Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

İnşallah canım peki kontrolde yumurtan çatlamışmıydı
E 12 gün sonra zaten döllenme olmuş olmuyormu başarılı geçtiyse o ay gebelik varmı diye çağırdı
Geçen hafta cuma ilaç bittikten sonra kontrole gittim. Yumurta oluşmuştu 2 tane bir gün sonra tekrar çağırdı. Cumartesi yani bir hafta önce tekrar gittim çatlatma iğnesi oldum. Şimdi önümüzdeki çarşamba gidecem 4-5 gün kaldı.

Kızlar bugün adet günümdü test yaptım böyle çıktı 2.çizgiyi sizde görüyormusunuz öküz kocam test mi bozuk bu niye silik dedi sinir etti beni

Eklentiler

• IMG_3613.JPG
    IMG_3613.JPG
    17,7 KB · Görüntüleme: 1.266
Kızlar bugün adet günümdü test yaptım böyle çıktı 2.çizgiyi sizde görüyormusunuz öküz kocam test mi bozuk bu niye silik dedi sinir etti beni
Adet olmadin sanirim degilmi idrar testinde adetinin 5_10gun gecikmesi gerek diye biliyorum ama burda cok gordum hafif silik olan genelden hamile cikiyor canim hemen kan testi yaptir geciktirme bence hamilesin insallah.

Sonucu burayada yaz olurmu catlatma ignesimi yaptirmistin sende ?

Evet çatlatma iğnesi yaptırdım yarın gidicem tahlile bugün regli günümdü olmadım ama damla damla lekelenmelerim var

Hadi insallah hamilesindir ya cok sevindim senin adina. Bu arada ben hilal yasim 30 benimde igne yapilali 7.gunum. banada dua et olurmu. Umarim lekelenmelerin yerlesme olayindandir ya.

Hadi insallah hamilesindir ya cok sevindim senin adina. Bu arada ben hilal yasim 30 benimde igne yapilali 7.gunum. banada dua et olurmu. Umarim lekelenmelerin yerlesme olayindandir ya.
Teşekkür ederim umarım öyledir inşallah herkes bu ay hamile kalır tedavilerimiz olumlu sonuç verir rabbim izin verir inşallah

Pozitif canım bu:anneadayı: silik olması bunu değiştirmiyor:))
Mesajı yeni gördüm hayırlı olsun Maşallah. Kan testi yaptırdın mı?

Hamile hamile Maşallah:)
Yok canım benim uğraşıyoruz işte. Beklemedeyim.
Darısı bekleyen herkese inşallah. Ne kadardır deniyorsunuz?

Biz 2.senemiz evliligimizin cocugada 3 aydir ugrasiyoruz tedavimizde yumurta olusmuyo bende klomenle bu ay bi tane iyi durumda vardi. Igne yapildi bugun 7.gunum bekliyorum bakaalim ama asiri kasik agrim var bu agriyla olurmu bilmiyorum. Senin durumun ne canim

Biz 2.senemiz evliligimizin cocugada 3 aydir ugrasiyoruz tedavimizde yumurta olusmuyo bende klomenle bu ay bi tane iyi durumda vardi. Igne yapildi bugun 7.gunum bekliyorum bakaalim ama asiri kasik agrim var bu agriyla olurmu bilmiyorum. Senin durumun ne canim
Hayırlısı canım üç ay daha kısa bir zaman olur inşallah hayırlısı ile

Amin insallah canim. Senin durumun neydi?
Bizim bir yılı geçti korunmuyoruz ama olmadı. Öncesinde bir dış gebelik geçirdim. Bu ay klomen kullandım. Çatlatma iğnesi ayın 14. ünde oldum. beklemedeyim. İnşallah ikimizin de bu ay hayırlısı ile gelir bebişlerimiz

Kızlar merhaba bir şey sorucam cocuk istiyoruz yumurta takibi yapiyorum 21 ekim de solda 17 mm yumurta sağda 16mm vardı.bugün gittim soldaki 19mm sağdaki daha kücük dedi.ee 16mm olan catlamis olabilirmi bise demedi catladiysa 19mm buyuyo nasil anlamadim.1 hafta hergün ilişki dedi.catladiğını nasıl anlicam.lütfen yardim

X