Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Canım durumun yoruma kapalı kimse cevap yazamaz aç istersen belki unutmuşsundur diye söyliyim dedim 🤗
Öyleymiş kuzum unutmuşum valla bide İnternet bitti giremedimde bekleyim kan vereyim diyorum adet olmazsam önceki ay ovitrelle kullandığım da 17.gün gelmişti o güne kadar bekleyim 🥰

bugun benım de çatlatma iğnesinin 10. günü bakalım ne olacak. daha erken biliyorum ama vakit de geçmiyor.

Öyleymiş kuzum unutmuşum valla bide İnternet bitti giremedimde bekleyim kan vereyim diyorum adet olmazsam önceki ay ovitrelle kullandığım da 17.gün gelmişti o güne kadar bekleyim 🥰
Daha erken ama canım senin pazaresi salı bak testle 😍 ben sonradan farkettim baktım takvime erken şuan 🥰

Aynen kuzu dayanamadım yaptım hiç test yapmadan adet gününü bekleyim diyorum gecikirse yapayım 🤗🌹
Ben 7 sinde çatlatma iğnesi vurdurdum dün yani 9.gununde çok ağrım oldu adetmisim gibi sancım vardı (ve sabah bulantım oluyor iki gündür de) test aldılar HCG 1.20 çıktı normal şartlarda benim ay sonunda adet olmam lazım yani daha 14 gün var acaba hamile değil miyim de test sonucum bu kadar düşük cikti

Ben 7 sinde çatlatma iğnesi vurdurdum dün yani 9.gununde çok ağrım oldu adetmisim gibi sancım vardı (ve sabah bulantım oluyor iki gündür de) test aldılar HCG 1.20 çıktı normal şartlarda benim ay sonunda adet olmam lazım yani daha 14 gün var acaba hamile değil miyim de test sonucum bu kadar düşük cikti
Merhaba tekrar test yaptınız mı? Bebişin seninledir inşallah

Merhaba tekrar test yaptınız mı? Bebişin seninledir inşallah
Yapmadım henüz bugün iğne gününü de sayarsan 17.gün . 11.gun idrar testi silikti ertesi gün yaptım göremedim bir şey ama 14.gunde çok az da olsa gördüm çizgiyi var olup olmadığını bilmiyorum sadece sabahları hafif bulantı hissediyorum kasıklarımda ağrı var halsizlik vs var ama bilemiyorum sebebini

Yapmadım henüz bugün iğne gününü de sayarsan 17.gün . 11.gun idrar testi silikti ertesi gün yaptım göremedim bir şey ama 14.gunde çok az da olsa gördüm çizgiyi var olup olmadığını bilmiyorum sadece sabahları hafif bulantı hissediyorum kasıklarımda ağrı var halsizlik vs var ama bilemiyorum sebebini
11.günde silik iğnenin etkisi demek. Ertesi güne iğnenin etkisi geçmiş. 14. Günde bebişi müjdeliyor inşallah ikinci çizgi
Bana hamilesiniz gibi geldi
Kanda test ne zaman yapacaksınız
Bi de kaçıncı iğne denemesiydi sizin

11.günde silik iğnenin etkisi demek. Ertesi güne iğnenin etkisi geçmiş. 14. Günde bebişi müjdeliyor inşallah ikinci çizgi
Bana hamilesiniz gibi geldi
Kanda test ne zaman yapacaksınız
Bi de kaçıncı iğne denemesiydi sizin
İlk deneme bugün yine akşamüstü freevel marka idrar testi yaptım ilkin bir şey çıkmadı baya zaman geçtikten sonra silik çizgi çıktı .Adetim 31 inde geçmesini bekliycem çünkü umitlenmek istemiyorum

İlk deneme bugün yine akşamüstü freevel marka idrar testi yaptım ilkin bir şey çıkmadı baya zaman geçtikten sonra silik çizgi çıktı .Adetim 31 inde geçmesini bekliycem çünkü umitlenmek istemiyorum
Benim de 1 ağustos
Bugün iğnenin 10.günü
2 gün önce yaptığımda tamamen negatif çıkmıştı
Şimdi artık silik de olsa 2. Çizgiyi bekliyorum.
Kan için erken mi yaptırsam mı
Bu arada sırtım belim çok ağrıyor.

