin çok daha kolay küçük ev aletlerinden başlayabilirsin :lepi:

eregli lepi ve gonzales cok tesekkürler hanimlar

gonzales senin verdigin linkede bakicam mutlaka simdiden tesekkürler : )

2 sene bana cok uzun bir zaman gibi geliyor aslinda...
ben burda sadece para biriktirebilirim sanirim...
hem isede daha yeni girdim...
ama burada bu zaman icnide insaAllah iyi bir miktar biriktirmek nasip olur...

evlenmeden önce müstakbel esime yük olmayida istemiyorum

sessizlik tabikide bi çok harcamandan kıstığında zaten birikecektir.
Eve gidip müsait olduğunda bakarsın eklediklerime aldıklarıma. umarım herşey gönlünce olur

balkabaa fazla strese atma kendini hersey olacagina varir insaAllah bu günlerin keyfini cikarmaya bak mümkün oldugu kadar : ) Allah yardimcin olsun

gonzales tesekkürler canim evet eve gidince bi güzel incelicem fikir edineyim senin ceyizinden : ))
zaten i$e gitme motivasyonum sadece evliligim icin birikim yapabilmek...
yoksa hicmi hic can atmiyorum buraya gelmeye yaa : ))

kızlar günaydıınnn
çok çok güzel bi gün olsun hepimiz içinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…