Gebeliğe Hazırlık Çatlatma ignesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

brcknn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
176
33
27
Çatlatma iğnesi 9 gün silik çizgi
Çatlatma iğnesini ₺24 Temmuz'da yaptım vurulduğumuz günden mi sayıyoruz bir gün sonrasından mı sayıyoruz bilmiyorum vurulduğum günden sayarsam 10 günü bir sonraki günden sayarsam 9 günü hiçbir belirti hissetmıyorum yada anlamıyorum sabahki testinde iki dk snr silik çizgi gördüm sizce artar mı

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-02-00-22-51-319_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-02-00-22-51-319_com.android.chrome.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 70
Hala iğnenin etkisi geçmediği için silik çıkıyo olabilir, 14.gün tekrarla bence

Kızlar benim de aynı çatlatma iğnesi 9.gün sizce ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_4191.jpeg
    IMG_4191.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 54
Sanki sizinki hamile gibi inş vardır. Özel değilse günleri nasıl degerlendırdınız benım umudum kalmadı negatif görünce
İnşallah canım hepimizin vardır bu ay istediğimiz gibi olur her şey çatlatma iğnesinden tam 24 saat sonra + ertesin gün gece istediğiniz bi saatte yapın dedi doktorum aynı şekilde uyduk çatlatma iğnesi 25 temmuzda oldum çatlatma iğnesi öncesinde gün aşırı ilişki vermişti (dün yani testi yaptığım gün sabah kalktığım da aç karnına aşırı mide bulantım oldu ve kustum) bilmiyorum belki de psikolojiktir diyorum kendimce hafifte sancılarım batmalarım var ara ara

İnşallah canım hepimizin vardır bu ay istediğimiz gibi olur her şey çatlatma iğnesinden tam 24 saat sonra + ertesin gün gece istediğiniz bi saatte yapın dedi doktorum aynı şekilde uyduk çatlatma iğnesi 25 temmuzda oldum çatlatma iğnesi öncesinde gün aşırı ilişki vermişti (dün yani testi yaptığım gün sabah kalktığım da aç karnına aşırı mide bulantım oldu ve kustum) bilmiyorum belki de psikolojiktir diyorum kendimce hafifte sancılarım batmalarım var ara ara
Hiç test yaptın mı canım İnşallah pozitiftir ben bugün yaptım Yine negatif tertemiz bir negatif Gerçekten çok yoruldum

Hiç test yaptın mı canım İnşallah pozitiftir ben bugün yaptım Yine negatif tertemiz bir negatif Gerçekten çok
Ben de 24 Temmuz'da yaptım iğneyi inşallah pozitife döner şimdi atıyorum yaptığım testleri bir bakın 8.9.10 gün iğne gününde sayarsam 11. Gün saymazsam 10 gün

Eklentiler

• 17226649336203042797585370943760.jpg
    17226649336203042797585370943760.jpg
    175,7 KB · Görüntüleme: 36
  • 17226649620682651241356970019540.jpg
    17226649620682651241356970019540.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 44
Işte 8 9 10 iğneye yaptığım günü sayarsam 11 saymazsam 10 gün İnşallah bir anda pozitif görürüm ama bugün de tertemiz bir negatif
Hiç moralinizi bozmayın inşallah sonradan pozitife döner kaçıncı denemeniz acaba iğnenin etkisi geçmiş gibi gözüküyor birkaç gün sonra mutlaka tekrar deneyin

Hiç moralinizi bozmayın inşallah sonradan pozitife döner kaçıncı denemeniz acaba iğnenin etkisi geçmiş gibi gözüküyor birkaç gün sonra mutlaka tekrar deneyin
Ilk denememi Mayısta yaptım Haziranda gelişmemiş bu 2 deneme ama şimdi Ahmet Yıldız bakan diye birini buldum ona gideceğim Onun da hastası çok ama başarısı fazla içimden birisi bununla tutmadığını söylüyor

Ilk denememi Mayısta yaptım Haziranda gelişmemiş bu 2 deneme ama şimdi Ahmet Yıldız bakan diye birini buldum ona gideceğim Onun da hastası çok ama başarısı fazla içimden birisi bununla tutmadığını söylüyor
Anladım canım sen içini ferah tut Allah hepimize en hayırlısından güzelinden nasip edecek inşallah

Sabah yaptım canım uyanınca ama anlamadım 2 test yaptım ikisi de bozuk çıktı neden olaki 2 sininde birden bozuk çıkması
Ben hiç bozuk görmedim testi olarak nasıl oluyor ki kendimi teselli etmeye çalışıyorum Belki benimkiler de bozuktur diye psikolojik olarak artık kendimde belirti varmış gibi hissetmeye başlıyorum

Sabah yaptım canım uyanınca ama anlamadım 2 test yaptım ikisi de bozuk çıktı neden olaki 2 sininde birden bozuk çıkması
Ben Gebelik testini toplu aldım Çünkü trendyol'dan böyle tek tek bulamıyorum burada eczaneler bize çok uzak En azından oradan kullanıyorum İnşallah seninki de tutar birbirimizden haberdar olalım kaldı şurada son 5 gün

X