Çatlatma iğnesiii ve belirtilerr gelin birlikte takip edelim

Mylv48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
808
346
26
Selam hanımlar benim bugün çatlatma iğnemin 11.günü belirtilerim kasıklarımda ara ara adet olacak gibi ağrılarım oluyor belimde de aynı şekilde ve bembeyaz akıntım var sizde durumlar nasıl bu şekilde belirti yaşayıp hamile olan varmı yada

Merhaba benımde aynı şekilde ve bugün ovıtrellenın 11. Günü akıntım ıslaklı hıssı ve ara ara adet olacakmışım gıbı belım ve kaşıklarım sızlıyor

Benimde 13. Günüm bugün gecen ay da igne vurundum cok belirti yasadim ama sonuc negatifti.. bu aypek belirti aramıyorum o yuzden biraz akışına biraktim bakalim hayirlisi olsun hepimiz için

Benimde 13. Günüm bugün gecen ay da igne vurundum cok belirti yasadim ama sonuc negatifti.. bu aypek belirti aramıyorum o yuzden biraz akışına biraktim bakalim hayirlisi olsun hepimiz için
Be zaman test yapmayı düşünüyorsunuz

Ya aynı gün vurulmuşuz iğneyi ne zaman test yapacaksın
Ben bu dördüncü deneyısım hepsınde dokuzuncu onuncu on bırıncı günlerde adet oldum bunlardan bırı aşılamaydı dıgerı takıp idi ben bu takıpte dün ve ondan önceki gün bır de bugün test yaptım negatif ben oncekı takiplerimde de yedıncı günde negatıfı gördüm ılacın etkısı bende uzun sürmüyor bence çünkü hıc ılacın etkısıne denk gelemedim

Benimde 2.denemem geçen ay testler beni çok yanılttı 15.gün bile pozitif çıktı bu ay beklemedeyim 14.gün kan vermeyi düşünüyorum

Ben de geldim aranızaa... sonunda bu hafta alcam iğneyi :)) bugun kontrolde 13mm olmuş 2günde bir takip edilcek. İlk defa vurulcam bende.. bu arada çalışıyorum iğnede beta hormonu oldugu için cok fazla belirti oluyomuş sizin nasıl geçiyo rapor almalımıyım sizce ilk günler..

Valla bende ilkinde hiç belirtim olmadı ama bı ay 5.günden itibaren belirtim çoğaldı kaşık bel ağrım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…