Çeyiz bohçam olmadığı için mi koca adaylarım yok? Bana çeyiz gönderin lütfennnn

Sadece kocamin sulalesi olsa iyi 🥲
Ben üniversite hastanesinde yari ozel dogum yaptim. Doktorum docentti ona ve ozel odaya para verdim yani.
Hastabakicilar, 2 saatte bir farkli gelen hemsireler, doktorum ve asistanlari herkes ciplak gördü beni. Bi Allahin kuluda bu kiz baygin gibi memesini ortelim demedi yaa
Gormeyen kalmasin notuyla ciplak fotonu cekip hastane girisine de asabilirlermis gene ucuz yirtmisinjxjxnxnj

Pandacım çok geçmiş olsun, çok şükür zor günleri atlattın.

Ama bu ayrıntıları, henüz evlenmemiş biriyle niye paylaştın. Bak tüm koca hevesim şuan kaçtı. Tüm bohça mohça çeyiz hevesi uçtu gitti. Ne güzel bu gece koçişkomu hayal ederek uyuyacaktım.

Bu arada bir erkekten hoşlandığımda ilk dikkat ettiğim kız kardeşi ya da ablasu olup olmadığını kontrol etmektir. Varsa kaçıyorum shhshshs

Cok sagol kuzucum
Hahah insan ciplakliga alisiyo begumcum. Hic garipsemiyodum valla 🥲
Benim gorumceler iyiydi. Eger gorumcen iyiyse 1-0 onde oluyosun 🤣
Olmayan kocanin neyini hayal ediyosun ki

Beni de doğurana kadar herkeşler gördü, umrumda değil, ölürüm heralde ben diyordum öyle bir sancı.
Epidural vermediler mi sana? Benim vucudumun sol tarafi uyusmadi, sag tarafım uyusuktu, 5dk da bir suni sanci geldiginde ciglik atiyodum ya
Gormeyen kalmasin notuyla ciplak fotonu cekip hastane girisine de asabilirlermis gene ucuz yirtmisinjxjxnxnj
Gormeyen kalmadi zaten bacim ahshah

Normal mi dogurdun sen? Kiz ben epiduralle doğurdum cogzel bisey ne dogumda ne sonrasında bisey hissetmedim, dis yaptirmak daha zor
İlk doğum devlet hastanesindeydi, epidural yoktu orda. 18 saat sancı çektim. İkincide epidural oldu belki de tek artısı çabuk doğurmak oldu. 12 de sancı geldi, gece saat üç buçukta doğdu 2.çocuk. Acı eşiğim düşük pek işe yaramadı.

İlk doğum devlet hastanesindeydi, epidural yoktu orda. 18 saat sancı çektim. İkincide epidural oldu belki de tek artısı çabuk doğurmak oldu. 12 de sancı geldi, gece saat üç buçukta doğdu 2.çocuk. Acı eşiğim düşük pek işe yaramadı.
Oha 18 saat sanci 😳 alkahtan benim kalpte sorun var, bana normla dogum yapalazsin dediler, elektrik sigortasi atiyo arada, kalp krizi geçiriyor gibi oluyorum manyak gecmeyen bi çarpıntı esliginde, anca hastanede diltazem igneyle duzeltebiliyolar, o yuzden bana ikinamazsin saatlerce dediler, cok sukur Allama yarabimme xvgxhxh

Nasi ya, belden epidural ignesi yapildi, tek taraf mi uyuştu? Sezeryan mi normal mi senin?

Normal dogumla basladik. Suyum geldi, acilmam olmadi. Suni sanci vermeye basladilar. Tabi once Katater taktilar. Igne yapilan yer var ya oraya alet koyuyolar. Surekli anestezi veriyolar suni sanciyi hissetmeyeyim diye. Vucudumun sol tarafi uyusmadi. 8 saat dayandim. Dr sezaryene alalim dedi. Ameliyathaneye gittik bidaha epidural verdiler. Baktim bunlar kesecek beni. Uyusmadim diye bagirmaya baslaidm ahsha en son prof cagirdilar. Oda bana soruyo nasil uyusmadin diye. Sonra entube edelim dediler. Ölcem sandim 🤣 birisi kollarimi bagliyo birisi boğazımı sıkıyor. Seytan cikartma ayini gibiydi

Oha 18 saat sanci 😳 alkahtan benim kalpte sorun var, bana normla dogum yapalazsin dediler, elektrik sigortasi atiyo arada, kalp krizi geçiriyor gibi oluyorum manyak gecmeyen bi çarpıntı esliginde, anca hastanede diltazem igneyle duzeltebiliyolar, o yuzden bana ikinamazsin saatlerce dediler, cok sukur Allama yarabimme xvgxhxh
Panik atak mı o?

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 31
Normal dogumla basladik. Suyum geldi, acilmam olmadi. Suni sanci vermeye basladilar. Tabi once Katater taktilar. Igne yapilan yer var ya oraya alet koyuyolar. Surekli anestezi veriyolar suni sanciyi hissetmeyeyim diye. Vucudumun sol tarafi uyusmadi. 8 saat dayandim. Dr sezaryene alalim dedi. Ameliyathaneye gittik bidaha epidural verdiler. Baktim bunlar kesecek beni. Uyusmadim diye bagirmaya baslaidm ahsha en son prof cagirdilar. Oda bana soruyo nasil uyusmadin diye. Sonra entube edelim dediler. Ölcem sandim 🤣 birisi kollarimi bagliyo birisi boğazımı sıkıyor. Seytan cikartma ayini gibiydi

X