Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sağol tatlım anlayışın için ...
Rimelden bende kullanıyorum demişsin nazenn rimeli çıkartırken zorlanıyormusun yani waterproof olmamasına rağmen rimel çok zor çıkıyor ben waterproofları çıkartırken bu kadar zorlanmaıyorum bendemi bi terslik var acaba yoksa rimel gerçekten karbon siyahta çıkması zormu?

Bende suya dayanıklı mascakara kullanmam hiç ,ve diğer mascaralardan daha zor çıkartmadım yoğun bir mascara ama her zaman kullandığım formüllerle çıkarttım
şu an makyaj temizleme losyonum ve mendillerim bitmiş durumda Dove krem sürüp çıkartıyorum ardındanda göz çevremde krem kalmasın diye kirpiklerimi hafif suyla ıslatıp selpakla kuruluyorum tamemen çıkmış oluyor....

waterproffları daha az kirpik kurban ederek cıkartmanın yolu loreal yumsatıcı yüz temizleme jeli
göz cevresine kullanmayınız diye bişey yazmadıgı için ben kirpiklerimide yüzümü yıkarken ovalıyorum
suyla yıkadıgımda rimel tamamen akmıs oluyor a.s

Makyaj yapmak ne kadar zevkliyse çıkartmasıda bir o kadar sıkıcı geliyor bana,birde bir huyum vardır hani azıcık kalsın filan değil sıfırlayana kadar uğraşıp temizleyip yatarım yüzümü özellikle göz makyajı gözümde kalırsa kanlanma yapıyor bende...

Sana katılıyorum nazenn makyaj silmek banada ölüm gibi geliyor bende üstün körü silmem sıfırlayana kadar temizlerim göz makyajı temizleyici ile temizlerim önce sonra temizleme sütü ile ve ardından yüz yıkama jeli ile yıkar ve bitiririm sonrada tonikleme ve nemlendirmeye geçerim makyaj yaptığım zamanların akşamında sadece yarım saat çıkarmakla uğraşıyorum...akannehir

shopaholic Malesef benim deneme şansım olmadı, belki kullanan arkadaşlar vardır birde Cecile satan mağazlarda deneme imkanı olabilir rastlarsan sor bence test et :)

ben de kapatıcısını kullanıyorum çok memnunum hatta şu anda biiti yenisini alacağım

ben cecile in nerdeyse her urununu kullaniyorumm ve çok memnunum ozelliklede kapaticisi ve stik fondoteninden farlarida guzel en favori alligimda 3 numara seftali rengi olani bi tek rimeli ve her seriden ruju yok galiba bende ruj paleti vardi ve çok hosuma gitmisti benim ama almadim :S

cecile ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz kızlar kuzenim argesinde çalışıyordu ürünlerin ambalajı ve içleri yurtdışından geliyor italyadan sanırım sadece dolum türkiyede yapılıyor hatta lip gloss ların hammaddesi chanele hammadde veren firmadan alınıyor tüm ürünleri daha piyasaya çıkmadan deniyordum harika ürünler güvenle kullanın fiyatlarıda uygun

Kızlar cecile in ruju rimelini ve kalemini aldım..rujları berbat ötesi bir yağ tabakası sürüyorsun sanki dudağına 2 taneydi bide attım artık..rimelleri yapış apış oldu kirpiklerim ve hiç uzun göstermiyoor bunlarda benim tecrübelerim

kızlarr nerden bulabiliris bu ürünü ben Adanada bulamadım yardıum edermisinisss

Kızlar ben göz altı kapatıcısını aldım ve hiç beğenmedim.En açık rengini almama rağmen koyu geldi.Ayrıca hiç bi aydınlatma sağlamıyo.kapatıcılığıda güzel değil,tavsiye etmem...

yaklasik 3-4 yil once cecile'in goz kalemini almistim, 13 tl gibi bir para vermistim o zaman.
cift tarafliydi, diger ucunda kalemi yaymak icin bir uc vardi.
hala bitmedi duruyor.
cok kaliteliydi...

Parlatıcısını aldım hiç memnun kalmadım. kokusu berbat dudağımda yağlı tat bırakması cabası hiç beğenmiyorum..

ben patakremini kulanıyorum ve gerçekten çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…