Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

İnşallah canım inşallah ikimiz icinde hayırlısı olsun.mutlaka yaz bekliyorum haberini:)

Canlarim hamileyimmm :) gece test yaptim pozitifti kan verdik acilde 1di eve geldigimizde. Degerim 406 küsür. Darisi hepinize insallah :)

Canlarim hamileyimmm :) gece test yaptim pozitifti kan verdik acilde 1di eve geldigimizde. Degerim 406 küsür. Darisi hepinize insallah :)
İlk ben tebrik edeyim öyleyse :)
Coook cook sevindim canımmm, bizler içinde dua etmeyi unutma

Senden de canım :)
Klasik olcak ama belirtilerin neydi :)
Diger topigede yazdim snaada yolliyim canim benim istedigini sor :) Belirtilerim ben hep demistim benim sol kasigimda cok siddetli agri olmustudemekki dollenmedenmis. Bide arada boyle otururken sag kasigimda pit pit damar atiyogibi atma oldu bunu bi kac kez yasadim. Ayrica adet agrilarimin hepsini fazlasiyla cektim belim sirtim cok agridi asiri hemde. Egilip kalktigimda bisey kaldirdigimda agri giriyodu hemen kasigima.
Bide belirtimi bilmiyorum ama burda biriyazinca dikkat etmistim 2 gune bir yikadigimsacim hemen yaglaniyor bu normalde olmaz mesela.
Ha bide agri bacaklarima vurdu goguslerim her zamanki gibi agrimaya basladi ama bunda fark sol gogsum arada oyle bi sizliyoduki elimlebastiriyodum.
Bunlar canim

Anladım canım :) her ay yaşadığım rutin belirtiler, umarım bu sefer bebişten olur benimkilerde

Ay canım çoooook sevindim hayırlısı olsun inşallah sağlıkla doğsun.sonunda sende anneliği tadıyosun.tebrik ederim.Allahım bizlerede nasip etsin tez zamanda inşallah bize dua et olurmu hamilelerin dualari daha çok kabul olurmuş.:)

Canlarimmmm hepinize ediyorum dua aklimdasiniz merak etmeyin darisi basiniza. Evet rahim filminin gercekten faydasi oldu sanirim. Yazariz gene burdan insallah sizde beni habersiz birakmayin ha durumunuzu hep yazin :)

Canlarimmmm hepinize ediyorum dua aklimdasiniz merak etmeyin darisi basiniza. Evet rahim filminin gercekten faydasi oldu sanirim. Yazariz gene burdan insallah sizde beni habersiz birakmayin ha durumunuzu hep yazin :)
Hilalcim doktora nezaman gidiceksin nekadarlik tam olarak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…