çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rumeysa1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
71
68
28
Herkeze merhaba kızlar ben Ocak ayın da eşim ile çok kötü kavga ettim şuan bu kelimleri buraya hem müzik dinleyerek hem de pişmanlık duygusu yaşadığım için yazıyorum lütfen yardımcı olursanız bana çok sevinirim

Eşim babam ile konuşmuyordu ve bir gün babam beni aradı sinirli bi tavır ile o köpek kocanı ara boşanıcam de senden ve eve geldiği zaman da kapıyı açma dedi babam bana ben de onun dediğini dinledim eşimi aradım senden boşanıcam dedim ve eve geldiği zaman da kapıyı açmadım ona defol git babanın evine dedim eşime ardından aile büyükleri geldi eşim kendi babasını ve annesini aradı annesi babası eve bizim eve geldikten sonra kapıyı açtım içerde konuşuyorduk babam beni aradı kim var dedi senin evin de eşim ve ailesi var dedim babam da telefonu kapattı ve bizim eve gelir gelmez mutfağa yönelip ekmek bıçağını alıp eşime saldırdı ben de bina sakinleri polisi aradı öylr ayrıldık ve ben de gittim eşime ve ailesine uzaklaştırma kararı çıkarttım ev de ben kaldım ardından eşim boşanma davası açtı çekişmeli sizce bu adam tekrardan dönebilirmi bana acaba 1Tane de oğlumuz var

ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU İLE SİZİNLE KARŞI KARIŞIYA GELMİŞTİM AMA HESABIM ENGELLENDİĞİ İÇİN Bİ SÜRE SİTEYE GİREMEDİM HESABIMIN AÇILMASINI BEKLEDİM AÇILMADI BEN DE YENİ HESAP KURMAK ZORUN DA KALDIMBU SEFER BENİ ENGELLEMENİZ DEĞİ BANA YARDIMICI OLNMANIZI İSTİYORUM LÜTFEN MAHKME ÇOCUK İÇİN BİZİ ÇAĞIRDI PEDALOG GÖRÜŞTÜ BİZİMLE BEN PEDALOGTAN GEÇİCİ VELAYETİ İSTEDİM PEDALOG ONU BEN DEĞİL MAHKME VERMESİ GEREKİYOR DEDİ VE BANA DEDİ KENDİNE VE ÇOCUĞA DİKAT ET SENİN YANIN DA KALABİLİR ŞİMDİLİK DEDİ BANA EŞİM DE BENDEN ÖNCE PEDALOG LA KONUŞTU ACABA ONUN KONUŞMASINA KARŞI MI BANA BÖYLE OLMSUZ KONUŞMA YAPTTI VE EŞİMİN AİLESİ BENİ EVDEN 1 HAFTA ÖNCE ÇIKARDI ÇIKMAZSAYDIM 800 BİN TAZMİNAT ÖDEMEK ZORUN DA KALICAKTIM VE 5 YIL BOYUNCA GERİYE DÖNÜK KİRA ŞUAN ÇOCUĞUM LA BABA EVİNDEYİM SİZCE NE YAPABİLİRİM YARDIM EDİN LÜTFEN BANA ENGELLEMEYİN BENİ 8 BİN NAFAKA TALEP ETMİŞTİK HAKİM ONU BİLE VERMEDİ TOPLAM 4 BİN BAĞLADI NAFAKA EŞİMİN ÜSTÜNDE RESMİ NİKAHTAN ÖNCE ALINAN DAİRE VARDI O BİLE MAHKME DE GÖRÜNMÜYOR HAKİM ONU SAYMIYOR BİLE

Adamın azıcık aklı varsa sizinle barışmaz ve babanıza dava açar. Ortalık kendini bir ..k sanan insanlarla doldu ne öyle bıçak çekmek falan
kardeşim eski konu aralık konusu ben daha önce açmıştım konu ama engellendim yeni hesap kurmam gerekiyordu bana tepki değil yardım etmenizi istiyorum

ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU İLE SİZİNLE KARŞI KARIŞIYA GELMİŞTİM AMA HESABIM ENGELLENDİĞİ İÇİN Bİ SÜRE SİTEYE GİREMEDİM HESABIMIN AÇILMASINI BEKLEDİM AÇILMADI BEN DE YENİ HESAP KURMAK ZORUN DA KALDIMBU SEFER BENİ ENGELLEMENİZ DEĞİ BANA YARDIMICI OLNMANIZI İSTİYORUM LÜTFEN MAHKME ÇOCUK İÇİN BİZİ ÇAĞIRDI PEDALOG GÖRÜŞTÜ BİZİMLE BEN PEDALOGTAN GEÇİCİ VELAYETİ İSTEDİM PEDALOG ONU BEN DEĞİL MAHKME VERMESİ GEREKİYOR DEDİ VE BANA DEDİ KENDİNE VE ÇOCUĞA DİKAT ET SENİN YANIN DA KALABİLİR ŞİMDİLİK DEDİ BANA EŞİM DE BENDEN ÖNCE PEDALOG LA KONUŞTU ACABA ONUN KONUŞMASINA KARŞI MI BANA BÖYLE OLMSUZ KONUŞMA YAPTTI VE EŞİMİN AİLESİ BENİ EVDEN 1 HAFTA ÖNCE ÇIKARDI ÇIKMAZSAYDIM 800 BİN TAZMİNAT ÖDEMEK ZORUN DA KALICAKTIM VE 5 YIL BOYUNCA GERİYE DÖNÜK KİRA ŞUAN ÇOCUĞUM LA BABA EVİNDEYİM SİZCE NE YAPABİLİRİM YARDIM EDİN LÜTFEN BANA ENGELLEMEYİN BENİ 8 BİN NAFAKA TALEP ETMİŞTİK HAKİM ONU BİLE VERMEDİ TOPLAM 4 BİN BAĞLADI NAFAKA EŞİMİN ÜSTÜNDE RESMİ NİKAHTAN ÖNCE ALINAN DAİRE VARDI O BİLE MAHKME DE GÖRÜNMÜYOR HAKİM ONU SAYMIYOR BİLE
PLanınız elinizde patlamıs iyi olmus smdi oturun babanizla boş boş bakisin durun

PLanınız elinizde patlamıs iyi olmus smdi pturun babanizla boş boş bakisin durun
aslın da benim dediğimi dinlemiyordu onu biraz sürtmek istedim ama olaylar baya büyüdü ben de olayların buraya geleceğini tahmin edememiştim

Hiç mi akıl yok sizde. Neden dönsün bu adam size? Nafaka, ev derdindesiniz ama evlenmeden önce alınan evden size ne? Evin yarısını alırım, mahkemede 10.000 nafaka bağlar en az geçinir giderim babamla diye mi düşündünüz?
babasının evinde oturucaktım şimdiye kadar da oturuyordum 1 haftaya kadar çıkartılar beni av 14 bin tedbir nafaka talep etti mahkemeye mahkeme 4 bin bağlattı ve evden de çıkartılar beni

babasının evinde oturucaktım şimdiye kadar da oturuyordum 1 haftaya kadar çıkartılar beni av 14 bin tedbir nafaka talep etti mahkemeye mahkeme 4 bin bağlattı ve evden de çıkartılar beni
eğer çıkmasaydım 5 yıl geriye dönük kira ve 800 bin tazminat ödemek zorunda kalıcaktım

Bu konuya daha önce yorum yapılmıştı. Yapacak bir şeyiniz yok. Bu noktadan sonra geri dönüş olmaz. Boşanıp yolunuza bakacaksınız.

peki ben mahkemede boşanmak istemezsem nolucak o zmn acaba
Kusurlu taraf sizsiniz, mahkemede ispatlanır boşanırsınız. Dava istediği kadar uzun sürsün üzgünüm ama o adam dönmez. Bu süreçte sadece resmi olarak evli olursunuz. Yaptığınız şeyler affedilir şeyler değil. Babanız ne diyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X