çeşmede pansiyon tavsiyeleri

pazzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
70
4
selam kızlar çeşmede uygun fiyatlı temiz pansiyon tavsiye edebileceğiniz yerler var mı acaba daha önce hiç çeşmeye gitmedim iki kişilik uydun fiyatlı yerler varmı bildiğiniz ?

selam kızlar çeşmede uygun fiyatlı temiz pansiyon tavsiye edebileceğiniz yerler var mı acaba daha önce hiç çeşmeye gitmedim iki kişilik uydun fiyatlı yerler varmı bildiğiniz ?

Selamlar
Çeşmeye evlenmeden önce sık sık giderdik. En memnun kaldığım pansiyon Sezen Motel olmuştu.
Fakat denize gireceğiniz yer de önemli. Biz bir kuruma ait özel plajda denize girdiğimiz için yeri de uygundu…

az önce aradım sezen pansiyonu fiyatlar hakkında bilgi vermediler resimlerinide göremiyorum int te kararsız kaldım bu sitede başka biride tavsiye etmiş sezen pansiyonu sihile yakın mı acaba kurum derken ne demek istediğinizi anlamadım pardon :)

az önce aradım sezen pansiyonu fiyatlar hakkında bilgi vermediler resimlerinide göremiyorum int te kararsız kaldım bu sitede başka biride tavsiye etmiş sezen pansiyonu sihile yakın mı acaba kurum derken ne demek istediğinizi anlamadım pardon :)

Bankalarin, devlet kurumlarının filan kendi tesisleri oluyor. Ama her sene tesislerden faydalanamıyor personel, katılım talebi çok oldugu için. Ama gece pansiyonda kalıp, günübirlik plajlarından faydalanılabiliyor. Biz böyle yaptık. Sezen motel denize yakın ama,halk plajı vs.var mı onu bilmiyorum.

Ortalama pansiyon fiyatları ne kadardır Çeşme'de sizce? Bu konuda net bir bilgi bulamadım. Oraya gidenler bilir bunu en iyi diye düşündüm.

X