çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

selammm kızlar bende 4 çatlatma 1 aşılamadan sonra bu ay da bi kez daha çatlatma iğneesi kullnayım dedimmm 5.denemem yani 12.günüm hiç ümidim yok inş.sizler tuturursunuz benim adet belirtileri bi hafta önceden çıktı zaten süreçler çok zor heleki beklemek neyse allah hepimize sabır ve bebşlerimizi hayırlısıyla versin

baharcım kesin hasta oldunmu iiyice? bazen lekede gelebiliyrmuşya.gerçi bugün doktora gideceksen haber verirsin.hayırlısı olsun canım.inşallah nisan ayında tutar daha fazla bekletmez Allahım seni ve hepimizi.benimde hastalanma günüm bugün ama henüz olmadım.ağrılarda devam ediyo.tek fark bugün göbeğim acıyo değişik birşey.bide ben 10 gündür progestan kullanıyordum bu ilaçta adeti geciktirirmi acaba bilginiz varmı? bahar bide yumurta gelişimi için adet bitimiyle incir yemeye başla günde 3 4 tane.bide kivi doğurganlığı çok arttırıyormuş.ben yedim yumurtalar iyi gelişti umarım bebişte tutmuşturda bizi sevindirir..
bbbz hogeldin aramıza.sende epey aşamadan geçmişsin umarım Allah hepimizin yüzünü tez zamaanda güldürür.hepimiz için hayırlısı arkadaşlar...

kızlar benim batım 18 iydi. dayanamadım bu sabah test yaptım. sonuç negatif. tabi hala adet olmadım. ama moralim baya bi bozuldu. sizce hala bi şansım var mı?

kızlar bende hasta oldum maaleseffff ((( herşeyden bııktım..çocuk isteğinden bile bıktım istemesek olurdu anlamıyorum ben artık.millet hemen kalıveriyo biz niye bu kadar uğraşıyoruz bilemiyorumm..her ay büyük ümitler her ay hüsrann valla yaşlandım ya (((

atarli canim doktora gittim henuz tam baslamamis adetini sokememissin dedi yasmin verdi 5gun gunde birtane ic birakinca adetin gelir dedi onu kullaniyorum simdi ara ara lekem geliyor hasta olunca gidecegim o zaman baslayacagiz hayirlisiyla ve Allahin izniyle..
Seninki de gelmis uzuldum ama kafani takma hayirlisi boyleymis..olmayinca olmuyor iste napalim..sen bu aya odaklan iyi dusun iyi olsun..bu ay ikimizde pozitif dusunelim sonuvlar pozitif olsun..bu arada tavsiyrlerine uyacagim incir ve kivi konusunda :)
Yeni maratona ne zaman baslamayi dusunuyorsun?

Kuzum sana hic yakistiramadim..pes etmek yok..isyan etmekte..bizden baska kimse anlayamaz bizi..seni cok iyi anliyorum hak da veriyorum ama bu kadar yipratma kendini..Rabim kabul etmeyecegi duayi kuluna ertirmezmis..insAllah hayirlisiyla bizede verecek..onun hazinesi cok..iatemeyene bile lutfeder verir..nir fun insAllah bizim icinde ol der ..aen olumlu dusun umidini asla kaybetme..ben 5 yildir evlat hasreti cekiyorum Rabbim daha fazla cektirmesin..hic kimseye..bizim ainavimizda boyle..Aten kisi en cok neyi istiyoraa onunla imtihan olurmus. Rabnim isyan etmeden gecmeyi nasip etsin imtahanimizi..

baharcım sağol canımmm insan bıkıyor artık sen ben iyi anlıyorsun gerçekten sen daha uzun süre beklemişsin.umarım Allahım daha fazla bekletmez ve yavruna kavuşursun.niye tam olamadınki adet? sorunlumuydu senin böyle adet dönemlerin? bu ay tüp bebekmi deneyeceksin?
ben bugün doğum yapar gibi sancılar çektim böğürdüm resmen evde yeni rahatladım biraz.öğleden sonrada doktora gidicem sil baştan bir daha başlıcaz işte gene alttan bakacaklar 5. gün klomen diyecekler kontroller.herşey mükemmel diyecek ama bebek olmayacak belki bu ay rahim filmi ister konuşurken onuda söylediydi geçen ay.hayırlısı neyse o olur inşllah ne yapalım.başkalarının çocuklarını seviyorum anca.bir kaç ay iki arkadaşımda doğum yapacak artık içim akar iyice onlar doğurmadan bari bi hamile kalaydım :)
doktordan gelince gene yazarım..Allah cümlemize yardım etsin.

