Çatlatma iğnesi

Arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum genellikle 14. Gün kanda belli olur deniliyor 16. Gün kanda negatif çıktı. ben Şuan 17. Gündeyim regl olmadım hâlâ sol kasığım çok ağrıyor kistten şüphelendim fakat kistim de oluşmamış. Normal regl tarihim yarın. Sizce regl tarihim gecikirse tekrar test verirsem pozitife dönüşürmü? Aranızda 16. Gün negatif görüp sonra pozitif gören oldu mu ?
Durumunuz ne acaba

Arkadaşlar ben çatlatma iğnesi oldum genellikle 14. Gün kanda belli olur deniliyor 16. Gün kanda negatif çıktı. ben Şuan 17. Gündeyim regl olmadım hâlâ sol kasığım çok ağrıyor kistten şüphelendim fakat kistim de oluşmamış. Normal regl tarihim yarın. Sizce regl tarihim gecikirse tekrar test verirsem pozitife dönüşürmü? Aranızda 16. Gün negatif görüp sonra pozitif gören oldu mu ?
Bende ovitrelle vuruldum ama ben 24.güne kadar dayandım test yapmadım çok zor tuttum kendimi

Merhaba benimde çatlatma iğnesinde 15. günüm test yapıyorum tek çizgi çıkıyor henüz kan testi yaptırmadım sizce belli olur mu siz ne durumdasınız

Dr unuzu değiştirin bence sonuçta çok yumurtanın olması güzel bişey ama önemli olan ovuslasyon döneminde yumurtanın büyütüp büyümemesi. En azından yumurta geliştirici yle başlayabilirler tedaviye
Yumurtanın çok olması pcos şüphesi hormon testi yaptırmalısınız fazla tüylenme sivilce vs problemleriniz varsa mutlaka gidin

Bende de pcos var 2 aydır tedavi görüyorum çatlatma iğnesinin 15. günündeyim ağrıdan başka belirti yok testte tek çizgi çıkıyor erken mi henüz kan vermeli miyim
15. Gün kan testi doğru sonuç verir diyorlar bence kan vermelisin, yada belirtin yoksa regl gecikmesi bekle

X