Çatlatma iğnesi

anonim21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
13
3
22
Arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum genellikle 14. Gün kanda belli olur deniliyor 16. Gün kanda negatif çıktı. ben Şuan 17. Gündeyim regl olmadım hâlâ sol kasığım çok ağrıyor kistten şüphelendim fakat kistim de oluşmamış. Normal regl tarihim yarın. Sizce regl tarihim gecikirse tekrar test verirsem pozitife dönüşürmü? Aranızda 16. Gün negatif görüp sonra pozitif gören oldu mu ?

Pek bi bilgim yok o konuda canım ama çatlatma iğnesi ne için oldunuz bende hiç hamile kalamadım hala yumurtalarınız mı büyümüyordu?

Arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum genellikle 14. Gün kanda belli olur deniliyor 16. Gün kanda negatif çıktı. ben Şuan 17. Gündeyim regl olmadım hâlâ sol kasığım çok ağrıyor kistten şüphelendim fakat kistim de oluşmamış. Normal regl tarihim yarın. Sizce regl tarihim gecikirse tekrar test verirsem pozitife dönüşürmü? Aranızda 16. Gün negatif görüp sonra pozitif gören oldu mu ?
canım bende iğne olalı 16 gün oluyor ama regl olmadın yarın kan vericem bu süreçte hiç gebelik testi yaptın mı silikte olsa cizgi çıkmışmıydı

canım bende iğne olalı 16 gün oluyor ama regl olmadın yarın kan vericem bu süreçte hiç gebelik testi yaptın mı silikte olsa cizgi çıkmışmıydı
Hayır yapmadım 16. Günümde kan testi verdim negatif çıktı. Bir kaç yerde regl gecikince öğrenenleri gördüm geç döllenme ile bende acaba bende de mi öyle diye sormak istedim yaşayan var mı diye

Evet büyümüyordu ilaçlarla birlikte büyüdü ve çatlatma iğnesi vurdum
İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız pkos musunuz peki yumurtalarınız büyümüyordu yanlış anlamayın insan bu durumlarda umut arıyor bende kaç gündür ovulasyon yapıyorum hala pik olmadı bu ay olmayacak mı acaba

İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız pkos musunuz peki yumurtalarınız büyümüyordu yanlış anlamayın insan bu durumlarda umut arıyor bende kaç gündür ovulasyon yapıyorum hala pik olmadı bu ay olmayacak mı acaba
Evet pkos’um maalesef siz tedavi görmüyor musunuz? Kaç aylık evlisiniz

Bende çatlatma iğnesi vurdurdum bugün 14.gündeyim. Test yaptım dayanamadım ama bişey çıkmadı. İğnenin etkisiyle 2 3 gün ertelenmiş olabilir ama inşallah hamilesinizdir

Bende çatlatma iğnesi vurdurdum bugün 14.gündeyim. Test yaptım dayanamadım ama bişey çıkmadı. İğnenin etkisiyle 2 3 gün ertelenmiş olabilir ama inşallah hamilesinizdir
bilşmiyorum ki çatlama iğnesinin 15. gününde test nasıl çıkar çok silik mi belirgin mi bilemiyorum, neyse bir gün kaldı yarın bu saatlerd öğrenmişi olacağım :)

Evet pkos’um maalesef siz tedavi görmüyor musunuz? Kaç aylık evlisiniz
1 senelik evliyim ama hala hamile kalmadım evlendiğimden bu yana korunmuyoruz.Doktora gittim tedavi edilebilecek bir durumun yok dedi sadece ultrasonda çok yumurta gördü ama bu tek başına bir etken değil dedi testlerim hepsi iyi bilmiyorum sigara da kullanıyorum stresten inşallah bu ay olmuştur

1 senelik evliyim ama hala hamile kalmadım evlendiğimden bu yana korunmuyoruz.Doktora gittim tedavi edilebilecek bir durumun yok dedi sadece ultrasonda çok yumurta gördü ama bu tek başına bir etken değil dedi testlerim hepsi iyi bilmiyorum sigara da kullanıyorum stresten inşallah bu ay olmuştur
Dr unuzu değiştirin bence sonuçta çok yumurtanın olması güzel bişey ama önemli olan ovuslasyon döneminde yumurtanın büyütüp büyümemesi. En azından yumurta geliştirici yle başlayabilirler tedaviye

Doktorunu değiştirmeyi düşündün mü ? Çünkü çok yumurtalık görmesi pkos anlamına geliyor eğer 1 sene gebe kalmadıysanız bizim gibi tedaviye başlayabilirsiniz. Bu arada bende sigara kullanıyorum

Doktorunu değiştirmeyi düşündün mü ? Çünkü çok yumurtalık görmesi pkos anlamına geliyor eğer 1 sene gebe kalmadıysanız bizim gibi tedaviye başlayabilirsiniz. Bu arada bende sigara kullanıyorum
Pazartesi gideceğim doktora adetim 28 asla şaşmaz ama şimdi 15.gün ve hala pik görmedim 24 yaşındayım.Hormon testlerimde düzenliydi 2 ay önce yaptırdım.Çatlatma iğnesi nasıl oluyor peki kaç ay kullanılıyor?

Az önce yaptım ve pik gördüüüüm esimle Salı akşamı ilişkiye girmiştim bu akşam nöbette acaba yarın akşam ilişki olsa tutar mı

Eklentiler

• IMG_5646.jpeg
    IMG_5646.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 33
Sizi üzmek istemem ama ben 16. güne kadar testte pozitif gördüğüm halde kanda negatif sonucunu aldım üstelik progestan kullanmama rağmen beklenenden 2 gün önce regl oldum 😔 Yine de adetiniz bir iki gün gecikirse tekrar kan verin inşallah hayırlı haber alırsınız 🙏🏻

Ben 2 defa çatlatma iğnesi kullandım femara ile beraber ilkinde çatladı ikincisinde kiste dönüştü ilk kullandığımda adetim 4 gün gecikmişti çok umutlanmıştım ikincisinde iki gün gecikti kist olmuş gebelik olmadı benim ilkinde 9 günde negatife dönmüştü ikincisinde 11 günde negatife dönmüştü

ben iğnenin 19.günü ve beklenen regl günümün ertesi günü regl olmustum. ve evet reglden önce bende de cok kasık ağrısı olmustu

Merhaba ben Cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum ogünden beri ovulasyon pozitif normalmi bu

X