Amin canim Rabbim insAllah bekleyen isteyn hic kimseyi bekletmez ve evladina kavsturur..Benim sorunum pcos..aralik ayinin sonunda laparoskopi oldum ameliyattan sonra yeniyeni toparlaniyor adetim..aslinda bben bu ayda tup bebek olacakim fakat 2tane yumurta gelisince doktorum bu ay yapmayalim yumurta sayisi az bu ay catlTma ignesiyle catlatayim normal yolla deneyelim demisti..ama nasip degilmis hayirlisi Rabbim verse de vermese de kabulum 5yil bunu ogreti bana..sabir..
Rahim filmi cktirmende bencede cok fayda var insAllah olmaz ama olurda tuplerde tikaniklik varsa rahim filminde basit olan tikanikliklar aciliyor..acilmazsada bosuna ugrasmazsin klomenle catlatmayla asilamayla..direk tup bebek bege gecersin..hakkinda hayirlisi..
Agrilara gelince benimde agrim cok olluyor ama adet olamadigim icin sanirim..dunde cok az lekem geldi..bir olsaydim da tam anlaniyla rahatlasaydim..bu ayki tedavimd gecikti olamadigim icin..yapacak bisey yok..hayirlisi boyleymis..
Umutla bekliorum yeni tedavime baslayacagim zamani..insallAh bu sfer yetecek kadar yumurta ve en önemlisi mlisi kaliteli ymurtalarim olur..durumumdan hbrdar ederim cajim surekli seji zaten gnel itibariyle hergun giriyorum forma..
Takipteyim seni :) ukudunu yitirme hersey guzelolacak..sende haber siz hirakma beni..

hadi hayırlısı canım inşallahh bu ay bir sürü kaliteli yumurtaların olur incir ve kivi yemeyide ihmal etme bari :) bende yine başlıcam yemeye.inan kendim kadar istiyorum sizlerede.bende doktordan geldim bir kere daha klomen tedavisi yapalım 3. denemedede olmazsa rahim filmi sonra aşılama diye devam ederiz dedi doktor.inşallah gerek kalmazda.cuma günü gene klomenli ve yumurta takipli günler beni bekler :) bakalım aynı zamanlara gelir yine bizimkiler sende inşallah bir an önce adet olursunda iyicede için bi temizlensin:)

atarli canim cok bugun hayatimin en anlamli gununu ySadim..ve bu gunu bu kutlulugu yasatan..yoktan var eden istemeyene bile lutfeden Rabbime binlerce kez sukurler olsun..Rabbim hic kimeeyi bununla sinamasin ve kimsenin kucagini bos birakmasin..biz 5 yildir bu ani bekledik ve sukurler olsun ki bugun hamile oldugumu ogrendim..hcg 851 cikti..sali gunu de kontrolum var..ayin 14 unde lekem geldi demistim ya meger yerlesme lekesiymis o..Once Rabbime sukurler olsun sonrada Ankara Akay hastanesinde ki biricik doktorum Tolga Ecemisten Allah razi olsun..tabi bugun bile haberi alinca benimle aglayan hemsirem marinadan da Allah razi olsun..
Rabbim dilerse hersey olur ..yok var olur..onun hazinesi oyle bol ki..hala korkuyorum ya bi sorun olursa diye..insAllah bundan sonrada hersey guzel olur ve Rabbim sag salim saglikla kkucagimiza almayi nasip eder.
InsAllah bu ay da Rabbim senin icinde ol der ve mujdeli haberini alirim canim..hakkimizda herseyin hayirlisi..

baharrr çok güzel bi haber buu o kadar çokkk sevindimki kendim hamileymişim gibi nerdeyse.....tebrik ederim canım Allah hayırlısıyla şağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almanı hayırlı bi evlat olmasını nasip etsin inşallahhhh...ben sana demiştim belki yerleşme kanamasıdır diyeee :)) valla çok sevindim banada dua et nolur hamilesin ya artık kabul olur :) bende bugün gene çatlatma iğnemi vuruldum.sol tarafta 3 tane güzel yumurtam gelişmiş inşallah artık biri tutar yaaaaaa...artık bende hamileyim diye müjde vermek istiyorum herkeseeee..yalnız çatlatma iğnesinden sonra belimde ve kasıklarımda çok ağrı oldu bu sefer.bide preseed diye bi jel varmış spermin yumurtaya ulaşmasınımı sağlıyormuş ne onu denemeye başlıcaz artık.umarım bende 2-3 hafta sonra bebiş haberini veririm yaaaaaaaa..valla keyfini çıkarrr hamileliğinnn çok mutlu ol ve hiç olumsuz düşünme herşey çok güzel olacakkkk...ve beni herşeyden haber et gerçekten merak ederim :))TEBRİKLERRRRRRRRRRR

