Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Allah razı olsun herkeslerden
ben nazara cok ınanan bı ınsanım
kötu nıyetle deılde ııyı nıyetlede olsa nazar değilebılır bence
ben bıle değebılır yanı
cok üzüldum yaa:gitme:
cok sevmıştım kutu gıbı evımdı
perdelere okadar para verdık aldık
mobılyalar o eve göre yapıldı:gitme:

aıme uzulme cnm benım
senınde cok az kalmış
kızlar ksura bakmayın ben cıkıyom
kötuyum cok

böcük üüzlme ya :gitme:

Rabim herşeyde bir hayır veriyor..

acaba 100 tl falan fazla olsa da içine sineni mi tutsaydınız..

böyle hep dert edicen kendine..

Allahım yardım etsin rahatlatsın inş..

şahsen ben bişiyi çok istersem parasını çok önemsemem
çünkü takarım ona içim içimi yicene alırım
ama tabi sizinki büyük bişi
ev bu yani bide devir ekonomi devri
bişi diemicem

ervaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bebısımm
kuzumm opuyorumnanaktan

benı nıe duymuosunnnnkaydirigubbakcemile

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara... ARSıMACIMM

ıyi ki doğdun arsiiiiii
iyiki doğdun arsiiii
iyiki doğdun iyiki doğdun
iyiki doğdun arsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

Nice güzel yaşlara canım arkadaşım, herşey gönlünce olsun. Yeni yaşın sana hediye olarak cici bi bebiş getirsin mi kaydirigubbakcemile3

Biz de askerimizi uğurladık. Asker derken öyle 20 yaşında delikanlı diye düşünmeyin 37 yaşında filan kaydirigubbakcemile3 ıki çocuğu var yeğenlerim sayılır. Elimizde büyüdüler. Kız 10 yaşında çok duygusal kim giderse bi yere hemen ağlar zaten. Bu kez giden babası tabii. Çok ağladı yavrum :gitme:
Ben de aldım bize getirdim. Evimizde minik bi misafir var bugün :)) Önce biraz dolaştık onunla
sonra doğumgünü hediyesini almamıştım LC Waikikiye gittik ona cici bi elbise aldım. Çok mutlu oldu :1rolleyes:
Az önce uyudu, uyumadan önce de gelip paketi açıp yine elbiseye baktı :asigim: Sonra babam da uyumuş mudur acaba dedi çok kötü hissettim

Böcük çok üzüldüğünü anlayabiliyorum canım
ama bu kadar yıpratma kendini düğününüzü, yaşayacağınız güzel günleri düşün
biraz önyargılı davranıyor olabilirsin hayalkırıklığı yaşadığın için
ama eminimki yeni evini de çok seveceksin :teselli:

kıyamam ben ona cnm ya aglar tabı kız babası
kac ay yapıcakkı

kızlar hepinize teşekkür ederim. amcamın kızı 12 yaşında. hiçbirşeyi yoktu. aniden karın ağrısı başlamış dr ye götürüyorlar hiçbirşey çıkmıyor önce sonra tahlil ve tetkikler yapılıyor. ve ilik kanseri olduğu ortaya çıkıyor.3 aylık kür e başladılar. ama görseniz upuzun simsiyah saçları vardı şimdi hepsi dökülecek meleğimizin :KK43: tüm sülale dağılmış durumda hepimizi sarstı. Rabbim bütün hastalara acil şifalar versin innşallah

günaydın kızlar geçmişi okuyamadım daha ama müebbet sevdam allah dermansız dert vermesin acil şifalar diliyorum

böcüğüm 2 hafta bişi kalmışken bunları yaşamak tabiki çok zor. allahtan hayırlısını iste herzaman iyiki yağmur yağmış ve sen o evin su bastığını gördün bence daha iyi daha mutlu olacağın bir ev seni bekliyor allah rast getirsin

sulfatçım allah kavuştursun benim abimde daha geçensene bitirdi geldi kızı var okula başlamıştı onun o hıçkırarak ağlaması geldi gözümün önüne allah yar ve yardımcısı olsun çok zor edirnedeydi allahtan ki her fırsatta gitmeye çalıştılar annemlerin desteğiyle ama dibinde bile olsa yinede zor çoluk çocuk olunca çifte zor işte

ARSıMA iyiki doğdun canım hayat hep gülen yüzüyle karşılasın seni tüm kötülüklerden uzak olman dileğiyle nice yaşlara nice senelere

şimdi bir geçmişe dalayım

Son düzenleme:
news-strawberries_whipped_cream_cake.jpg

Bilin Bakalım BU pasta Kimin?
ıpucu:Baş harfi A Güzel mi Güzel bir kızcenin

bende varımmm opuyorumnanaktan

1.Tabikide toplamıyorum...
2.Hergün değil ama genelde oluyor olmazsadabişeyler yapıyorum yapmak istemezsemde dışarda yiyoruz kaydirigubbakcemile2
3.bak bu şık tam bana göre:)hep topluyumdur.Not:dün gece misafirler 1de gitti o yüzden mutfak bugun dağınık:KK70::KK70: kaydirigubbakcemile3

ben çalışıyorum
1.her sabah topluyorum ben yapamazsam eşim toplamadan çıkmaz öle alıştırdım öle gidiyo bu durumdan çok memnunum

2.genelde yemeğim olu yanına ek yaparım yada kayınvalidem yemek verdiyse onu ısıtır yanına çorbasını eklerim vs..

3.evim topludur herzaman ama şuan bir süpürge tutulsun istiyor yani sadece soyunma odasında çamaşırlarım asılı onun dışında no problemyerimseniben

Komşum cnm Bitanem
Neden böyle yapıp kendini nişanlını bide bizi üzüyorsun
Sonuçta Kiracıyız biz
O evi almadınızki kiraladınız.
ileride zaten taşınacaksın.
Tamam içine sinmesi çok önemli ama inan içine eşyaların girince çok değişecek herşeyy gör bak
Gelinliğide çok takma kafana
O gün insanlar sana bakmaktan gelinlğine bakamayacaklar bile
Arkadaslarım bana dediki gelinliğine bakmamışız bile size bakmaktan
Mutlu ol..
Bidaha gelmeyecek bu zamanlar unutma...

gÜnaydınlar....

BugÜn akŞamdan kalmayım...
DÜn akŞam sÖledıĞım gıbı karokumlardaydım...
Sınema keyfı yaptık bı gÜzel...
GÜn sancısını ızledık daha yenı...
Aman aman beĞenmedım basıt geldı bana...
Sonramıcıma
yattık kalktık yattık kalktık yattık kalktık geldım ŞÜkÜr...

esma
o dÜn konuŞtuĞumuz kırmızı gecelıkı sıparıŞ verdım...
Çok beĞendım.
BaŞka rengı olsaydı aslında mesela sıyah falan ama olsun kırmızıda gÜzl deĞıl mı?
Altınada kokoŞ tÜylÜ terlıklerden...
Amanınnnn...

bÖcÜk canım rabbım hayırlısını nasıp etsın hakkınızda ınŞ...
ÜzÜlme o kadar herŞey yoluna gırer.

X