Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim arkadaşım. bende ne zamandır istiyordum.sonunda aldım ve memnun kaldım.başka renklerini de üretselar keşke ama yeşilini falan mesela

Aslında harika olur ,gerçi ben en çok siyah kullanıyorum ama geçen bir bayanda mor eyeliner gördüm ve bayıldım tabi sorma imkanım olmadı o başka..

Eğer fotoğraf koyma imkanın varsa sürülmüş halini yada elinde denenmiş halini görmek isterim ayrıca arkadaşlarada fikir olur...Tabi belirttiğim gibi fotoğraf koyma imkanın varsa :)

arkadaşım internette rengini çok aradım ama malesef bulamadım.sadece siyahı var. turkuaz rengini düşün. öyle bir renk.çok güzel. şuanda makinem bende değil o nedenle resim koyamıyorum

Tamam songa seni anlayabiliyorum benimde pc 'min USB girişleri yandı o yüzden mümkünse fotoğrafları paylaşırmısın dedim :)
zaten önemli olan referans ,sende çok beğenmişsin ve tavsiye ediyorsun ayrıca çok teşekkür ederim fikirlerini bizimle paylaştığın için..

rica ederim arkadaşım.kesinlikle tavsiye ediyorum.pişman olmazsınız alırsanız

arkadaşlar ben bugün bundan aldım.mavisini aldım, denedim ve harika. sanırım 3 rengi var. siyah, mavi ve kahvesi vardı aldığım yerde.mavisi çok hoş.turkuaz rengi

tatlımm bunu ne kadara aldın ?

başka markalarda kullanmıştım ben de bundan ama malesef eyelinerı yalnızca gözümün üstüne değil altına da sürdüğümden uçlarını çabuk bozuyorum bunların..

Canım ben internetten araştırma yaptım Cecile art liner 'in fiyat aralığı 15-20 tl arası tabi kozmetik mağazalarında daha farklı olabiliyor , ben kullanmadığım için bu ürünü tam bilemiyorum :)

Cecilenin 7li yeşil farını ve 3D effects lipglosunu 9.90tl.. aldım bugün beşiktaş cosmocity de indirim var pazartesiye kadar bilginiz olsun arkadaşlar ayrıca cecile kalem alana far , far alana pudra hediye veriyorlar...

Cecilenin 7li yeşil farını ve 3D effects lipglosunu 9.90tl.. aldım bugün beşiktaş cosmocity de indirim var pazartesiye kadar bilginiz olsun arkadaşlar ayrıca cecile kalem alana far , far alana pudra hediye veriyorlar...
cosmocity beşiktaşın neresinde canım ? kadıköyde yok dimi?

ben de indirimden cecile terracota far , gloss ve göz kalemi aldım...
gloss ve kalemler süperbayanssulusmile..herkes sordu falan ne sürdün die ama far için aynı şei sölüyemiycem..
fırçayı bir değidiriorm üstüm başım deli gibi toz oluor,hiç ipeksi değilalsanaalsanasmile..yapısını hiç sevmedim semsert ve tozsu terracota olduğu için biliorm ama benim için cecilenin farları bitmiştir dahada olsa gelmemalsanaalsanasmile

Hepiniz iyi günlerde kullanın arkadaşlar :)

Göz kalemi yarım saat, rimeli 1 saat dayanıyor ondan sonra gözaltları simsiyah...
Son derece kalitesiz bir marka. :1closedeyes:

öylemi kullananlardan memnun olanda var
tabi herkesin kullanımına göre değişiyorda olbilir :1ninca:

Canım cecile 03 numaa parlatıcı çok güzelmiş du ben de alıcam... Bu tarz parlatıcıları ve renklerini çok beğeniorummmm

Göz kalemi yarım saat, rimeli 1 saat dayanıyor ondan sonra gözaltları simsiyah...
Son derece kalitesiz bir marka. :1closedeyes:

Öncelikle şunu belirteyim ki ben satış temsilcisi filan değilim ,sadece burada kullandığım ürünleri kendi yorumumla sizlere yardımcı olabilmek adına tanıtıyorum,
1 yıl cilt bakımı ve güzellik kursu aldım makyaj malzemelerinin kalitesi kadar kullanım tekniğininde doğru olması gerekiyor..Cecile markanın gözkalemini henüz kullanmadım yorum yapamıcam ama her kullanan "All Days "ürününden gerçekten çok memnun
bana gelince ben yeni çıkan maskarasını kullandım rimel ben çıkartana kadar sürdüğüm gibi kaldı.Hiç bir şekilde akmadı..

