çevresinde böyle biri varsa lütfen yazsın

benim tanıdığım yok ama inşallah allah gönlüne göre birisini çıkarır karşısına...
sevgiler...

cnm benim inş karsısına evelenebilceği,sevebilcegi,mutlu olabilcegi biri cıkar...benim bildigim kadarıyla yok ama dikkat ederim, cevreme bakarım cnm:1hug:

çevremde öyle birileri yok ama istanbulda bir sürü dernek var derneğe üye olup ordaki sosyal aktivitelere katılabilir arkadaslar edinebilir

benim de tanıdığım biri yok ama ben abin için dua etcem inşallah hayırlı bir kısmeti karşısına çıkar. herşeyin hayırlısı demek gerek kib by

Aslında benim bir tanıdığım var o taraflarda ama.Böyle işler gönül işi canım yaa .Ya birbirlerini beğenmesseler .Ozman çok üzülürüm.Kardeşin şuan ne iş yapıyor.Sen kardeşine birşey söyleyip ümitlendirme ama ben bir kızın ağzını arıyayım görüştüğü biri varmı diye.Birde Kardeşinin resmini bana özelden gönderirsen ben ikisinede sormadan uygun olup olmadığını söylerim.

ya aslında benim tanıdığım biri var. başından bir boşanma geçmiş ankarada yaşıyor. neden olmasın dicem ama aile yapısı da önemli tabii. bana da abinle ilgili bilgileri özelden bir gönder istersen belki hoş bir işe sebep oluruz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…