Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

hayatım eşimle benim resmimi eklemiştim ama sildim bi ara yine eklemek istiorumda bu evden taşıncas nasılsa die bilgisayarı kurmadık interneti bile iptal ettirdik boşa para vermeyelim die bilgisayarı açtıımızda veya yeni çekindiimizde eklerim inş. albüme benimki pek resim çekinmezde:KK43:

pashi canım bende arkadaslık istegi olarak gorunuyorsun hala; neden olmadıki acep. tekrar isstek de gonderemiyorumki

erva kısz aşk olsun heee okaa şey yazdık sağa işle ilgili niye kaale almıyon kız sen beni hoşşik:mymeka:

Ayhhh munemu'nun patronu acıdı ve onlara izin verdi bence yoksa mutlaka uğrardı...

Bu akşam kınası var, inşallah herşey kusursuz geçer...
:nazar:

Ölmüs hepsi ölmüs...
O kadar dua ettim dün gece...
19 kisi, evlerine para götürmek icin, evlerini gecindirmek icin canlarini verdiler....
Allah geride biraktiklarina sabir versin, mekanlari cennet olsun.
gocuktekılermı cnm
off ya ne acı bişey ALLAH RAHMET EYLESIN
mekanları cennet olsun inş.

bugun pek takılamayacagım buralarda kızlar iş yerinde işim var, okula gidicem, yarına misafir var hazırlık yapıcam, eşim seyahate gidecek esyaları hazırlanacak, ev toparlanacak aksama
herkese guzel gunler ve guzeeeeel bir haftasonu diliyorum

:nazar: evdeyim.
ne kardeşim var yanımda ne nişanlım.
annem ve babam var.
ama ogün kutlayacağımız çok şey var.
1.annemin doğum günü opuyorumnanaktan
2.tedavinin bitimi.30 aralıkta bitiyo :sm_cool:
3.son olarak ve doğal olarak yeni yılı kutlayacağız :icecream:

babamın adına bu haftasonu gidip anneme yüzük alacağım.:kedi:
para ayırdık kenara.çok şık bişi olsun istiyorum.
inş istediğim gibi bişi bulurum

ne tedavisi nisancım?

Hahha ayhh güldürdün beni kısss:roflol:

O da sabah diyorki evlendik beni katolik ettin anasını satim diyo kaydirigubbakcemile3
Bende hadi ordan felan dedim gülüşmüştük ama bu dediğin daha doğru tespit...

İnşallah bende başlarım ya inşallah..

Sen erkek beklediğine göre bende senle aynı olduğuma göre benimkisi de ERKEK...
Olay bitmiştir kaydirigubbakcemile3

:roflol: bence hidayet olsun bundan sonra kocanın adı :roflol:
evet ikimizinki de erkek olcak :sinifsinif:

hayatım eşimle benim resmimi eklemiştim ama sildim bi ara yine eklemek istiorumda bu evden taşıncas nasılsa die bilgisayarı kurmadık interneti bile iptal ettirdik boşa para vermeyelim die bilgisayarı açtıımızda veya yeni çekindiimizde eklerim inş. albüme benimki pek resim çekinmezde:KK43:

tamam bebişim
ben senin annenle babanın çok güzel bi resmini hatırlıyorum ayyy canlarımm ne tatlılardı :1hug:

pembeli çemkirerek kaçmıyolar kaçsa benim ki kaçardı kaydirigubbakcemile3

ben de EDA'ya güzel bir kına, güzel bir el açtırma ve güzel bir gelecek diliyorum a.s.
AY ağlıcam bak yine kendi kınam geldi mafoldumben

ne tedavisi nisancım?

:roflol: bence hidayet olsun bundan sonra kocanın adı :roflol:
evet ikimizinki de erkek olcak :sinifsinif:

tamam bebişim
ben senin annenle babanın çok güzel bi resmini hatırlıyorum ayyy canlarımm ne tatlılardı :1hug:

pembeli çemkirerek kaçmıyolar kaçsa benim ki kaçardı kaydirigubbakcemile3

ben de EDA'ya güzel bir kına, güzel bir el açtırma ve güzel bir gelecek diliyorum a.s.
AY ağlıcam bak yine kendi kınam geldi mafoldumben

aslında erkeklere çemkirmek yarıyo haklısın..:lepi:sakin sakin olursan sıkılıyo zannımca adamlar..bende kimi sevmeyip terslediysem okaa üstüme düşerlerdi..heeyy güzel allahım:bbo:

esma kuşum...
sana bahsettiğim elbisenin resmini kapalılar topiğine koydum .
sana zahmet bir el atıver .
şimdi buraya ekleyip kısların konusunu bölmeyeyeim...
bekliyorum..

esma kuşum...
sana bahsettiğim elbisenin resmini kapalılar topiğine koydum .
sana zahmet bir el atıver .
şimdi buraya ekleyip kısların konusunu bölmeyeyeim...
bekliyorum..

ıı şeyyy bende bakem bari...nası elbiseymiş..bende güzel el kol atarım allah içün şimdi:)))

annemle babam o günlerden sonra pek ii olamadılar canım daha yeni yeni düzeliolar babam pek çok hatalar yaptı o mutlu günlerden sona :sinifsinif: nese

bu gece annemle ablam gelio yarın gidip meleğimizi görücez hep beraber annane babane teyze:) çok mutluyum çok özledim onları burnumda tütüolar...

günaydın kızlaropuyorumnanaktan
hayırlı cumalar:Saruboceq:

böcüğüm çok üzüldüm hayırlısı olsun iyiki cicilerin yerleşmedi yoksa çok daha kötü olurdu bozma moralini yoluna girer herşey inşallah

m.sevdam çoook geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bütün dualarım o minik melekle Allah annesine babasına sizlere bağışlasın onumafoldumbenmafoldumben

ervacım booool şanslar canım görüşmen çok iyi geçer inşallah

edanın kınası var bugünn:asigim::nazar::nazar::nazar:
havada bozdu yarın inşallah daha iyi olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
dilerim herşey kusursuz ve gönlünden geçirdiği gibi oluropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aslında erkeklere çemkirmek yarıyo haklısın..:lepi:sakin sakin olursan sıkılıyo zannımca adamlar..bende kimi sevmeyip terslediysem okaa üstüme düşerlerdi..heeyy güzel allahım:bbo:

bence de biraz ekşın lazım erkeklere kaydirigubbakcemile3

annemle babam o günlerden sonra pek ii olamadılar canım daha yeni yeni düzeliolar babam pek çok hatalar yaptı o mutlu günlerden sona :sinifsinif: nese

bu gece annemle ablam gelio yarın gidip meleğimizi görücez hep beraber annane babane teyze:) çok mutluyum çok özledim onları burnumda tütüolar...

ay canım özür dilerim hatırlattıysam :sinifsinif:

ay ne güzel canım hida Allah kavuştursun :1hug:

X