Aminnnnnn canim insAllah...aynen oyle canim keger o yerlesme kanamasiymis..hic umudum yoktu hatta adet oldum sandim ama Rabbime suiurler olsun bu mutluougu ywsattiyi icin..26 martta Allahin izniyle keseyi gorduk..insAllah bu dan sonrasida sorunsuz olur ve saglikla bebegime kavusurum..birtanm bir senin iicin degil herkes için dua ediyorum kendim 5yil bu hasreti cektigim iciin cok iyi biliyorum..Merhametli Rabbim kimseyi bu drtle sinamasin ...herkese hayirli evlatlar nasip ettsin..sen Allaha sigin onran dile..o cok lutfedeendir..en umutsuz animda Bana dün yalai lutfettii..sukurler olsun..
Ne yuzel 3tane yumurtan olmus insAllah en az bir tanesi tutar ve sende evldina kavusursun arkadaşım..kendim iciin istedigim herseyi inan senin için de istoyorum..wyrilar olacak bebisleimiz iicin deger..birde bele yspistirilan bantlar varmis olmSayydi unoda reneyecekti. Ben alınması arastir istersen..insallah nisan ayinda bana mujdeli haberler verirsin. .haberlerini bekliyorum canim Rabbim sanada tattirsin bu mutlulugu ve insAllah..

baharcım teşekkür ederim güzel dileklerin için..inşallah bende bu ay müjdeli haberimi veririm çok çalışıyoruz bakalım boşa çıkmaz inşallah :) bele yapıştırılan yakıları diyorsun herhalde.onuda yapıştırdım bir gün durdu çıkarttım.onun yakmasıda ayrı bi dert.inşallah şu kullandığım jel vesile olurda bebişim olur benimde :)sende hamileliğin tadını çıkar hiçbirşeyi kafana takma..

merhaba arkadaşlar bugün kasık sancısıyla kontrolüme gittim geçen hafta başı 25 martta ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırmıştım bugün 11. gün hcg testi yapıldı sonuç negatif ve birçok kist oluşmuş öyle sancım oluyoki pratik bir şekilde oturup kalkamıyorum idrara zor çıkıyorum karnım hiç olmadığı kadar şiş benim anlamadığım doktorum hiç bi öneride bulunmadı korkma normal kist oluşması dedi yumurtalıkların zayıf dedi ne yapmam gerektiğini falan söylemedi nolcak şimdi ne zaman geçicek ağrım bu kistler kendiliğinden gidermi gidersede ne zaman gider korkmaya başladım uykularım kaçtı allahım yardım et ilk çatlatma iğnesiydi ve ben çok ümitliydim yinede 1 hafta sonra tekrar test yapıcam olmasada tedaviye ara vermeyi düşünüyorum

selam sezgil.çatlatma iğnesi olunca kist yapmaz diye biliyordum ben ama senin niye öyle oldu anlamadım ama doktorun korkulacak birşey yok diyorsa umursama bence adetle atarsın bide hasta olursan soğan suyu iç bence o kistleri temizliyormuş.inşallah yinede gerek kalmazda bebiş gelir.çıkmadık candan umut kesilmez :)

müjde baharrr bende hamileyimmm :))))) battan 3 gün önce evde test yaparak öğrendim gittim doktora kandada çıktı daha küçükmüş haftaya görücez inşallah..çok mutluyum şükür bu ay benimde yüzüm güldüüüü Allahıma binlerce kere şükürler olsun inşallah sıkıntısız sorunsuz bebişlerimizi kucağımıza alırız.yalnız sendeki sıkıntı bendede oldu bugün leke geldi hastalık zamanım bugün ve kasıklarım belim çok ağrıyor.korkuyorumda birşey olacak diye.inşallah çabuk geçer..senin nasıl gidiyor?

merhaba yazınızı okuyunca sevindim Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.... ben bişey sorucaktım siz iğneden kaç gün sonra test yaptırdınız...:)

benimde bugün 13.günüm çatlatma iğnsinden sonra kendimi adet olacak gibi hissediyorum çok sinirliyim korkuyorum adet olmaktan,yarın sabah idrar testi yapsam kesin çıkar mı yarın 14.gün olcak

Merhaba aranıza yeni katıldım. 28 Mayısta catlamta ignesi oldum bugun 16. günüm fakat hala kanamam gelmedi cok fazla akıntım var normalde kanamam gelecegi zaman sol bacagım kasma yapardı bu ay hic öyle biseyim yok gögüslerimde de sızlama cok fazla var bu arada 2. denememiz bu dün aksam idrar testi yaptım fakat negatif acaba hamile olma ihtimalim varmıdır acaba (

Merhaba aranıza yeni katıldım. 28 Mayısta catlamta ignesi oldum bugun 16. günüm fakat hala kanamam gelmedi cok fazla akıntım var normalde kanamam gelecegi zaman sol bacagım kasma yapardı bu ay hic öyle biseyim yok gögüslerimde de sızlama cok fazla var bu arada 2. denememiz bu dün aksam idrar testi yaptım fakat negatif acaba hamile olma ihtimalim varmıdır acaba (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…