Çekişmeli boşanma davası

heybetlim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
64
-79
25
Herkeze merhaba kızlar ben Ocak ayın da eşim ile çok kötü kavga ettim şuan bu kelimleri buraya hem müzik dinleyerek hem de pişmanlık duygusu yaşadığım için yazıyorum lütfen yardımcı olursanız bana çok sevinirim

Eşim babam ile konuşmuyordu ve bir gün babam beni aradı sinirli bi tavır ile o köpek kocanı ara boşanıcam de senden ve eve geldiği zaman da kapıyı açma dedi babam bana ben de onun dediğini dinledim eşimi aradım senden boşanıcam dedim ve eve geldiği zaman da kapıyı açmadım ona defol git babanın evine dedim eşime ardından aile büyükleri geldi eşim kendi babasını ve annesini aradı annesi babası eve bizim eve geldikten sonra kapıyı açtım içerde konuşuyorduk babam beni aradı kim var dedi senin evin de eşim ve ailesi var dedim babam da telefonu kapattı ve bizim eve gelir gelmez mutfağa yönelip ekmek bıçağını alıp eşime saldırdı ben de bina sakinleri polisi aradı öylr ayrıldık ve ben de gittim eşime ve ailesine uzaklaştırma kararı çıkarttım ev de ben kaldım ardından eşim boşanma davası açtı çekişmeli sizce bu adam tekrardan dönebilirmi bana acaba 1Tane de oğlumuz var

Herkeze merhaba kızlar ben Ocak ayın da eşim ile çok kötü kavga ettim şuan bu kelimleri buraya hem müzik dinleyerek hem de pişmanlık duygusu yaşadığım için yazıyorum lütfen yardımcı olursanız bana çok sevinirim

Eşim babam ile konuşmuyordu ve bir gün babam beni aradı sinirli bi tavır ile o köpek kocanı ara boşanıcam de senden ve eve geldiği zaman da kapıyı açma dedi babam bana ben de onun dediğini dinledim eşimi aradım senden boşanıcam dedim ve eve geldiği zaman da kapıyı açmadım ona defol git babanın evine dedim eşime ardından aile büyükleri geldi eşim kendi babasını ve annesini aradı annesi babası eve bizim eve geldikten sonra kapıyı açtım içerde konuşuyorduk babam beni aradı kim var dedi senin evin de eşim ve ailesi var dedim babam da telefonu kapattı ve bizim eve gelir gelmez mutfağa yönelip ekmek bıçağını alıp eşime saldırdı ben de bina sakinleri polisi aradı öylr ayrıldık ve ben de gittim eşime ve ailesine uzaklaştırma kararı çıkarttım ev de ben kaldım ardından eşim boşanma davası açtı çekişmeli sizce bu adam tekrardan dönebilirmi bana acaba 1Tane de oğlumuz var
Bence dönmesin o ne öyle baban boşan dedi diye boşanılır mı? Kendi kararın fikrin yok mu? Aileler girmiş iş arap saçına sarmış bitmiş bu iş. Dönse bile ailelerin karıştığı bi evlilik sağlıklı yürümez. Babam beni arasa boşan dese bi durur noluyo baba derim yani baban seni arasa şurdan atla yavrucuğum dese atlarsın gibi bi vibe aldım

Bence dönmesin o ne öyle baban boşan dedi diye boşanılır mı? Kendi kararın fikrin yok mu? Aileler girmiş iş arap saçına sarmış bitmiş bu iş. Dönse bile ailelerin karıştığı bi evlilik sağlıklı yürümez. Babam beni arasa boşan dese bi durur noluyo baba derim yani baban seni arasa şurdan atla yavrucuğum dese atlarsın gibi bi vibe aldım
Zatten 7 aydır iletişimimiz yok ne aradı ne de msj attı ben de bi nebze olsa pişman oldum sizce geri döner mi bana

kocaniz sizi dövüyor, sövüyor da mi babanız dellendi?
Sorun ne yani, olaylar neden bu raddeye geldi?
Eşimin dedesi vefat etti defin işini memelekete götürdü eşimn ailesi babam da gitti cenazeye daha önce babam eşime küfür ettiği için eşim babam la konuşmuyordu olay cenazeden sonra patladı babam da sinirlendi bana bu lafları dedi

Dönmez inşallah yav.
Niye dönsün istiyorsunuz ki, belli ki anlasamiyor ve babanizi dinlediginize göre adamı sevmiyorsunuz.
Insan gibi kan dokulmeden ayrılın.
Öncesin de sevmiyordum sonradan sevmeye başladım ve kavgadan 7 ay sonra daha da çok sevmeye başladım eski anılar geliyor aklıma özlüyorum onu çok

Ben de mahkeme de boşanmak istemicem hatta bana bi daire verdi anlaşmalı boşanmaya gidelim dedi yok dedim
malını mülkünü gozden cikardiysa sizden nefret ediyordur.
Bosanmak istemeseniz de adamin elinde hakli gerekçeler var, can guvenligi yok bir kere, rahatca bosanir gibi, ev teklif etmesine gerek yokmuş.

Bosanmak istemeseniz de adamin elinde hakli gerekçeler var, can guvenligi yok bir kere, rahatca bosanir gibi, ev teklif etmesine gerek yokmuş.
Haklı gerekçeler var da delil yok sadece şahit ler var

Uzun zamandir okudugum ve kiz tarafinin dibine kadar haksiz oldugu ilk konu olabilir. Babaniz kufur etti diye kocaniz kusuyor (hakli), ustune babaniz neden bana kussun diye sariyor (yuh), o da yetmiyor bosa bu kopegi diye size emir veriyor, siz de o emirle kocanizi eve almiyorsunuz, almadiginiz için dayak yiyorsunuz (kocaniz haksiz)

Merak ediyorum kendi beyin hucrelerinizi neden kullanmiyorsunuz da sokma akilla yuva dagitip sonra bi cocugumuz var kocami özledim geri döner mi diyorsunuz?

Saka misiniz yahu siz?

Adama, babaniz yaptiklari yetmiyormuş gibi bicak cekmis, polisler ayirmis, vay bana doner mi? Donerse gerizekalidir, tepe tepe kullanirsiniz ailecek.

Haklı gerekçeler var da delil yok sadece şahit ler
her seyi ispat edemeyiz, sahitler yeter, adamin kendi anlatimi da yeter.
Salın adamin peşini yav, oldurecek misiniz illa?
Saka gibisiniz.
ben de avukat tutum ona karşı benim de avukatım var uyuşturuca madde kullanıyor içki içiyor dedim dilekçe de ben de bunları söylicem hakeme de

X