Çekici Bir Vücut İçin Zayıflama Kürleri

bvlqari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2011
45
0
Daha önce açtığım konularda 1.68 boy ve 52 kilo olduğumu söylemiştim vücudum sıkılassin die plates fitness karışık hafta da 3 günlük spora yazıldım. Okulumda verilior ders çıkışları ve gunde en az 20 dakka yürüyorum. Artık jel kullanmak istemiyorum uzun zaman oldu ama spordan bile daha yorucu gelior bana. Gunde 2 litre su iciyorum 2.5-3 arasinda olduğu da oluyor spor saatim uzarsa. Strech film de kullanıyorum yağları çabuk yaktığını duydu
Ve çok terlettigi de gercek. Çok yemek yiyen biri değilim malesef cokta yemek seciyorum. Et ve ürünlerini asla yemem ama tavuk yiyorum birde brokoli ispanak pirasa karnabahar ve bir çok sebzeyide yiyemiorumda dogrusu sadece salata domates marul maydonoz ve mor kelem mı ne ondan yiyorum. Çorbalardan mercimek ve kremali tavuk. Çok sorunlu olduğumun farkındayım ;( ama çok takintiliyim. Cips falan düşkünlüğüm yok cips yerine az az corn flakes Mısır gevreği yiyorum. Sutsuz. Kahvaltıda da special k. Bugün arada zeytin ekmek ve patates salatası yedim ama aklıma yiyecek pek gelmio çok üzülerek söylüyorum ki malesef boyleyim ;( sporla sikilasacagima inanıyorum ama hafif çatlaklarım var eklem yerlerimde ve biraz kalçam da onları da yok etmek istiyorum . Hatta bronzlaşmak da istiyorum yazın çok güzeldim. :) tenim buğday sanırım ve kansiz da olunca wampir gibi oluyorum :KK43: aslında yapabilirim ama önerilere ihtiyacım var 26 Mayıs'a kadar mükemmele yakın olmak istiyorum lütfen bana yardım edin çok sorunlu olsamda bı çözüm vardır dimi :)

canım bulursan banada söyle lütfeeennn. (yediklerini okudum yeşil çay da içmen gerekli diye düşünüyorum ) spora ağırlık verebilirsin.

Yeşil çay güzel degilki :KK43: bulursam aklimdasin :KK56:

yeşil çay bi çok bitkiye göre güzel limon sık iç. biz kadınlar güzelleşmek zayıflamak uğruna neler yemedik içmedik ki. yeşil çayın bi çok faydası var. cildide güzelleştiriyo düzenli içersen. madem değişiklik istiyorsun yeşil çaydan başla.

1.68 cm 52 kg bence iyisin aynı buydayız. bi dönem 53 oldum gayet iyiydim. ama sıkılaşmak istersen başka.spor şart tabi

pilates başlı başına şekillendirecek vücudunu canım merak etme sen :KK9:

yaseminli yada bergamutlu yeşil çay seçemneklerinide unutmayın sade içmeyenlere bire bir ama ballısını hiç tavsiye etmem....ot çöp ne varsa içiyorum hala mükemmele deil bi tık öteye yaklaşamadım ama avnun sıkılaştırıcı bi spreyi var ben göbeğime onu sürüyorum sürdüğün sürece işe yarıyor....
bu linkede bi göz at bence..yapılabilir gibi görünüyor..başarılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar plates mükemmel bir vücut yapior daha bir ay oldu ama bacak ve kol kaslarımda ciddi şekilde değişme var :KK70:

Yeşil cay cokm faydalı gercekten cildide güzeleştiriyo:KK24:

sıkı ve fit bir vücut için çilek yağını öneriyorm. gerçekten vucuda sürün masaj yaparak muhteşem oluyo koku olarak ve cok sıkı bir cilt oluyo denedim :)). ayrıca selülit probleminiz varsa kayısı çekirdeği yağı. tabi kayısı çekirdeği yağı bölgesel zayıflatıyo. bunu da denedim masaj yaparak uygulayın. daha sonra spor yapın en azından yürüyüş. sabah akşam uygulayın fakat güneş görmesin yağ sürdüğünüz yerr. denemekde fayda var

X