çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Biz 1 yıl hiç korunmadık olmadı. Sonra doktora gittim yumurtlama tembelliği var dedi 3 ay falan oluyor glifor kullanmaya başladım sonra inofolic verdi. Adet olduktan sonra da üçüncü günü klomen kullanmaya başladım. Sonra da iğne yapıldı. İlk denememdi Canım.
Hayirli olsun arkadasim boyle haberler moral oluyor seninle sürecimiz ayni bizde bir yildir istiyiruz ve suan ilk ignemin sonucunu bekliyorum

Biz 1 yıl hiç korunmadık olmadı. Sonra doktora gittim yumurtlama tembelliği var dedi 3 ay falan oluyor glifor kullanmaya başladım sonra inofolic verdi. Adet olduktan sonra da üçüncü günü klomen kullanmaya başladım. Sonra da iğne yapıldı. İlk denememdi Canım.

Ayy ne güzel tatlm bnm yaa inş benim meleğim de tutmuştur annecinii :)

5 aralıkda çatlatma iğnesi vuruldum 20 side test yapacağız dedi doktor. ama sabırsız ben:mad: bugun test yaptım negatif 21 inde kan testi yaptırcam inşallah hamileyimdir.....

Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra ilişki oldu. Bugün sağ kasığimda baya ağrı var. Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı

Kızlar bugün doktor sağlıklı bir gebelik gibi gözüküyor haftaya salı gel keseyi görmeyi umuyorum dedi. Benim ilk denememdi klomen kullandım ve ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. İğne sonrası 10. Gün hcg 16,80 11. Gün 45,59 14. Gün bugün ise 256,96 çıktı. Uzun oluyor ama ben buradan çok yardım aldım kısaca anlatayım. İğneden 1 gün önce ilişki oldu, iğneden sonra ise 36 saat sonra ve takip eden 5 gün devam etti. İlişkiden sonra kalkmadım duş almadım yattım.( özellikle 36 saat sonra olan) ve 3 aydır folik asit ile glifor kıllanıyordum. Doktor pco için vermişti. Allah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder inş
Hayırlısı olsun bebişiniz :) umut oldunuz bize. Ben de pazar günü iğne oldum Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra yani dun gece iliski oldu.Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı

X