Ceketini atsa hamile kalıyorum

Allah'ım 3 tane çocugum var biri 8 biri 5 biri de 2 yaşında bende 4. Cüye hamileyim tabiri caizse ceketini atsa hamile kalıyorum bu hamilelik ten sezeryan olacağım için tüp lerimi bağlatmayı düşünüyorum bu konuda fikri olup da bana yardımcı olabilecek varmı
Eşiniz bu konuda ne düşünüyor onay verecekmi
Bende tüp ligasyonu yaptırdım sezaryen sırasında herhangi bir sorun yaşamadım

Hamilelik,doğum vs kolay şeylermiş gibi korunma yöntemlerine zararlı diyor ya.
:KK70: yabancı bir cisim diye mi acep. O kadar doğurmuş ha bie doktora bir kere soraymış. Her aşıda ebeler kendini yırtıyor doğum kontrol yöntemi anlatıyorlar:KK70: ne bileyim cahil kalmak için büyük efor lazım

:KK70: yabancı bir cisim diye mi acep. O kadar doğurmuş ha bie doktora bir kere soraymış. Her aşıda ebeler kendini yırtıyor doğum kontrol yöntemi anlatıyorlar:KK70: ne bileyim cahil kalmak için büyük efor lazım
Doğum kontrol hapı?
Gerçi içmeyi unutur 🫣

Cahillikle ne alakası var zararlı diye almadım kilo yapıyor ayrıca ben kiloma dikkat ediyorum

Cahillikle ne alakası var zararlı diye almadım kilo yapıyor ayrıca ben kiloma dikkat ediyorum
Kusura bakmayın ama cahillik bu.
Üç çocuk+zor geçen bir hamilelik.Nasıl eşinize güveniyorsunuz korunma konusunda

Birde anlamadınız ikide anlamadınız geri çekilmenin korumadığını 4'te anlamışsınız iyi bari. Enayi miyim ben ya her gün hap yutarken 😅😅 mesela. Spiral taktırsaydınız olmadı şaka mı bu 😒 olan olmuş neyse. Tüp bağlamak için neden bilmiyorum ama eş imzası da lazım. Eşiniz atarsa sıkıntı yok yapılır. Sorunsuz yaptıran çok kişi var.

X