Çatlatma inesi

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
161
17
19
Slm kızlar ben çatlatma inesi vurulmadan önce yumurtalıklarımdan biri 20 ydi pazar gunu çatlatma inesi vuldum benim sat 10 da vulumam lazım ama inenin içinde donmuştu bende çözüldü zaman gitim vuldum yani 1 sat geç vuldum dünden beli kasık ağrılarım var ve bugünde bel ağrım başladım çok acıyo bide eyildim zaman saki biri karnımın üstünde bı baskı uyguluyo sizce gebelik belirtisi olabirmi

Slm kızlar ben çatlatma inesi vurulmadan önce yumurtalıklarımdan biri 20 ydi pazar gunu çatlatma inesi vuldum benim sat 10 da vulumam lazım ama inenin içinde donmuştu bende çözüldü zaman gitim vuldum yani 1 sat geç vuldum dünden beli kasık ağrılarım var ve bugünde bel ağrım başladım çok acıyo bide eyildim zaman saki biri karnımın üstünde bı baskı uyguluyo sizce gebelik belirtisi olabirmi
Zaten iğne vurulduktan 36 saat sonra çatlama olabilir. Yani şuan gebelik değilde çatlama belirtileri yaşıyor olabilir misiniz? 3 günde gebelik belirtileri oluşmaz. İğneden bir gün sonra ilişkiye giriyorsunuz mesela. Doktorlar iğneden sonra 3 gün ilişki önerebilir

Zaten iğne vurulduktan 36 saat sonra çatlama olabilir. Yani şuan gebelik değilde çatlama belirtileri yaşıyor olabilir misiniz? 3 günde gebelik belirtileri oluşmaz. İğneden bir gün sonra ilişkiye giriyorsunuz mesela. Doktorlar iğneden sonra 3 gün ilişki önerebilir
Tşk ederim cvb yazdınız icin

Rica ederim. İğne içi gebelik hormonları ile yüklü ve vücudumuza yükleniyor. 14 gün gebelik belirtileri yaşayabilirsiniz. Çok normal. Yaptığınız testler bile pozitif çıkacaktır
Slm bugün benim çatlatma inesi 9. Gün ve kasıklarım ağrıyo adet olucakmısım gibi bide iştahsızlık ve baş ağrı var bunlar normalmi yoksa gebelik belirtilerimi

Cuma günü kendi doktorumla.konustum şikayetlerimi söyledim ve bana gebelik olştu icinde ağrıyo olabilir dedi pazartesiye kadar ağrılar devam ederse gelmemi söyledi
Vücuda gebelik hormonu yükleniyor. 14 gün boyunca yalancı gebelik yaşayabilirsiniz. Pazartesi kan verdiğinizde 14 gün doluyor varsa çıkar zaten.

Zaten iğne vurulduktan 36 saat sonra çatlama olabilir. Yani şuan gebelik değilde çatlama belirtileri yaşıyor olabilir misiniz? 3 günde gebelik belirtileri oluşmaz. İğneden bir gün sonra ilişkiye giriyorsunuz mesela. Doktorlar iğneden sonra 3 gün ilişki önerebil

Kızlar merhaba ben daha yenıyım burda adet düzensilğmle başlayan bir serüvendi 32 yaşındayım eşim çok çocuk istediği için bu süreç hızlı gelişti Şu an Letu kullandım çocuk için üç tane yumurtam çatlamıştı ama olmadı ikinci denemede çatlatma iğnesi yaptı doktor şu an ağrılarım da çok fazla nasıl korunmam gerekiyor nasıl hareket etmem gerekiyor bilmiyorum yürüyüş spor yapıyordum yürüyüşe devam etmeli miyim denize gidebiliyor muyuz bu süreçte doktorlara kalsa her şeyi yapabiliriz

Kızlar merhaba ben daha yenıyım burda adet düzensilğmle başlayan bir serüvendi 32 yaşındayım eşim çok çocuk istediği için bu süreç hızlı gelişti Şu an Letu kullandım çocuk için üç tane yumurtam çatlamıştı ama olmadı ikinci denemede çatlatma iğnesi yaptı doktor şu an ağrılarım da çok fazla nasıl korunmam gerekiyor nasıl hareket etmem gerekiyor bilmiyorum yürüyüş spor yapıyordum yürüyüşe devam etmeli miyim denize gidebiliyor muyuz bu süreçte doktorlara kalsa her şeyi yapabiliriz
Normalde denize girmeden problem olmuyor diyor doktorlar ama havuz yasak diye biliyorum. Yürüyüşte yapabilirsiniz kendinizi yormadan günde 20 dakika yarım saat 💐 Ama yine de riske atma bence

yumurtalıklarım var iki tane biri 17 santim biri 21 santim ama çatlamadığı için doktor çatlatma iğnesi yaptı o da kasıklarımda falan çok ağrı yaptı daha sonra dört gün üst üste iliskıden sonra gel dedı tekrar bakacak çatlamış mı diye ama herhangi bir uyarı yapmadı hatta benle Leslie sordum onu bile yapabilirsin dedi

Kafam çok karıştı o yüzden de Burada uyuyorum da beni denize girmenin de riskli olduğunu yazmış ama daha çocuk yok nasıl riskli olabiliyor ki

X