Catlatma ignesi

Eklentiler

• 1000064207.jpg
    1000064207.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 37
Ovulasyon testinden sonra yapmadın mı birdaha benimde normalde bugün regl olmam gerekiyordu ama olmadım. Göguslerim hassaslasti bugün
Buda gebelık testı ne agrım ne sızım var ve ben ovulasyonla yumurtlama catlamayı gordum ve doktor bır yumurtan var demıstı hıc anlamadım gecen aylar hoc koyu olmuyordu reglıme yakın ovulasyon

Eklentiler

• 1000064190.jpg
    1000064190.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 36
Buda gebelık testı ne agrım ne sızım var ve ben ovulasyonla yumurtlama catlamayı gordum ve doktor bır yumurtan var demıstı hıc anlamadım gecen aylar hoc koyu olmuyordu reglıme yakın ovulasyon
Bende artık anlayamamaya başladım cizgi var mı yok mu diye bakmaktan gözlerim bozuldu 🤦‍♂️

Benımde negatıf ve ne agrı ne bırsey var keske hastalansam hamıle olsaydık cızgı azda olsa cıkardı:KK43:
Psikolojim hiç iyi değil artık. İki senedir negatif görmekten çok yoruldum. Birdaha denemicem. Hiçbir umudum yok artık size bol şans. Umarım en yakın zamanda Rabbım kucağınızı doldurur🤲

Psikolojim hiç iyi değil artık. İki senedir negatif görmekten çok yoruldum. Birdaha denemicem. Hiçbir umudum yok artık size bol şans. Umarım en yakın zamanda Rabbım kucağınızı doldurur🤲
Canım benım belkıde cok kafaya takmamak gerek benım umudum hıc yok en son gıttıgım doktor senın cocugun olmaz dedı yumurtan yok rahım duvarın ınce ılacda fayda etmez dedı adet olsam baska doktora gıdıcem. Allahtan umıt kesılmez. Belkıde ovulasyon felan yapmamak lazım 2 gunde bır ılıskı yasamak lazım

X