Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Sağol canım allah razi olsunbilgilendime icin hakkımızda hayırlısı olsun p.tesi gittiğimde bakalım ne diyecek haberleşiriz burdan canim
Tamam mutlaka banada yaz sonucu ne diyecek bakalim. Hayirli haberlerle gel insallah canim kalbinide ferah tut :)

Canım dün dr gittim cuma gününe rahim filmi istedi anestezi ile yapacaklarmış sonrasında kullanmam icin antibiyotik ağrı kesici yazdı hayırlısi artık bekleyeceğiz

Canım dün dr gittim cuma gününe rahim filmi istedi anestezi ile yapacaklarmış sonrasında kullanmam icin antibiyotik ağrı kesici yazdı hayırlısi artık bekleyeceğiz
Tamam canim sonucu mutlaka yaz yarina. Allah yardimcin olsun. Anestezili olman iyi olmus sonrasinda agrin oluyor ama o gun aksam asiri oluyor. Ertesi gune adet sancisi gibi hafiften azaliyor gitgide.

Tamam canim sonucu mutlaka yaz yarina. Allah yardimcin olsun. Anestezili olman iyi olmus sonrasinda agrin oluyor ama o gun aksam asiri oluyor. Ertesi gune adet sancisi gibi hafiften azaliyor gitgide.
Tamam canım bişey soracağım bu ay ilişki onerdimi yani antibiyotik kullanacağız bişey söyledimi dr

Anladım canım bana antibiyotik yazmış dr sorarım durumu yarını atlarayım hayırlısıyla
Merhaba canım dün filmi cekindim çok şükür iyi cıktı açıkmış tüpler küçük tıkanıklık varsada açılmıştır dedi ilişki icin kanaman geçince devam dedi antibiyotik etkilemez dedi agrim pek olmadı ama narkos başımı döndürdü biraz bekleyeceğiz 2 3 ay içind e kendiliğinden kalırsın dedi ama adet olursam 3.gunu yine kontrole gideceğim

Cok sukur canim sevindim senin adina ne guzel banada 3 ay icin yuksek sans dedi doktorum bekliyelim bakalim. Ara ara yaz buraya merakta birakma cok girmiyorum ama bildirim gelince bakiyorum. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah ilk aydan kaliriz hamis :)

Amin canim insallah hakkimizda hayırlısı olsun evet canim haberleşelim insallah güzel haberlerimizi veririz birbirimize

Hilal cim naptin nasıl durumlar bayadir yazamadim anormal kanamam vardi anlatmistm cocukta istiyodum duphaston kullanmistm hatirladinmi.fsh 2 ay once yuksekti gecen ay dusmus ama esimin trst düşük çıkti ilaca basladi bende klomen kullandm bu aksam catlatma ignesi olucam beklicez dedi simdi.bilgn varmi cnm ya iliski icin bise demedi normalde bu aksam demisti garanti nezamn olmali acaba.bife igne vurulmusmuydn sen etkisi varmi

Eminecim sensin degilmi hatirladim tabikide canim unuturmuyum. Ben bu ay rahim filmi cekildim adetim bugundu daha gelen giden yok bakalim biraz suphem var ama genede agrim cok umutlanamiyorum. Evet canim gecen 3 ay yapildi bana catlatma ignesi muthis agri yapmisti bende senin ilkmi genelde 36 saat sonra iliski diyolar ama benim doktorum 12 saat ve 36 saat sonraya demisti garanti olsun diye sanirim ilk 3 gun dikkat et sonra gun asiri olsun canim. Adete kadar degerlendir bide catladigi an zaten bi kac saat agrin cok siddetleniyo anlarsin bence. Durumunu tam yaz merak etme bilgi veririm ben sana :)

Evet benim canım ay inşallah hayırlı haber alırsında güzel haberini verirsin:) aksam vurdurdum karnımn icinde acayip biseyler oldu sanki ama agri gibide degil bakalim canm ilk defa vurdurdum gecen ay doktor dun aksamida demisti iliski diye dunde sana verdigm tarihler dedi ben bi bes gün bos gecmim diyorum.sonra gun asiri adete kadr devam edim.eşimde hapi iciyo inşallah iyi sonuc olur.Allah ım yardım etsin hepimize

Amim canim benim cok sevindim senin adina hadi bakalim insallah sendede guzel haberler gelicek :) bende daha adet olmadim gecti 2 gun ama inan cok korkuyorum test yapmaya hep negatifi gorunce gene olacak diye insan cekiniyor. Bide agrilarim var bi kac gun daha bekliyim bakalim. Sonucu mutlaka yazarim Allahin izniyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…