Çevirgel hakkında

Ceyl_an

Bolluk , bereket, aşk 💚
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
2.878
2.450
28
arkadaşlar merhaba , çevirgel duasını muhakkak duymuşsunuzdur . Sizlere bu dua hakkında sormak istediğim bir soru var bu bir dua mı yoksa büyü mü ?

Her yerde dua olarak geçiyor ama emin olamadım. Bir de bu daha çok aşık etmek için uygulanır mı ?

Kurani Kerim de her derdimiz icin bir sure verilmis. Size tavsiyem ne oldugu belirsiz dualardan uzak durun. Allahdan hayirlisini isteyin. Hayirlisini isterseniz zaten sizi sizin istediginiz gibi seven biri olacaktir. Daha cok asik etmek icin boyle anlamini bilmediginiz ve ne oldugunu bilmediginiz seyler okumayin.

Katılıyorum sana kesinlikle canım. her derdimiz için sureler, surelerden ayetler var. Eğer anlamayı denersek kendimiz için mutlaka bulabiliriz zaten. Her ne kadar anlamı da verilse cesaret edemem ben.

kuranı kerimden ayetler sureler okumayı dene canım emin ol daha çabuk ferahlayacaksın .çevirgel duası ne Kuranı kerimde geçiyor ne de hadislerde.sana Kuranı kerimden bir ayet söyleyeyim bunu oku
Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).
Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.(enfal suresi 63.ayet)

Çok teşekkürler .

Yalnız arkadaşlar ben maalesef bir kez çevirgel yaptım sevgilimden ayrılmıştım dönmesi için yaptım ama dua diye biliyordum . 7 gün okunuyor ya 6. Günümde geri döndü bende o döndüğü gün okuyamadım ertesi gün okuyarak 7 günü tamamladım. Fakat şuan çok sürüncemede bir ilişki yaşıyoruz inşallah çevirgel kötü bir etki yaratmaz

Çevirgel haram amaçlar için kullanılmamalıdır. Şu aşık olsun, sevgilim geri dönsün gibi amaçlarla kullanmanın vebali büyüktür. Evi terk eden eşler için okunabilir lâkin bu büyüdür..

Zira ters teper musallata kadar yolu vardır Allah muhafaza.

Bu konulara detaylıca değinmek istemiyorum. Yüzeysel anlattım, anlamışsınızdır zaten:)

ben sevgilim donsun diye yapmistim ben daha cok asik oldum ona ve surundum kac yil. o da donmedi ise yaramadi yani

İlki Hz İbrahim’den; diyor ki Allah’ın Halili ‘Düştüğün yer ateş olsa, sen onu gül bahçesine çevirebilirsin. Bak duası şu, al tak yüreğine: “Hasbünallahu ve nime’l vekil.(Ali İmran:173)”
Sonra Hz Yunus konuşuyor. Diyor ki; ‘Hatalar yapıp balığın karnına düşmüş olabilirsin. Çıkış yolunun anahtarını al eline. De ki: “La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.(Enbiya:87)”
Şimdi sıra Hz Musa’da, diyor ki: ‘Derdin ne olursa olsun dermanı Allah katındadır, uzan ona, şöyle de; “Rabbi inni lima enzelte ileyye min hayrin fakir.(Kasas:24)” Ne zaman dara düşsem bu üç duayı çoğaltırım, ferahlarım. Size de verdim bu üç pırlantayı, buyurunuz, takınız yüreğinize, ferahlarsınız…(alıntı) tövbe edin cebirgel denilen dua ile bilmeden büyü yapmış olabilirsiniz bolca "estağfurullah el azim" cekin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…