Catlatma ignesi

10.gün kan testimde 2.26 beta çıktı 11. Gün tekrar verdim 1.3 e düşmüştü

Merhaba sonucunuz ne oldu merak ettim

Kızlar merhaba Çatlatma iğnemin 10. Günündeyim. Doktor 14. Gün kan testi yap sakın ev testi yapma bu süreçte dedi. Hemşire arkadaşıma sordum o da 14. Gün foliküler faz başlıyor ondan 14. Günden önce doğru çıkmaz diyor.

Testleriniz negatif mi peki.
Suan adet oldum ovulasyon testım ılk yumurtlamadan 12 gun sonra felan yıne pıktı ıkı gun ucuncu gun sılıklestı ve sonrasında 14ncu gun hastalandım sımdı tekrar doktor konrolu bakalım

Suan adet oldum ovulasyon testım ılk yumurtlamadan 12 gun sonra felan yıne pıktı ıkı gun ucuncu gun sılıklestı ve sonrasında 14ncu gun hastalandım sımdı tekrar doktor konrolu bakalım
Demek ki regl öncesi bi yumurtlama daha yasamissiniz. Umarim güzel haberler alabilirsiniz. Sıkmayın canınızı ne umut olmayanlarin olmus gebelik. Insallah bizlere de nasip olur.

Demek ki regl öncesi bi yumurtlama daha yasamissiniz. Umarim güzel haberler alabilirsiniz. Sıkmayın canınızı ne umut olmayanlarin olmus gebelik. Insallah bizlere de nasip olur.
Valla canım cok yoruldum. Her doktor baska bırsey soyluyor kendımı deney gıbı goruyorum allahın zoruna gıtmesın sıtem degıl ama bır yorgunluk var uzerımde. Insallqh tez zamanda guzel haberler alırız

Valla canım cok yoruldum. Her doktor baska bırsey soyluyor kendımı deney gıbı goruyorum allahın zoruna gıtmesın sıtem degıl ama bır yorgunluk var uzerımde. Insallqh tez zamanda guzel haberler alırız
İnşallah canım varsir yaşanan herseyde nir hayır. Bi gün güzel haberler alacagimiza inan

İğneyi vurdurduktan sonra belirtilerini yaşadınız mı yani kasık ağrısı göğüs hassasiyeti baş dönmesi vs. Hamile miyim acaba dedirtecek belirtiler?
Aslında bir çoğu psikolojik oluyor ilk iğnede daha çok hissediyorsun sonuçta bir hormon artışı var kasıklarda ağrı çoktu 2. De daha az 3. De hiç yok

İğneyi vurdurduktan sonra belirtilerini yaşadınız mı yani kasık ağrısı göğüs hassasiyeti baş dönmesi vs. Hamile miyim acaba dedirtecek belirtiler?
Benim çatlatma iğnesinde 10. günüm 5. gün test yaptım denemk için çift çizgi çıktı bugün yine yaptım tek çizgiydi Belirti olarak ağrılarım var sadece bir de kabızlık yaşadınız mı ben normalde hiç olmazdım o da belirtiymiş

Çok erken test yapmışsınız ilacın etkisiyle çift çizgi çıkmıştır. Ben bütün belirtileri yaşadım ama maalesef günümde adet oldum. İnşallah sizin için hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…