Çatlatma iğnesi

Yok canım ya her ay böyle umutlanip sonra fos çıkıyor geçen ay 10 günde negatifti artık çarşamba günü kan testinde bakicaz ya senin böyle sarıya çalan akintin var mı acaba
Ben de o yuzden diyorum ya. Benim 3 aydir yalanci silikler çikiyor. O yuzden vucuduma guvenmiyorum. Ama sende negatif olmuş her normal insan gibi. O yuzden bu ay negatifleşmemesi buyuk umut demek senin için

Testlerine baktım onunda oda hiç negatif görmeden direk pozitif görmüş
Ben de eski yorumlara bi goz attim da. Bu marka test de bende yalanci pozitif çikarmiş ya. Ama aşiri silik. O zaman nasil gorduysem artik şimdi bakinca o testlere silikleri çok zor gordum. Demek ki bu da yanilta bilirmiş. Ama hatirliyorum dogru duzgun silik artmadi one step testinde. Bakicam bakalim bu kez articakmi

Ben 23 kasim oldum iğneyi, ama senin testlerin benimkilerden daha koyu
Sen hansi marka test istifade eliyirsen? Menim indi gonderdiklerim biri mavi uzlu rusca yazili olandi. Yuxarisi desikli. Ona guvenmirem. Keçen ay qipqirmizi cixardi ama qan 0.5di. Digeri one step. Sende cixir? Iyneden cox kecib belke gec dollenmedi sende?

Men budefe heçne anlamadım , hamileyemse niye o qeder solğun çıxır , uje 18ci gündü bugun, keçen il 18ci gün elediyim testde cox belirgin çıxmışdı, onun şeklinde qoydum
He bu desikli meni allatdi ama keçen ay indi solgun çixir. Dokto yanimizdaki aptekde var ama uje 3 ildi taniyir qiz meni utaniram gedib almaga yoldaşima aldiriram onu da taniyirlar biz ecemi metrosu terefde qaliriq. Belke qonşuyuq?

He bu desikli meni allatdi ama keçen ay indi solgun çixir. Dokto yanimizdaki aptekde var ama uje 3 ildi taniyir qiz meni utaniram gedib almaga yoldaşima aldiriram onu da taniyirlar biz ecemi metrosu terefde qaliriq. Belke qonşuyuq?
mende eyni apteke girmeye utaniram hemişe, indi xesteyem evden çıxmıram deye ancaq yoldaşım aldı budefekileri, biz Elmlerde qalırıq qonşu olmasaqda metroyla coxda uzaq deyilik

Tundleser InsaAllah. Mende de tundlesme olmasa men de umudumu uzecem. Siliklerle nece ozumu alladim. Iki aydi yasiyiram bu silik faciesin hele de aglim basima gelmir
Mene maraqlı gelen oduki keçen defe niye mende tez çıxmışdı, bayaqdan testlerime baxıram şekillerin silmemişem iynenin 16cı günü elediyimdede emelli başdı cehrayı 2ci xett çıxıbmış, ama bu defe 17ci günüde elediyimi gücle görürem işıqda , şekillerin qoyuram sende bax tünd olan keçen il iynenin 16cı günüydü , o birsi bu defe iynenin 17ci günü

Eklentiler

• 20201122_114825.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 20211209_101445.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 24
Hamile qaldigin aylardida yeqin ele?. Eslinde sen de men de bilirikki hamile qalanda testler tez tundlesir. Menim de eleydi. Ama indi hergun silik de olsa deyirikki nese var. Bilmirem ozumuzu alladiriq ya ne. Men qerar vermisem. Bazar gunu de daxil gune bir test eliyecem. Eyni cur olsa yene silikler bunnan sonra elemiyib aybasini gozleyecem. Varsa artmalidida. Artmirsa demeli ya yoxdu ya saglam hamilelik deyil. Heleki men ozumde ferqli bir test gormemisem. Her gun eyni cur olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…