ceninin güncesi

şu ceninin güncesini çok güzel yapmışlar.. bu hafta oram ağrıyor buram ağrıyor diyordum.. güncesini okudum bebişim üzülüyormuş annem benim yüzümden acı çekiyor diye hemen geri adım attım artık oram buram ağrıyor demiyorum..

egemen harika bir yazı güzelim şu internet harika bir şey yahu hem güldüm hem ağladım okurken siz hamişlerde kendi bebişinizle konuşur gibi olmuşsunuzdur egemencim sana cevap yazdım okudunmu çin takvimiyle ilgili dün sormuşsun ya ancak cevap verdim internet güzelde anlayana ben hala klavyeyle savaşıyorum

Evet Cnm Okudum Ya Yorumcuya Da Baktin Saniyorum.

Sanırım ben okuyamayacağım çünkü 1. ay sayfasını tamamlayamadan ağlamaya başladım tuhaf bir duygusallık var bu ara. Nedeni ise maalesef yaklaşan adet :KK43: Oysa bi mucize olsa :KK43:....

ekin güzel temennin için çok teşekkür ederim.Allah isteyen herkese nasip etsin.

Ben bu siteye üyeyim ve her haftam dolduğunda bana mail geliyor. Haftalık okuduğunuz da hem çok duygusallaşıyorsunuz hemde çok gülüyorsunuz. Mutlaka üye olun..

Yinede tekrar gözlerimin dolmasını sağladığın için (mutluluktan ama) sana çok teşkkürler egemen....

ne demek cnm bana da her hafta geliyo ama çok ilginç ya.konuşuyolar bizimlen sankiiiiiiii :)

Egemencim bende bu siteye üyeyim ama sana her hafta gelen nedir. Yani ceninin güncesi ile ilgili her hafta başka bir yazımı geliyor. Eğer kastettiğin oysa bana neden gelmiyor ki acaba.

Yok Cnm Ya Aynisidir Ben Gelmeden Hepsini Inceliyorum Cnm.anne Karninda 40 Hafta Var Bebeğin Her Hafta Kendi Gelişimini Anlatmasi Var Onlardan Bahsediyorummmm

anladım canım sağol. ben daha farklı birşeymi acaba dedim. o yüden sordum.

benimde üçlü testte kan aldılar ve ölçümler yapıldı

X