Suya dayanıksız bir rimeli yağmurlu bir günde sürmek yanlıştır
suya dayanıksız bir gözkalemiyle ağlamak göz avuşturmakta ve her zaman üzerine basarak söylediğim birşey ki cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi kozmetiktede cilt tipi önemlidir yağlı ciltte makyaj çabuk dağılır..

Sizin hangi isimli ürünlerden memnun kalmadığınızı bilmiyorum ama keşke belirtseydiniz
"x gözkalemi" " x rimel diye"
birde yorumunuza kesinlikle saygım var elbette olumsuz yorumlarda yapabilirsiniz ancak "kalitesizdir" diye genelleme yapmayı çok doğru bulmuyorum..Burada birsürü arkadaşımız aynı markalı ürünleri kullanıyoruz ve genelimiz çok memnun.
Her ürün her bekletiyi karşılamayabilir ama markayı 2 ürünle değerlendirmenin yanlış olduğunu düşünüyorum

Saygılar...

Bu arada bir arkadaşım bana Mersinde Cecile'i nerede bulabilirim diye sormuş gecikme için özür diliyorum canım mail atmıştım bekliyordum ve mailim gitmemiş bu gün tekrar mail yazdığımda öğrendim tüm" Platin" mağazalarından bulabilirmişsin :)

cecile pudra aldım bakalım memnun kalacakmıyım,paylaşırım sizinle

cecile pudra aldım bakalım memnun kalacakmıyım,paylaşırım sizinle

Canım güle güle kullan pudranı umarım memnun kalırsın birde vakit bulunca ürünün özelliklerini tam adını filan yazarsan çok sevinirim :) Merak ettim çünkü :)

benimde geçen hafta cecileden aldıklarım resimleri burayada eklim kullandığım kadarıyla yorum yazayım dedim...

İlk başta en çok memnun kaldığım üründen başlamak istedim..
Cecile rimel turuncu olan yok böyle bişey fiyatına göre performansı çok üstün tararken kirpikleri tek tek ayırıyor ve tek sürüşte bile olduğundan daha uzun gösteriyor ayrıca waterproof olmadığı halde akma dökülme falan yapmıyor yağmura bile dayandı ya helal olsun ben silene kadar gözümde yani...
Cecile 7li far paleti renkler çok güzel paletteki renk göze aynen yansıyor tek kötü yanı sürerken çok toz haline geliyor...
Cecile pudra kapatacılığı çok güzel ve ağırlık hissi vermiyor yani ciltte yokmuş gibi...
Kalemlerde güzel yoğun renkleri var sürerken zorlanmıyorsunuz yumuşak bir yapıya sahip...
Ve gelelim hiç memnun kalmadığım gloss lara çok yoğun ve dudakta katman gibi duruyor siz peçeteyle silmek isterseniz yapış yapış oluyor ama yemek yerken veya çay falan içerken çabuk çıkıyor kalıcı değil...

Nazen ürünleri sen tanıtıyordun ama bende affına sığınarak kullandıklarım hakkında yorumda bulunmak istedim ben senin yorumların doğrultusunda cecile aldım ve memnun kaldım istedimki bende kullandıklarımı paylaşırsam benim fikrim olduğu gibi herkesinde fikri olsun...

Canım rica ederim burada paylaşman çok hoşuma gitti
aynı mascara ve aynı far paletinin kahve tonlarında olanını bende kullanıyorum memnunum
ama ben lipgloss ları özellikle beğeniyorum gerçi sürerken yoğun olduğunu söylemiştim ilk tanıtırken..Ama dudaklarımı açıp kapatırken hiç yapışma yapmıyor birde bende lipglosslar çabuk akar Cecile akıp dağılmadı ,peçeteyle silmeye gelince lipgloss yada likit farları peçeteyle asla çıkartmıyorum çünkü peçetede dağılıp yapıştığını duymuştum, yani makyajı silmek isterken daha beter bir hal alıyormuş makyaj temizliyicelerle çıkartıyorum ben o yüzden yorum yapamıyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…