Çatlatma ignesinin 16. Gunu umtlanmak istemiyorum

beyaz kelebekkk

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
127
31
30
Kızlar ben iki aşılama iki de catlatma iğnesi oldum bu ay doktorumu değiştirdim tekrar çatlatma iğnesi yaptı bu sefer klomenle öncede letuyla denendi catlatma iğneleri catlatma ignesinin 14.gunu hep regl olurdum bu sefer 16.gundeyim hala bir şey yok ara ara sırtım ağrıyor bu sizce varmı bunu yaşayan varmi

Ben yaşamadım ancak benimde 3 çatlatma bir aşılama geçmişim var. Şuan çatlatmanın10. Günündeyim. İnşallah tutmuştur ancak benimde aşılamada 3-4 gün gecikmişti ve adet olmuştum. Aşırı sevinme ki sonradan üzüntüsü çok oluyor. Bir idrar testi yap istersen 1 hafta gecikmen olunca kan ver bence ♥️ İnşallah tutmuştur kuzum çok mutlu olurum

Kızlar ben iki aşılama iki de catlatma iğnesi oldum bu ay doktorumu değiştirdim tekrar çatlatma iğnesi yaptı bu sefer klomenle öncede letuyla denendi catlatma iğneleri catlatma ignesinin 14.gunu hep regl olurdum bu sefer 16.gundeyim hala bir şey yok ara ara sırtım ağrıyor bu sizce varmı bunu yaşayan varmi
Merhaba bende aynı durumdayım test yaptınız mı

Ben yaşamadım ancak benimde 3 çatlatma bir aşılama geçmişim var. Şuan çatlatmanın10. Günündeyim. İnşallah tutmuştur ancak benimde aşılamada 3-4 gün gecikmişti ve adet olmuştum. Aşırı sevinme ki sonradan üzüntüsü çok oluyor. Bir idrar testi yap istersen 1 hafta gecikmen olunca kan ver bence ♥️ İnşallah tutmuştur kuzum çok mutlu olurum
Artık negatiflere okadar alışmışım ki okadar üzülmem sanıyorum benimde 3 catlatma iki aşılama ama hep 14 günü hasta olurum ilk defa klomenle denendi ondanmi diye düşünüyorum

İlk defa
Günde iki kere yapıyorum psikolojimi bozdum resmen hiç doğru değil yaptığım, koca koca negatif maalesef ama çok zor Allah en kısa zamanda nasip etsin hepimize karnım ağrıyor ara ara regl olacağım belli ki beklemedeyim
defami catlatma ignesi oldunuz yoksa hep catlatma ignesinin 14.gunu regl oldunuzmu ilk defami böyle bir şeyle karşılaştıniz

Çatlatma iğnesi tedavisini siz mi yapıyorsunuz doktor mu tavsiye etti ?

Kızlar merhaba bu ay ilk defa catlatma iğnesi kullandım iki gün sonra da aşılama yapıldı asilamanin 13. Günü kan testjm negatif geldi progestan kullanmayi bıraktım regli bekliyorum da catlatma ignesinden kaç gün sonra regl olunması gerek
Bugün catlatma ignesinin 18. Günü

Kızlar merhaba bu ay ilk defa catlatma iğnesi kullandım iki gün sonra da aşılama yapıldı asilamanin 13. Günü kan testjm negatif geldi progestan kullanmayi bıraktım regli bekliyorum da catlatma ignesinden kaç gün sonra regl olunması gerek
Bugün catlatma ignesinin 18. Günü
Ben asilamanin yaa 13 yada 14 regl oluyordum zaten doktorda 15 günü kan testi ver diyordu regl olmazsan yarına kadar bekle inşallah vardır

X