Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

asıl sen bendeki olaya bak
çisil hanımın msndeki resmi
hayatımın bi ara selvi boylum al yazmalım resmi vardı ya burda o
bende o oturum açınca hep hayatım açmış gibi hissediom:KK70:

hehehehehe demi len pıtır
ama güzel kadın heee:roflol::roflol:

taklitler asılları yaşatırmış

biri sölesın gercegı

ayy yawrum nasıl açıklasın şimdi kaydirigubbakcemile3
bunlar espirili ürünler yaa torba gibi göstererek başka şey kastediyorlar. ben dün o markayı internette araştırdım daha daha enteresanlarıda vardı. a.s
o erkeklerin altında taşıdığı bir torbası kesesi diyim öyle bir şey varya o anımsatılmaya çalışılmış sen anla artık
hatta marka fonide kafasında prezervatif takılı olanıda vardı görmediniz mi onu ?kaydirigubbakcemile3

hehehehehe demi len pıtır
ama güzel kadın heee:roflol::roflol:

taklitler asılları yaşatırmış
evettt:)

bunlar espirili ürünler yaa torba gibi göstererek başka şey kastediyorlar. ben dün o markayı internette araştırdım daha daha enteresanlarıda vardı. a.s
o erkeklerin altında taşıdığı bir torbası kesesi diyim öyle bir şey varya o anımsatılmaya çalışılmış sen anla artık
hatta marka fonide kafasında prezervatif takılı olanıda vardı görmediniz mi onu ?kaydirigubbakcemile3
:))))))))))))

kususra bakmadın dimi.snuçta senin bilecein sevabın yada günahın...
arkadaşlığımıza dayanarak söledim....

yoo hayır neden alınayım güzelim :1hug:
neticede çocuk değiliz hepimiz dinimizin gerekliliğini biliyoruz. a.s
ama evlenince ben daha iyi anlayacaksın sanırım.
mesela nohutu yiyip heh tamam bitti diyip gidip duşunu aldığın ve üstüne bir daha nohut yiyip allahım neydi günahım deyip yeniden duşa girdiğin oluyor :kedi: :roflol: henüz yeni evli de oldğumuzdan ya rayına oturtamadık ya kış geldi ona alışamadık arada böyle aksamalar oluyor. muhakkak arkadaşlarımıza en az 1 kere olmuştur... inan saçlarım yıkanmaktan eskidi. kestirmeyi düşünmeye başladım sırf kurutma derdinden...
alışamadık herhalde....

mesela nohutu yiyip heh tamam bitti diyip gidip duşunu aldığın ve üstüne bir daha nohut yiyip allahım neydi günahım deyip yeniden duşa girdiğin oluyor :kedi: :roflol: henüz yeni evli de oldğumuzdan ya rayına oturtamadık ya kış geldi ona alışamadık arada böyle aksamalar oluyor. muhakkak arkadaşlarımıza en az 1 kere olmuştur... inan saçlarım yıkanmaktan eskidi. kestirmeyi düşünmeye başladım sırf kurutma derdinden...
alışamadık herhalde....

evet eskiden derdi büyükler gelin saçını kestirmişse kadın toplantılarında kıs kıs gülünürdü.
ama şimdi anlıyorum...:9

cısılım okuyamadım valla buraya takıldıgımdan berı hep progamım aksadı
bocukte yok bak buarada hayırlı cumalar ve cısılımın duasına kocaman amınnnnnnnnnnnnnnnnn

Ya dün kek yaptım yaaa şimdi kahvaltı niyetine yerken aklıma geldi,
tantitoninin slikon kalıbında yaptım. ıkidir aynı şey oluyor ve kalıbın yarısından itibaren kek yapışıp çıkmıyor
Sinir oldum kötükedihüso Acilen eski usul kek kalıplarından almam lazım

kız ben anladım busfer gulay anlamamıs ona dıyom
kazıkcı dıye seyden dedım 20tlye satarıdm patıklerı dedın ya hehe

Yarın üniden arkadaşlarım bize oturmaya gelmek istiyor...
Menü olarak ne yapsam acaba :uhm:

evet eskiden derdi büyükler gelin saçını kestirmişse kadın toplantılarında kıs kıs gülünürdü.

anaaaaaaaaaaaa ondanmış demek bende alla alla diyodum da annem sölemiyodu :roflol::roflol:

cısılım okuyamadım valla buraya takıldıgımdan berı hep progamım aksadı
bocukte yok bak buarada hayırlı cumalar ve cısılımın duasına kocaman amınnnnnnnnnnnnnnnnn

saol len sevgi
ilk sen görecen hemşom:mymeka::roflol::roflol:eek:puyorumnanaktan

alalhi eskiler çok doğru söylemiş..
banada gülerler yakında hahahahhaa
elimde olsa erkek gibi kestiricem o kadar sinirime dokunmaya başladılar valalhi
bir yandanda kıyamıyorum çok çok uadılar.... off offf sıkıntılı işler kaydirigubbakcemile3

Ya dün kek yaptım yaaa şimdi kahvaltı niyetine yerken aklıma geldi,
tantitoninin slikon kalıbında yaptım. İkidir aynı şey oluyor ve kalıbın yarısından itibaren kek yapışıp çıkmıyor
Sinir oldum kötükedihüso Acilen eski usul kek kalıplarından almam lazım

canım silikon diye yağlamamazlık yapma yağlayınca hemen çıkıyor.
ben ilk kullandığımda yağladım yanmasın kalıp diye süper çıktı hatta kek içinde oynuyordu löp löp piştiğinde hiç yapışmamıştı.sonraki denememde silikon nasılda dedim yağlamadım anaa yapıştıı... benide tepe homeden almıştım soft bilmem ne markasıda

alışamadık herhalde....

:çok üzgünüm:

X