Çatlatma iğnesinden sonra kanama

Daha sadece bel ağrım var o da ilk iki günden daha az, ilişkiyi de doktor gün aşırı diye dün olmamıştı amaan valla aklım allak bullak oldu
Merhabalar Şeyma hanim, bu bel ağrısını çok duygum ama nasıl sonuçlanıyor inanın bilmiyorum genelde kasık batması oldu bende yada ağrısı. Onun dışında dun çatlama görülene kadar bende her gün iliskk yaptım dünu de değerlendirdim şuanda adet e kadar 1 gün aralıklı olarak düşünüyorum. Akıntı durumuna gelince bende de hafif jel kıvamında şeffaf alıntılar oldu sadece dün gün içerisi afedersiniz sumksi bir yapıda krem rengi bir akıntı oldu.. Bu gün ise normal akıntı olarak sütümsu tarzda geliyor ahajaj bende anlamadım bir milyon oldu kafa ama sizede seffaf diyorsns bi baksa keşke

Daha sadece bel ağrım var o da ilk iki günden daha az, ilişkiyi de doktor gün aşırı diye dün olmamıştı amaan valla aklım allak bullak oldu
Merhaba Şeyma hanımcım, söyle ki bendede şeffaf ama hafif jel kıvamlı akıntı idi devamlı olarak sadece dün gün içerisinde afedersiniz sprm kıvamında krem rengi bir akıntı oldu yoğundu bu gün ise akıntı olarak ama ama süt kıvamında ve beyaz sarı arası bir renkte gelmekte. Onun dışında düne kadar her gün ilişki oldu saat 9 olarak, hatta dün çatlama oldu diye gene değerlendirdim o jel ile. ama adete kadar 1 gün aralıklı değerlendirmeyi düşünüyorum

Kullanmakta olduğum jel in resmidir bir gebenin günlüğü adlı sayfayı takip etmekteyim instagram da, oranin yöneticisi olan ebru ceylan hanımdan aldım bilginize.

Eklentiler

• IMG_20230218_135657.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 55
Buju kaçırdım evet gün aşırı öneriyorlar hatta biz aynı günün akşamı yaptık şansı daha çok oluyormuş o yüzden gün aşırı olmasına özenmek gerekiyor sanırım. Doktorumun çatlmayı görünce ilk sorduğu ilişki oldu dediğim gibi yaptın mii dedi.. Rabbim yüzümüzü gulursun insallaj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…