Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

merhaba, yeri burası olmayabilir ama başka topicte sordum kimse cevap vermedi belki siz ilgilenirsiniz...benim geçen ay adetim 3 gün sürdü az geldi normalde çok ve 6-7 gün sürerdi adetime yaklaşık 10 gün var ve benim 1 haftadır göğüslerim acıyor,altları yanları...dokunamıyorum nerdeyse.şiştiler...adet olmadan 3-4 gün önce acıyan göğüsler 15 gün önceden ağrımaya başlar mı? kist belirtisi vs. olabiir mi?

ne demek tabi elimden kaldığı kadarıyla cevaplamaya çalışayım.yalnız daha çok bilgi verirsen sevinirim hamilelik şüphen varmı

ne demek tabi elimden kaldığı kadarıyla cevaplamaya çalışayım.yalnız daha çok bilgi verirsen sevinirim hamilelik şüphen varmı

kızlar toplu cevap vereyım
o program aynen dedıgınız gıbı
yanı 9ay hıc anlamıyorlar
ama muthıs bır program

Ay alyacım 0,0 rekora kosuyoruz cnm
benımkıde 0,02 cıkmısdı gecen ay
Bakalım yarın gorcezzz :)

çok teşekkürler...şuanda yok gibi herhangi bir belirtim ama yaklaşık 1 haftadır göğüslerim şiş ve acayip acıyorlar,daha adetime 10 gün var neden acıyor ve şiş anlamadım, reglim gelmeden önceki acılara benziyor...böyle bir durum neden olabilir acaba? geçen ay adetimde az gelmişti...

ay sorma arkadasım yaaa 0.0 görmek istemiyorum artık kaşarlandım iyice :))ben 3 kere kan testi yaptırdım üçüde aynı :))

hadi bakalım inşalllahh senin bu sefer yüksek çıkar ay bizide haberdar et mutlaka bekliyorum
sedacım sen kaç aydır uğraşıyosunn

tatlım yani korunmuyosun anladığım kadarıyla şimdi adet gecikmelerinde ve düzensizliklerinde kistten şüphelenebilir ama göğüs şişliğiyle kistin bir alakası yok yani. benim aklıma bu en son gördüğün adet hakkında üstüne görme yada diğer adıyla lekelenme gibi çünkü üç gün sürmüş peki tam olarak nasılsı azmıydı ve rengi neydi hiç idrar testi falan yaptınmı son 2 aydır

güvenebilirsin canım doktor bana ilişkiden 2 gün sonra bile belli olur demişti sen kaç gün sonra yaptırdın

canım ben tam 1 ay sonra yaptırdım doğrudur yani dimi sonuç.. yanlışlıklı falan yapmazlar dimi kolay kolay özel bi hastanede..

test yapmadım canım...biz 2 aydır korunmuyoruz...geçen ay 3 gün sürmüştü az az geldi ama rengi normaldi sanırım, hep adetlerim sancılı olur ama geçen ay hiç mi hiç sancım olmadı,hatta bende şaşırdım, ağrı kesicimi bile yanıma alırdım hep, göğüslerim acımaya başlayınca sebebini anlayamadım acaba doktora mı gitsem diyorum...

canım ben tam 1 ay sonra yaptırdım doğrudur yani dimi sonuç.. yanlışlıklı falan yapmazlar dimi kolay kolay özel bi hastanede..

tatlım bende özelde yaptırmıştım sana doktorumun söylediğini aynen aktarıyorum gebelik şüpheli ilişkiden sonra 2 gün içinde bile belli olur yanılma payı 1000 de bir oda labarutuarda bi yanlışlık oluşursa oda ihtimal nerdeyse yok demişti. birde sen 1 ay sonra yaptırmışsın mümkün değil yani hamile değilsin bu arada bebek istiyormuydun istemiyormuydun

bence bir an önce bi test al derim umutlandırmak istemem ama bana hamilesin gibi geldi hadi hayırlısı bakalım. üstüne görme dediğimiz olay olmuş olabilir yerleşme kanaması yani

yok cnm şu an istemiyordum.. benim yaptırma nedenim geçen ay reglim 8 gün gecikmeli geldi oldu bitti reglim.. ama niye geç geldi diye şüphelendim.. gittim yaptrdım eşimle son ilişkiden tam 1 ay geçmişti.. çünkü iş için yurtdışında.. hastanede hemen verdim kanı hatta labaratuarın kapısında beklkedim aldılar kanı işleme koydular 1 saattede hemen verdiler bana 0.1 di.. yani bu durumda şüpheye düşmüyüm dimi ben boşuna..

ayyy canım teşekkür ederim cevapların ve nazikliğin için,umarım öyledir,inşallah hamileyimdir bakalım hayırlısı..testte yapamam ben şimdi negatif çıkcak diye.

Son düzenleme:

yok canım hiç şüpheye düşme. ama bi doktora git hep gecikirmi bi muayane etsin bakalım herşey yolundamı hormonların nasıl

ayyy canım teşekkür ederim cevapların ve nazikliğin için,umarım öyledir,inşallah hamileyimdir bakalım hayırlısı..testte yapamam ben şimdi negatif çıkcak diye.

ne demek canım rica ederim elimden geldiği bilgim dahilinde cevaplamaya çalıştım. bence test yap ne olacakki yoksada kafandan atmış olursun stres yapmaya gerek yok. haberinide bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…