-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

anammmm büyük heycannnnn eee yerleştirme ne zaman bakıyım topladın mı eşyalarını kıyafetlerini falan

canım herşeyy hazırrrr, kırılacak ve ıvır zıvırları hep götürdük zaten sadece çeyizler kaldı hurçladık onlarıda, ne koydu be ilk gün ağladım ama ikinci gün taşırken iyiydim sempatiksalakcinni kıyafetleri falan kışlıklar toplu zaten onları evlendikten sonra alırım dursun bazamın altında, yazlıklar gider bii heralde onunda yarısından fazlası benle olur tatil için kaydirigubbakcemile3 offff daraldım cnm yaaa akannehir

aman yaw ne ekşınlı heee artık kendi evine doğru serüvenin başladı sanırım bende kendi odamdaki kıyafetlerim toplanmadan evlendiğimi anlamam gibi geliyor guclubacismile

aman yaw ne ekşınlı heee artık kendi evine doğru serüvenin başladı sanırım bende kendi odamdaki kıyafetlerim toplanmadan evlendiğimi anlamam gibi geliyor guclubacismile

eşya toplanıyoda nedense kıyafetleri toplamak içimden hiç ama hiç gelmiyooo kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı bide alışkanlık yaa bişi alıyorum yaaa evime mesela bi tablo aynısını eve de alıyorum :)) annem diyo her aldığını banada alma alışkanlıkkk :1shok:-tatlicadiarzu-

delikafaduldendelikafadulden herşeyden 2 tane olacak neyse sen kırarsan falan geri alırsın :sm_confused:

Ay Hatçem evet hayırlısıyla yeni hayata bir tebessümlü merhaba diye seslenme sırası sana gelmekte hızla:)

günaydın kızlar, sonunda mobilyalar geldi ve salonum tamamdır, tamda istediğim gibi :))

ereğlim valla hemde ne hızla :))

günaydınlarr
gız hatcee
darısı başımıza diyim ozaman:)
nasıl oldu tam istediğin gibimi

günaydınlarr
gız hatcee
darısı başımıza diyim ozaman:)
nasıl oldu tam istediğin gibimi

başınıza lepim başınıza:))
sadece ufak odamın kanepeleri gelcek bi o kadar bitmemiş daha..
salon tamamdır ünitem, koltuklar, masa, bank ve orta sehpa tam istediğim gibi oldu ve baya kullanım alanıda kaldı bizeee :)) siyah ve ceviz freze meşenin uyumunu iyi yakalamışızz :)) benim gibi rockuya böle yakışırdı hehehe :)) bu arada perdelerimi uyumlu almıştık ama bu kadar uyacağını düşünmedik fonlar koyu kahve berjerlerimde desenler var koyu kahve :))

en güzeli daha güzeli senin olsun lepimmmmmmmmmmmm :)):1hug:

Son düzenleme:
HATİGE canım gözün aydın salonda bitti yani

bitti canım bittiii sonunda bittiii :lepi:, salonu öle kapalı tutmucam zaten orda otururum genelde ben, küçük odamda çok güzel oldu tv ünitesi ve raf orayada yaptıkkkk, hemde iboyla kendi eserimiz rafların monte ve dekoru :)) kitaplık vs daha bi dinlenme çalışma oda modunda :))

darısı başınaaaaaa bebem en güsel en istediğin şekilde ve en önemlisi içine sinen şekilde :)) kızlar siz beğenin ve içinize sinsin gerisi hiç önemli değilmiş dün onu anladımmm :1hug:

Allah gönlüne göre vermiş canım ne güzel beraberce halletiniz bunu da :asigim::asigim:
daha bitmez işler ama bittikçe için rahatlar şimdi yerimsenibenyerimseniben
Allah bana da o günleri görmeyi nasip etsin ne diyim inşallah Şenizolumunekankayizsmileakannehir

valla öyle oldu canım, çok gezdik çok fikir aldık geniş zamana yaydık sıkıştırmadık ama şimdi onun verdiği huzur var :)) evet artık sadece ince işler kaldı kolileri aç yıka yerleş, bide çeyizi yerleş iştee... :)) evime gelince yakından gör fotoda çekicem ama :))

bu arada sıra sendeeee biz bitiriyoz, seni başlıyoruz hazırlamayaaa :)) :lepi::Saruboceq: Allahım sanada nasip etsin bu mübarek ilk ramazan gününde :)) bu arada hayırlı ramazanlarrrr :)) :1hug:a.s.:1hug:

Bizimde düşündüğümüz gibi olursa çok gezicez dolaşıcaz fikir edinicez neler var neler yok diye sonra alıcaz inşallah tabi akannehirakannehir evine elbette gelince daha yakından görücem ama önce bi resimde görüyüm nereye geleceğimi biliyim delikafaduldenşakkıdı

bana sıra ancak yılbaşından sonra gelir heycan yok yine bende çünkü yerimseniben zamanım var düşünmek istemiyorum ufak tefek çeyizlerimi halletmeye çalışıyorum işte :roflol:

Ev temizliğinde yardımcı olabilirim bu arada haftasonu tabi haftaiçi ful işteyim senağlama:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…