Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay top allıklara bayıldım hele ki fuşya&bordo ve şeftali&pembe olanlarına denemem lazım hemenevet ya benimde top allıklarım hemen toz oluyo sinir oluyorum bu olmuyomuş bakalım deneyelim

walla ben aldım göz altı kapatıcısını artık hep onu kullanıyorum çok doğal duruyor ama ben son 6 ayda aldım ve çok memnunum rujları da 3d olanları yağlı duruyo ve dudakları hafif uyuşturuyo onun dışındakilerden çok memnunum yağlı bi his versede duruşu çok güzel oluyo arkadaşlarım sürdüğümde hep dudakların çok güzel der :)))

High Light Concealer'ını aldım indirim vaktinde,
Nadiren de olsa, kullandığımda çok beğeniyorum.zemuszemus

Çok başarılı bir ürün bence...Tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile5
İndirimsiz hali 22 TL olması lazım.

ya kızlar ben de cecile in 4 lü yeşil tonları aynalı kapaklı farını ve göz kalemini aldım ama bunlar boyamıyor yaaa.. durmuyor sürerken bile, ikinci fırça darbesini yiyince pıtır pıtır düşüyor far tozları.. :26: sahte ürün mü aldım acaba

cecile ürünleri çok güzel özellikler farları çok pigmentli tüm far paleteri var bende gayette memnunum

diğer ürünlerine dair fikrim yok ama diplinerından hiç memnun kalmadım tavsiye üzerine almıştım halbuki

kızlar mrb cecile highlight concealerı kullananlar acaba içerisinde paraben varmı yag bezesi yapıyormu? birde matte touch perfect pudra tam toz yapısı yok deniyor benim cildim yaglı fondeten gibimi duruyor maske gibi pudra istemiyorum kullananlar memnunmusunuz?

ben cecilen maskarasını almıştım ilk sürüştte kirpiklerimi uzattı ama birkaç dakika sonra yüzüm maskaraya döndü gözümün altında siyah izler oluştrdu beni görenler rimelin akmış deyip hemen bir krem bulma çabasına girişiyordu. birkaçgün sonrada rimelin kapağını kapatırken pat üstten kırıldı bantlamam da fayda etmedi rimel kurudu gitti. bir fırçası kaldı. o kadar da para vermiştim. artık hiç bir şekilde bunun makyaj malzemelerini almam. ille de marka diyorum maybelline loreal max factor dururken bunlara para vermek gerçekten çok saçmaymış .. hiç öyle bilinmedik makyaj malzemesi almayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…