Ceketini atsa hamile kalıyorum

Eşiniz bu konuda ne düşünüyor onay verecekmi
Bende tüp ligasyonu yaptırdım sezaryen sırasında herhangi bir sorun yaşamadım

Hamilelik,doğum vs kolay şeylermiş gibi korunma yöntemlerine zararlı diyor ya.
yabancı bir cisim diye mi acep. O kadar doğurmuş ha bie doktora bir kere soraymış. Her aşıda ebeler kendini yırtıyor doğum kontrol yöntemi anlatıyorlar ne bileyim cahil kalmak için büyük efor lazım

yabancı bir cisim diye mi acep. O kadar doğurmuş ha bie doktora bir kere soraymış. Her aşıda ebeler kendini yırtıyor doğum kontrol yöntemi anlatıyorlar ne bileyim cahil kalmak için büyük efor lazım
Doğum kontrol hapı?
Gerçi içmeyi unutur

Cahillikle ne alakası var zararlı diye almadım kilo yapıyor ayrıca ben kiloma dikkat ediyorum

Birde anlamadınız ikide anlamadınız geri çekilmenin korumadığını 4'te anlamışsınız iyi bari. Enayi miyim ben ya her gün hap yutarken mesela. Spiral taktırsaydınız olmadı şaka mı bu olan olmuş neyse. Tüp bağlamak için neden bilmiyorum ama eş imzası da lazım. Eşiniz atarsa sıkıntı yok yapılır. Sorunsuz yaptıran çok kişi var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…