Benim de 1 ağustos
Bugün iğnenin 10.günü
2 gün önce yaptığımda tamamen negatif çıkmıştı
Şimdi artık silik de olsa 2. Çizgiyi bekliyorum.
Kan için erken mi yaptırsam mı
Bu arada sırtım belim çok ağrıyor.
Benim rutin sırt ağrım olduğu için pek fark etmiyorum ama şu an goguslerde şişlik var birazda koyulaşma ve kasıklarımda ağrı var onun harici aserme gibi çok sık yemek yiyorum ve sürekli canım bir şeyler istiyor gibi ama tabi osikolojik de olabilir

Benim rutin sırt ağrım olduğu için pek fark etmiyorum ama şu an goguslerde şişlik var birazda koyulaşma ve kasıklarımda ağrı var onun harici aserme gibi çok sık yemek yiyorum ve sürekli canım bir şeyler istiyor gibi ama tabi osikolojik de olabilir
Evet psikolojik de olabilir ama umarım değildir 🤲
Ben de dün gece idrara çıktım ilk defa
Gece hiç uyanmam idrara çünkü
Bu bile heveslendirdi beni ☺☺☺

Kızlar merhabalar ben daha yeni üye oldum ve yaklaşık 5 aydır tedavi görüyorum ilk ay klomenle ve duphastonla başladım sonra bende vajinal bir enfeksiyon vardı onun için 7 günlük ve sadece yatmadan önce geceleri bir tane kullandığım bir fitil verdi doktorum bana ve halada doktorum aynı ondan sonra menopur iğnesi kullandım çok çok güzel sonuclar aldım kızlar sonra gonal f 75 lik kullandım yumurtalarım olmuştu ondan sonra Ovit kullandım sonuç negatifti hiçbir ağrı yada yan etki olmamıştı ve 19 Kasım da Ovit ignesi oldum yarın 11. Günüm ve ben 23 Kasım'da kan testi yaptım sonucum 41,8 çikti yarın yine kan vermeyi düşünüyorum sonucu çok merak ediyorum kızlar yanıtlarınızi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🥺🤍

Kızlar merhabalar ben daha yeni üye oldum ve yaklaşık 5 aydır tedavi görüyorum ilk ay klomenle ve duphastonla başladım sonra bende vajinal bir enfeksiyon vardı onun için 7 günlük ve sadece yatmadan önce geceleri bir tane kullandığım bir fitil verdi doktorum bana ve halada doktorum aynı ondan sonra menopur iğnesi kullandım çok çok güzel sonuclar aldım kızlar sonra gonal f 75 lik kullandım yumurtalarım olmuştu ondan sonra Ovit kullandım sonuç negatifti hiçbir ağrı yada yan etki olmamıştı ve 19 Kasım da Ovit ignesi oldum yarın 11. Günüm ve ben 23 Kasım'da kan testi yaptım sonucum 41,8 çikti yarın yine kan vermeyi düşünüyorum sonucu çok merak ediyorum kızlar yanıtlarınızi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🥺🤍
Merhabalar, yumurta geliştirici iğne gonalf olmuşsunuz, menopur iğnesi ne içindi?

19 Kasım'da Ovit iğnesi olduysanız 10.gün bugün,iğnenin etkisi geçmemiş olabilir,

bende 20 sinde oldum test yapamıyorum doğru çıkmaz diye ve adet belirtim var, sizde ne oldu iğne sonrası değişiklik olarak?

Sanırım en doğru net cevabı 14 15 günde alırsınız bende üç kere oldum çatlatma iğnesi 10.gün den itibaren takip ettim iğne etkisi vardı 13. Gün negatif ti bildiğiniz hayalet çizgi bile yoktu ama yeniden 14 15. Gün belirdi çizgi
Sizinde çizgi var şuan ama iğne mi bilemeyiz 🤷‍♀️
Benimde 9.günüm, adet öncesi belirtilerin var kasıklarımda, her an kırmızılar gelecek gibi, (kramp değil) sizin deneyim var, bu tutmadığına mı işarettir?

Teşekkür ederim amin 😍 darısı başına inşallah 🤗💙
En büyük belirtim uyku. Normalde hiç uyumazdım. İğneden 1 hafta sonra falan tahminen net hatırlamıyorum uyumaya başladım akşamlaro 10 11 zor buluyordum.
10. günden sonra bel ve karım ağrım başladı. Göğüs hassasiyetim başladı. Böyle belirtilerim 🤗
Hayırlı olsun yavrunuz, karın ağrısı kramp şeklinde miydi yoksa afet öncesi söküleceğinde hissederiz ya her an kırmızılar gelecek gibi, öyle miydi?

X