Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Catlayip catlamadigina bakalim demedimi canim benim doktorumda bakmiyor benimde bi tane yumurtam vardi bu ay 19mm catlatma ignesi yapildi 7.gunum bugun beklemedeyim bende. Kafana takma dedigi gibi yap igneden 36 saat sonra iliski diyor doktorlar ardindan gun asiri iliski. Seninki hergun demis garanti olsun diye heralde

Benden iki gun once olmussun sende igneyi canim senin daha once belli olucak ay insallah ya Rabbim hevesimizi emegimizi bosa cikarmasin.

Yok hatta simdi baktim bnde 15inde olmusun igneyi aramizda 1 gun var. Mutlaka yaz buraya sonucu merak ederim bende.

14 ekimde vuruldum bakalım bekliyorum. İnşallah güzel haber veririz birbirimize. Sen de gelişmeleri yaz:)
Insallah canim yazarim tabiki yalniz benim cok feci kasik agrim var sendede yaptimi igne agri? Bu agriyla olurmu bilmiyorum

Insallah canim yazarim tabiki yalniz benim cok feci kasik agrim var sendede yaptimi igne agri? Bu agriyla olurmu bilmiyorum
Bende hiç bir şey olmadı. Çoğu kişide olmuş ağrı. O yüzden ümitsiz olma. Bünye meselesi herkeste farklı yan etki gösteriyor demek ki

Demedi canım ya 2 haftaya adet olursan 3.günü gel dedi.bide benim 2 aydır kanamam var normaldışı duphaston hap verdi onu kullanirken kesiliyor bıraknca yine başlıyor.ee hapı icerkn adet olcaksam bile gelmicek adetim hap kescek.hap bitince günü olursa anormal kanama baslar yine.nasıl anlıcam adet olup olmadığımı onu bilmiyorum.kafam karıştı iyice.

İnşallah seninde tutar canım güzel haber alırsın

Bende hiç bir şey olmadı. Çoğu kişide olmuş ağrı. O yüzden ümitsiz olma. Bünye meselesi herkeste farklı yan etki gösteriyor demek ki
Evet kimisi cok agri yapti diyor kimisi hic etkisi olmadi diyor sastim valla ya Allahtan hayirlisi olsun ne diyelim

Evet onu bende anlamadim canim hapla kanama durup birakinca geri baslamasi kotu bi durum. Sormadinmu o konuyu doktoruna bence ozele gidiyosan ya ara gorus yada direk git kanaman hapla dururken ignee nasil verdi vede yumurta nasil oldu anlamadim bende

Evet onu bende anlamadim canim hapla kanama durup birakinca geri baslamasi kotu bi durum. Sormadinmu o konuyu doktoruna bence ozele gidiyosan ya ara gorus yada direk git kanaman hapla dururken ignee nasil verdi vede yumurta nasil oldu anlamadim bende
Özele gidiyorum canm kanama neden onu söylemiyor duphastonu kesmek icin verdi birde gebelik oluşursa tutunmasını sağlıyormuş duphaston.iğne vermedi bana kendi çatlıcak dedi.kanama varken yumurta büyüyorsa sorun yok dedi.ama acıklamada yapmiyor neden kanama hep duphastonmu icicem benvalla bakalim bu ay tutmazsa değiştiricem doktoru heralde.hem özel hem düzgün açıklama yok.

Sorma bide boyle yapiyorlar bende ozele gidiyorum gecen ay bende kiat olustu adet olunca cok sukur gitti. Bu ayda igneden sonra cok agrim oldu asiri halada dwvam ediyor. Igneden iki gun sonra gittim catlayip catlamadigina bakain diye icim rahat etsin dedim kistemi donustu acaba gene diye. Bakmadi adam bi tuhaflar bide cins cins konustu afra tafra cekecek olsam devlete giderdim zaten havalari kimsede yok masallah diger ay halledicem ama. Sende daha iyi bi doktor varsa onu tercih et aciklama yapmiyani sevmiyorum. Hangi sehirdesin ?

