çevirgel duası

Minik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
202
106
Bayanlar selamlar
ben her türlü duamı okurum elimde bir kitap var eskiden kalma bana çok eskiden birileri vermiş normal bildiğimiz yasin kitabı içerisinde çevirgel duası var manasına baktım aslında çok güzel dilekler var anlaşılır kısımları da var yani illa ki arapça bilmeye gerek yok fakat aslı astarı nedir bilmiyorum tam olarak.

Benim babam ben küçükken evden gitmişti sanırım annem okuyordu diye anımsıyorum sordum hatırlamıyor herhalde zor zamanlar olduğu için o sırada çok dua okuduğu için üzüntülü zamanlarından kalma bir dönem olduğu için de hatırlayamıyor.

Aranızda okuyanınız deneyimleyeniz ya da bir bilgisi olan var mıdır acaba ?

Ben o duadan korkuyorum ne yalan söyleyeyim. Çevirgel duasıyla istemektense gönlümden geçeni Rabbime derim o zaten hayırlısını bilir.

benim arkadaşım yaptı. hatta akan suyun başında yaptı. çocukla çıkıyorlardı ama cocuk bunu istemiyordu ite kalka yürütordu.o zamanlarda ayrılmıştı çocuk bunda. evet duası kabul oldu yeniden barşmışlardı. duadanmıdır bilmem.

Benim de bir arkadaşım çok eskiden yapıp sonuç almıştı. Ben biri için yapmıştım olmamıştı ama iyi ki olmamış diyorum gençlik işte:)

Ancak birkaç sene önce aramızın bozuk olduğu erkek arkadaşım için okuyordum etkisini görmedim diyemem. Sonrasında bu duayı okumaya çekindim nedendir bilmem bazıları büyü diyor ama değil sanırım.

Okuyan arkadaşlar tecrübelerini ve bilgilerini paylaşırsa ben de öğrenmek isterim:)

Bir cok din adami asli esasi yoktur diyor ayrica yazin google a dini sitelerden cok hoca medyum sitelerinde vardir diyanette falan bulamazsiniz ki sahsim adinada cok on yargili oldugum bir dua rudecute un dedigi gibi korkutuyor beni
Ben bir kisinin ozgur iradesine yapilacak her duaya karsiyim hakka girmek olarak goruyorum Kurandaki her ayet her sure her salavat her esma ile dua edipte el acip hakkinizda hayirlisini Allahtan istemek baska x ile olsun y ile olsun v bana geri donsun demek baska geliyor olmamissa nasip degildir yaradan oyle munasip gormustur
Ozet olarak geri donmesini istedigin kisinin sevmesini istedigin kisinin iradesine dua ile mudahale edilen bir uygulama bana gorede ters
Ben okumam isteyen okur oda baska

beni engelleyen platonik askim icin yaptigimda 10. gun engeli kaldirmisti. ama arkadas olarak konusmaya baslamistik aska donusmedi :/

Bu duanin icinde bazi varliklarin isimleri var diye biliyorum..bence kesinlikle büyü. Okuyunca gelecegini bilsem bile korktugum icin yeltenmedim hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…