çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

sizleri görünce keşke bende çatlatma ignesi vurdursaydım diyorum ben bu ay klomen kullanmadım kendi haline bıraktım inşallah klomensizde bu ay yumrutam oluşup çatlar bal çörek otu tarçın içiorum ayrıca inofolık kullanıyorum inşallah bir mucize olur ama bat tarihim daha 9 ocak :KK43: çok var

Hayırlısı olsun bebişiniz :) umut oldunuz bize. Ben de pazar günü iğne oldum Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra yani dun gece iliski oldu.Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı
Amin inş sizinde güzel haberlerinizi alırız. Ertesi günü akşam oldu. Yani sizin için bu akşam olabilir ve devam eden 4 gün devam etmiştim ben.

sizleri görünce keşke bende çatlatma ignesi vurdursaydım diyorum ben bu ay klomen kullanmadım kendi haline bıraktım inşallah klomensizde bu ay yumrutam oluşup çatlar bal çörek otu tarçın içiorum ayrıca inofolık kullanıyorum inşallah bir mucize olur ama bat tarihim daha 9 ocak :KK43: çok var
Hayırlısı olsun Rabbim ol der olur.. bizim bebislerimiz de olacak İnş. Benim de 4 ocak

Merhaba kızlar,
bir senelik evliyim ve hiç korunmadık. Bu ay doktor klomen verdi ve dün biri 16mm biri 22 mm olan iki yumurtam olduğunu söyledi, ovitrelle vuruldum. Ancak forumlara baktığımda çatlatma iğnesi ile ilk seferde hamile kalan pek olmamış gibi. Biraz moralim bozuldu.

Merhaba kızlar,
bir senelik evliyim ve hiç korunmadık. Bu ay doktor klomen verdi ve dün ovitrelle vuruldum. Ancak forumlara baktığımda çatlatma iğnesi ile ilk seferde hamile kalan pek olmamış gibi. Biraz moralim bozuldu.

Kalan da var canm ama cogunluk 2. 3. Benm 2. Mesela yine olmadi

ya hergün buraya gelip yaşadıklarımızı paylaşsak yada farklı konulara girsek kafa dagıtsak hep bebekten bahseder olduk psiklojimizi olumsuz etkiliyoruz farkında olmadan

ya hergün buraya gelip yaşadıklarımızı paylaşsak yada farklı konulara girsek kafa dagıtsak hep bebekten bahseder olduk psiklojimizi olumsuz etkiliyoruz farkında olmadan

Bende kalmadi psikoloji denen bisey zaten kendimi zaten mahvettim ailemi de uzuyorum herkes seferber oldu bni kendime getirmek icin :KK43:

X