Çatlatma iğnesi

Ama o birinde de gorureme. Sen onnan sonra elememisen? Gorunur varsa testin ele baxda necedise

He evvelki hamileliyimdi, onda uşaq sağlam idi, sen demiş testlerde cox tez tündleşmişdi, indi mende en cox sağlam olmamağından qorxuram , cunki birdefe olub mende inkişafdan qalmışdı , sabah yuxudan duran kimi yoxluyacam görüm bu defe nece çıxır

Bayaq birin de eledim. Bayaqkindan silik çixdi. Olsa normal çixardi. Men umidi kesdim bu aydan

Gün erzinde eliyende biraz silik çıxır su zad içirik deye, en yaxşısı seher yuxudan duranda yoxla ferqe ele bax
Nebilim eslinde 3un yarsi en son ayaqyoluna gedeniydim. Bilmirem indiye xq daha çox gostermeliydi yoxsa neçe saatdi yediyim içdiyim tesir mi edib azmi. Seher bilerem her halda

Çox silikdi. Çekmedim. Men gorurdum pembeliyi. Ama bayaqkinda uzaga da qoysam gorurdum bunda ama imenna hemen yere baxanda
He ele ona baxmaq istiyirdimki ne qeder solğunlaşıb, sabaha kimi sebr ele inşallah sabah bileciyik ne var ne yox, birdeki lap çıxmasada hele pis olmaq üçün tezdi, tamam silinib soradan yene tündleşe biler, görürsen mende 17ci gündü nece çıxır

Bunlar da benim testlerim benim iğne etkisi daha yeni geçti sanırım adete son 8 hayırlısı artık hakkımızda kızlar

Eklentiler

• IMG_20211211_101840_064.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20211211_101836_447.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 29
Mende indi test eledim heçne çıxmadı
Men bu defe mualice almiyacam. Borulari yoxlatmaq isteyirdim. Yoldasimda deyir sperm analizi verecem. En son iki il evvel yoxlatmisiq. Mende dusuk vaxti infeksiyalaşmişdi kise, cift. Deyirwm belke borulari tutub. Bu ay dermansiz ancaq muayineler etdirecik. Ailelerimize deyecikki qorunuruq. Başimiz dinc olsun. Bu ay beynimi dinceldecem. Gelen ay da suni mayalanma. Xeyirlisi Allahdan

Evet geçmiş. Artimi izleye bilirsin. InsaAllah guzel haberlerini aliriz
Şimdi kuzum testi sabah ilk idrarla değil öyle işte alıp yaptım ilk yaptım negatif diyip çekip dolaba bıraktım size mesaj attım tekrar dolaba gidip bakim dedim şimdi de böyle çıkmış ben anlamadım bu işten birşey valla 10-15 dakika ara var yaptıktan sonra

Eklentiler

• IMG_20211211_103027.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20211211_102620.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 26
Beklemekden başka çare yok malesef. Az da olsa var. Igne etkisi mi, gebelik belirtisi mi bilemeyiz. Ama hamilelikse artik koyulaşmaya başlar. Igneyse benim testlerim gibi hergun silik çikar. 3 gun sabahlari yap bakalim ne olacak. Sabah yaptigim testlerden birinde bariz çikti yine. Ama digerinde çok siljk. Artik anliyorumki hamileysem artmali. O yuzden bende çikan silikler hicbirşey ifade etmiyor

Ben bu akşam kan vermeyi düşünüyorum en azından etkisi geçmiş mi ona bakicam idrarla uğraşmak istemiyorum artık sonra da haftaya cuma veririm ondan sonra yoluma bakarım

Menim bu defekinden heç başım çıxmadı, hamilelik varsa niye heç tündleşmir test, testi eliyenden 5.6 deq sora kölge kimi çıxdı yene, indi baxıramki görsenir gözle quruyub bilinir

Eklentiler

• 20211211_131104.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…