Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

Tabiki canım ben öyle demek istemedim kim bir meleğin canını elinden alabilirki! Ben de evliyim ve eviliğinizdeki sorunlar çözümlenirse bebğinze daha farklı bir ortam hazırlamış olursunuz... ama merakla sonucunu bekliyorum lütfen bizi bilgilendir.

sabah ilk işim tene girip sonucu paylaşmak olucak inan bende çok merak ediyorum ve bir o kadarda heyecanlıyım...

merhaba hamile olduğunu sanmıyorum çnkü bildiğim kadarıyla hapı sürekli içiyor ve arada unutuyorsan o bi şekilde etki ediyor şimdi test yapsanda ve eğer hamileysen çıkmayabilir bence bir hafta kadar daha beklemelisin hala gelmemiş olursa adetin test yapmanda yarar var.

bence adet gecikmen hapları düzensiz kullanmandan kaynaklanmıştır. d.kontrol hapı kullanırken hamile kalmak bebekte ciddi anomalilere sebep olur ve genellikle gebelik sonlandırılır. bir aydır hiç hap almadıysan hamilelik ihtimalin yüksek ve bebeğin sağlıklı olacaktır

Bu lafın bence yeterlı anne olabılmek ıcın emın ol
Bende test yaptırdım ama saglık ocagında sonuclar gec cıkdıgından sanırım en erken yarın cıkar :)
Zaten olmazsada tedavıye baslıcam
BEn sımdıden umıtsızlıge kapıldım onlıne randevumu aldım hastanenın sıtesınden
hayırlısı

Travel Living var d smartta orda bır program var hamıle oldugumu bılmıyordum dıye ızlemenızı tavsıye ederın
kadın bırgun gecıktırmıs hamıle kalmıs cokda kılolu
9 ay sonra agrıyla hastaneye kaldırılıyor ve sonuc
Dogum yapıyor
Bu programı ızlemenız lazım
Allah bılır ne zaman olacagını

canım eşim son 1 aydır şehir dışında olduğundan ve onun 15 gün öncesine kadar gideceği belli olduğundan ben hapı ta o zamanlar bi bıraktım bi kullandım. ama son bir aydır hiç kullanmadım. yani ortalama iki aydır şubat ayından beri etkisiz olduğunu söyleyebilirim. zaten onun için endişeliyim ya...

cnm benim de basımdan bir kurtaj gecti o sıralarda kabarcıkalrı farkettim ve gebelikten oldugunu dusundum ama kurtajdan sonra 3 ay gecti baktıım surekli kabarcıklar sabitmiş megersem hep varmıslar bu 3 ay da beni bu belirti cok yanıltmıstı..

Bende izin alamadığım için sağlık ocağına gidemiyorum hastaneye falanda öyle bizim burada bi tıp merkezini aradım ne zaman isterseniz gelin iki saat içindede sonuçlar çıkıyor dediler. telefonlada sonucu öğrenebilirsiniz dediler akşam gidicem bakalım.
Allah seninde gönlüne göre versin. Hiç bir zaman umudunu yitirme. Dilerim hakkında hayırlısı olur:26:

cnm 0,1 deger negatif 10 un uzeri olması lazım o degerede tam olarak hamilesin denmiyor regl tarihinden 10 gun gececek 1500 un uzeri olcak ve kalp atısı goreceksin ..bunları doktorlar soylediginde kızıyor ne gaddarlar dıodum ama basıma gelince soylediklerine hak verdim kıssslar..

sabah verdiysen ögleden sonra cıkıyor aslında ama bize yarın dıorlar ...4 gibi ararsan saglık ocagını telden soylerler ve genelde bunlar kanı develt hastanesine gonderiyorlar hastanenin sitesinden kabaratuvar sonuclarını tuklayıp tc kimlik girdiinde kendin de ogrenebiliyorsun

kndini yalnız hissetme,arkandayız hepimiz. Allah hayrlısını versin

sırf gebelık testı yaptırmadı doktor kansızlık felanda bakdırmak ıstedı
Bundan dolayı pazartesıye dedı hemsıre kadın
Zaten netten takıp edıyorum sureklı labaratuar kısmından
Calıstıkları bır labaratuar var sonuclara ordan bakıomda hala ıncelenmedı yazıyor
pek umıtlı olmasamda hayırlısı

hee iii biliyosan ok o zmn...düşer bugun oraya kısmet be guzelim olursa supriz olsun olmasada yeni şans yeni oyun dıcezzz

off sımdı bakdım otekı testlerımın sonucu cıkmıs
bır gebelık testımın sonucu cıkmamıs
sacmalık
Benım ıcın onemlı olan o
sadece bır tanesı ılgınc cıkmıs

SONUÇ
PCT 0.234
OLMASI GEREKEN
0.17 - 0.35 %

Son düzenleme:

gülüm HAYIT TOHUMU aktardan al onu ic :) benim doktor bana demisti yumurtalar bozuluyor erken menepoz felan fistik benim icime bi korku girdi sonra net den hayit tohumunu karsima cikardi MEVLA cok faydalari var hormonlari dengeliyormus korunma hapinida biraktikdan sonra yumurtalari normal dengesine getiriyormus ALLAHin izniyle ve almanyada da hamile kalmak icin kulaniliyor
ben onu hemen icmeye basladim ve iki ay sonra hamile kaldim elhd ilk kizimda daha 19 aylik :))
herseyin hayirlisi insaALLAH

hee iii biliyosan ok o zmn...düşer bugun oraya kısmet be guzelim olursa supriz olsun olmasada yeni şans yeni oyun dıcezzz

Olmazsa dıye onlıne randevumu aldım doktordan
bu doktora baslıcam artık hayırlısı

hayıt tohumunu kaynatarakmı ıcıyoruz
nasıl bısey :)

cnmmm en gec o cıkar bekle

canim benim bende 4 gün gecikme vardi eczaneden test aldim ve sabahi bile beklemeden hemen eve geldigim gibi yaptim ve sonuc positiv cikmisti o doktor kim acaba idrar testi bir hafta 10 gün sürüyormus cok sacma :))) anasagliginda da idrartesti yaptirabilirsin hemen cikiyor sonuc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…