Kesinlikle öyle canm inşallah seninde tutar bu ay.paramizla rezil oluyoruz.ya bende 10 agustosta adet oldm sonra kanama 15 gün kesilmedi gittim rahimde polip var dedi beta testi negatif cikti.duphastn verdi sonra gitm polip yok oldu keseye benzti test negtif tabi pıhtıdır o dedi baska ilac verdi kanama kesildi yine basladi duphastn verip yumurta takibine basladi direk.10 agustostan beri adet tarihim şaştı.pek anlamiyo gb polip var dedignde düşük yapmıs olabilrmiyim anlamamış olabilirmi acaba ondada takıntliyim.degistircem cnam olmicak gb böyle

Ilk defa karsilastim boyle bi durumla canim. Bencede belkide dusuk yaptin adetin gecikmismiydi o ay hamile olma ihtimalin varmiydi yani ? Bide hangi sehirdeydin ben marastayim burda pek erkek doktora goturmezler kadinlari ama eşimin sagolsun oyle huyu yok icine sinene git diyor bunada cok iyi dediler bende yumurtaya bakmadi diye sinir oldum huylandim buay

Canım tam adet günümdü ama agrılı ve normalden fazlaydi basta daha ben şuphe duydum kendimden.6.gün bitmesi gerekirken hic bitmedi.gittim doktora.ben tekirdağ corludayim bayana gittim bende.ama değiştiricem kesin erkek gidicem mecbur bende.bide erkek doktorlar daha iyi cıkıyor herzamn.iste biyerden paylak veriyor doktorlar canm benimkide hem hızlı hızlı muayene ediyo.hemde bi polip dedi bi kese sonra pıhtı orda takildim e bide kanama nedenine bakmiyor.ayy kadın olmak ne zor..

Aynen valla ne cekiyosa kadinlar cekiyo ya adet dogum cocuk yemek camasir is guc. Dedigin gibi ilk ay karar verdik bayana gittim ben bana salak gibi korunmayi birakin bi sorun yok folik asite basla dedi 2 ay bekledik bise yok artik dayanamadim simdi ki doktoruma gittim. Aslinda iyi bi doktor gerekenide yapiyorda son tavri hosuma gitmedi. Genelde bayanlar icerde bi hasta varken bidaha aliyor ben bi giyineyim cikayim ne bu demi ya bencede degistir doktorunu sebebini bulmasi gerek ne o bastan savma is yapiyor. Yasin kac canim?

Tek tük ilgili iyi doktor var canm onuda bulmak mesele.2 hafta beklip son kez gidicem buna bidaha degistiricem.28 yaşindayim 6 yıllık evliyim ben

Tek tük ilgili iyi doktor var canm onuda bulmak mesele.2 hafta beklip son kez gidicem buna bidaha degistiricem.28 yaşindayim 6 yıllık evliyim ben
Benimde 2.senem evliligimde. Yasinda fazla degilmis canim insallah duzelir ya cokta takmamak gerek ama iste insanin elinde degil bende boyleyim beklemiyim takmiyim falan diyorum ama cık olmuyor.

Pozitif canım bu silik olması bunu değiştirmiyor:))
Mesajı yeni gördüm hayırlı olsun Maşallah. Kan testi yaptırdın mı?
Yaptırmadım moralim çok bozuldu bu sabah tekrar gitmeden test yapayım dedim o negatif çıktı silik falan hiçbişey yok bende moral bozukluğundan yattım geri yataktan kalkasım bile yok bir gün önce silik bir gün sonra negatif anlamadım bişey wc de sadece kahverengi lekeler devam ediyor

Ihmal etmeyip gitsene canim doktora testler yaniltabiliyor bazen. Normal adetin degilse bi git derim ben sonra bi sorun olmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…