Çatlatma iğnesinin 9.gunu kanda betahcg negatif

hllerol95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
175
32
29
Merhaba 25 Mart cumartesi günü ovitrelle iğne vuruldum bugün başka bir sebepten hastaneye gittiğimde kanda gebelik testi yaptırdım 1.2 yani negatif çıktı doktorum pozitife donebilicegini söyledi şuan iğnenin 8.gunudeyim ama benim umudum çok azaldı benzer durumu yaşayanlar var mı acaba sonradan pozitif olan yazarsanız çok sevinirim

Kizlar basima geleni anlatayim ben catlatma ignesini gecen hafta carsamba oldum tam 8 gun oldu yani asiri bir karin agrim vardi son 3 gundur soylemesi ayip tuvalete cikamadim apandist falan sandim oyle soyleyim igneden 6 gun sonra ultrasona girdim ve kan verdim yumurtam catlamis ve beta hcg 17.77 cikti. O kadar sevindim ki doktorum bekleyelim ignenin etkisi olabilir dedi dun kan verdim yani igneden tam 1 hafta sonra beta hcg 12 cikti yani dusuyor. Adetime daha 10 gun var sizce bu deger yukselir mi ? Ignenin etkisi geciyor yani. Bu arada yaptigim gebelik testlerini gorseydiniz hep kopkoyuydu. Sizden rica ediyorum. Hayal kirikligina ugramamaniz icin adetiniz gecikmeden test yapmayin kan vermeyin. Sonu husran.. Dun o kadar agladim ki doktorum bana cok kizdi. Hayat cocuk dogurmaktan ibaret degil kendine gel dedi. Ama cocugu olmayan bilemez bunu..

Merhaba 25 Mart cumartesi günü ovitrelle iğne vuruldum bugün başka bir sebepten hastaneye gittiğimde kanda gebelik testi yaptırdım 1.2 yani negatif çıktı doktorum pozitife donebilicegini söyledi şuan iğnenin 8.gunudeyim ama benim umudum çok azaldı benzer durumu yaşayanlar var mı acaba sonradan pozitif olan yazarsanız çok sevinirim
Canim umudunu kesme adetin geciktikten sonra test yaptir

X