çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba kızlar,
bir senelik evliyim ve hiç korunmadık. Bu ay doktor klomen verdi ve dün biri 16mm biri 22 mm olan iki yumurtam olduğunu söyledi, ovitrelle vuruldum. Ancak forumlara baktığımda çatlatma iğnesi ile ilk seferde hamile kalan pek olmamış gibi. Biraz moralim bozuldu.
Moralini sakin bozma arkadasim kalanda var bide herkes yazmiyo bilmedigimiz bir sürü vardir benim de ilk suan bekliyorum rabbim hepimize nasip etsin inşallah

Tam hayırlısı napalım dediğin an stres yapmayınca oluyor. Bunu herkes diyor. Ben daha önce klomen ile hamile kaldım 2. Ay da tabi iğnede oldu. Ama o ay hiç beklemiyordum. Çünkü 1. De olmayınca umudum yoktu. Gecikme oldu gittim 5 haftalık hamileydim :) tabi bebeğim Melek oldu... ama vardır bunda da bir hayır dedim şimdi yine deniyorum bakalım kısmet.

ya hergün buraya gelip yaşadıklarımızı paylaşsak yada farklı konulara girsek kafa dagıtsak hep bebekten bahseder olduk psiklojimizi olumsuz etkiliyoruz farkında olmadan
Evet sana katılıyorum bende buraya gelmem deki sebep beni en iyi benim gibi bu duygulari yasayan anlar bilir dedim..en yakinin bile bizi biz gibi anlayamaz

Ya bir de akraba, eş dost herkes soruyor. Sinirleniyorum artık. Düşünmemeye çalışıyorum. Doktor benim bir sorunum olmadığını söylemesine rağmen klomen+ovitrelle+progestan verdi bu ay. Eşimde gidecek artık kontrole. İnşallah kısa zamanda pozitif sonucu görürüz hepimiz.

Ya bir de akraba, eş dost herkes soruyor. Sinirleniyorum artık. Düşünmemeye çalışıyorum. Doktor benim bir sorunum olmadığını söylemesine rağmen klomen+ovitrelle+progestan verdi bu ay. Eşimde gidecek artık kontrole. İnşallah kısa zamanda pozitif sonucu görürüz hepimiz.

Bizde de bi sorun yokmus rahim filmi bile cektirdim hersey temiz hormonlar yerinde rahim duzgun yumurtalar buyuyo catliyo eee daha napmam lazm rabbim kimseye aratmasn cok zor

Zaten bizi biraz da uzen strese sokan mahalle baskisi...malesef anlayamiyorlar bizim stresimiz bize yeter diyemiyorum allah en kisa zamanda nasip eylesin hepimize

Rabbim kimseye yasatmasn da offf off bi tek yasayan bilir zaten bi de her ay 200 tl de isin aci taraflarndan maddi manevi yuk oluyorum bi de bole dusunuyom dha cok uzuluyom :KK43:
Amin cmmmm rabbim aratmasin ...sakin oyle düşünüp kendini daha da uzme yada soyle diyim uzmemeye calis cunki kolay degil..neden 200 ne parasi bu kadar

aynen canım katılıyorum size bende birbuçuk yıllık evliyim 8.ayda bir düşük oldu ama beni tek üzen eşimin çocuk isteminin çok olması her ay adetimi benden çok o takip ediyor yaa oçok agır geliyor bende gelecek ay rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum kızlar adanada olup rahim filmi çektiren varmı aranızda ?

aynen canım katılıyorum size bende birbuçuk yıllık evliyim 8.ayda bir düşük oldu ama beni tek üzen eşimin çocuk isteminin çok olması her ay adetimi benden çok o takip ediyor yaa oçok agır geliyor bende gelecek ay rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum kızlar adanada olup rahim filmi çektiren varmı aranızda ?
Bende nasipse bu ay cektirmeyi düşünüyorum. .

Amin cmmmm rabbim aratmasin ...sakin oyle düşünüp kendini daha da uzme yada soyle diyim uzmemeye calis cunki kolay degil..neden 200 ne parasi bu kadar

Ben manisada oturuyorm manisdaki doktorlar iyi degil izmire gidiyorm özel muyenehanesine o yuzden 200 :KK43:

X