Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Benim ilk tedavimdi ama olmadı. Adetimin 3.günü doktoruma kontrole gideceğim. Kafam çok karışık bu ay da tedaviyi yeniden denesem mi yoksa kendi akışına mı bıraksam diye
Clife sen söyleyince baktım. Denesem mi acaba ne önerirsin? Çarşamba doktora gideceğim. Bu ay da tedavi olsam mı bıraksam mı bilemiyorum. Benim ilk denememdi
Canım clife tan da çok fayda gören var instagram adreslerini incele istersen burada da çok fayda gören var içeriğindeki bitkiler zaten kadınlr için iyi geldiği kanıtlanmış şeyler hep. Deneyebilirsin tabiki kafana yatarsa. Tedavinede devam etmeni isterim ama en azından 3 ay bir devam et. Benim 1. Ay çok zor büyümüştü yumurtalarım 2. Ay çok güzel cevap vermişti ilaçlrA. Aydan aya sanırım ilaçlara daha güzel yanıt veriyor

Canım merhaba hayırlı olsun hamileliğin inşallah bende bu ay c life kullandım 1 buçuk kutuydu ovitrelle vurmadan öncede bıraktım onun faydasımı oldu sana benimde hormonlarım düzene girmiş aşılama yaptırdım bide 10. Gün bugün kasık ağrım var sağ tarafta sizinde ağrınız oluyormuydu 2 gündür baya arttı sağ tarafa yatamıyorum 2 gün sonra test yapacam inşallah benimde vardır bebeğim

Canım çok teşekkür ederim darısı başına sadece 1 kutu kullandım belkide faydası oldu onu kullandığım ay adet oldum sonra tedaviye başladım tekrar o tedavide pozitif sonuç oldum. İllaki clifenda faydası vardır belki de o hormonlarımı düzenledi sonraki ay ilaçlarla kaliteli yumurta gelişti

İnşâAllâh kuzum bende bu ay kullandım işte tedaviye başlayana kadar kan verdiğimde tsh ım 4 buçuklardaydı 2 nin altına düşmüş prolaktin de 35 lerden 17 ye düşmüştü lh da 11 den 5 e düştü diğerlerindede düzelme olmuştu belki o vesile oldu inşallah hamile de kalırım bide doktorum klomen le 1 yumurta gelişince femara verdi 3 yumurta gelişti bu sefer hangisi vesile bilemiyorum ama hamile de kalırım inşallah 2 gün sonra test yapıyım diyorum

Oo süper canımm ben çok umutlandım senden şimdi çatlatma iğneni oldun 2 günmü kaldı test gününe

Oo süper canımm ben çok umutlandım senden şimdi çatlatma iğneni oldun 2 günmü kaldı test gününe
Ayy Allah razı olsun canım benim çatlatma iğnesi ve aşılama oldu canım bugün çatlama iğnesinin 12. Günü aşılamamında 10.günü pazar günü sabah test yapıyım diyorum

Beklee bekle kopkoyu çizgi görelim sonraa
Varmı belirtin falan biieyler hissediyormusun
Canım büyük yumurtam sağ taraftaydı sağ kasığım ağrıyor göğüslerim de biraz ağrı var psikolojik mi bilmiyorum suyuda çok içerim ama bir bardak içsem lavaboya zor yetişiyorum afedersin bide gaz problemi vardı inşallah canım benim inşallah

Neyse sen testi yap ondan sonra dicem ben sana şimdi demiyim

Ya kizlar uc aydir femara ve catlatma ignesi kullandim ne bi agri ne bi sizi hic bisey olmadi son iki aydir ignenin 18.gunu adet oldum ve bugunde ignenin 14.gunu beklemedeyim

Neyse sen testi yap ondan sonra dicem ben sana şimdi demiyim
Kız söyle çatlarım çekiniyorum söyleyemedim de dün kalçam ağrıdı belim felan sonra afedersin ishal oldum noldu anlayamadım sonra da birden geçti boşa ümitlenmek istemiyorum da inşallah vardır ya

Ya kizlar uc aydir femara ve catlatma ignesi kullandim ne bi agri ne bi sizi hic bisey olmadi son iki aydir ignenin 18.gunu adet oldum ve bugunde ignenin 14.gunu beklemedeyim
İlk kullandığın ayda da mı olmadı canım ağrın yumurtan nasıl oluyordu inşallah olu bu ay kuzum bende bekliyorum kaçıncı gün test yapacan benim doktorum 14. Gün yap diyor hep

İlk kullandığın ayda da mı olmadı canım ağrın yumurtan nasıl oluyordu inşallah olu bu ay kuzum bende bekliyorum kaçıncı gün test yapacan benim doktorum 14. Gün yap diyor hep
Yumoslar guzel buyuyor masallah ama agri olmuyor yani iyimi kotumu bilemedim bugun 14.gunu iki gun once ovu testi yaptim dayanamadim cook silikti gebelik testim yok bilerek almadim sanirim bu seferde olmadi adet bekliyorum asi olacam daha sonra senin gibi asilamaya gececez nasipse insallah senin vardir kuzum rabbim pozitifi gordursun tum isteyenlere

Kuzum herkeste bir olmaz benim vücudumda aşırı tepki veriyor ilk kullandığım ay ağrıdan mahvoldum hamilelik de olmadı sonra femaraya geçti bu ay yine ağrım var ama önceki kadar değil çok şükür o yüzden sıkma canını inşallah bebişler tutunmuştur bide dediğin gibi olmazsa aşılama dene oda çok etkili bi yöntem bence ama inşallah gerek kalmaz ona bu ay hayırlı haberler alırsın

Kız söyle çatlarım çekiniyorum söyleyemedim de dün kalçam ağrıdı belim felan sonra afedersin ishal oldum noldu anlayamadım sonra da birden geçti boşa ümitlenmek istemiyorum da inşallah vardır ya
Canım gaz problemi bel ağrısı kasık yumurtalık ağrısı bende de var. Çok idrar çıkmak var mesanem sürekli dolu sanki öyle hissediyorum birde çok uyku vardı benim akşam tv izlerken dayanamayıp hep uyuyakalıyordum. Ki asla biri bana kalk uyuyalım demeden uyku aklıma gelmeyen biriyim

Valla bu söylediklerin bendede var seninki hamişlikten inşallah benimkide ondan dır canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun içimi rahatlattın mutlu ettin beni

Valla bu söylediklerin bendede var seninki hamişlikten inşallah benimkide ondan dır canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun içimi rahatlattın mutlu ettin beni
O yüzden demek istemedin test yap pozitif olunca inşallah dicektim biliyordum zaten diye ama herkesin hamileliği başka hiç bir belirti olmadan hamilelik yaşayanlarda var canım tabi orası kesin. Ama seninde belirtilerin bana umut oldu

Asıl senin söylediklerin bana umut oldu kuzum gerçekten Allah razı olsun inşallah vücudum yine bana oyun oynamıyordur elimden geleni yaptım inşallah bu ay olur hayırlsıı ile sende inşallah bebişini sağlıklı kucağına alırsın canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…