Çatlatma iğnesi

İnşallh canım hiç kafana takma stresle birliktelik yaşama keyfine bak olan oluyo zaten kendimizi üzdüğümüzle kalmayalım
Yok canım valla bu ay herşey kendiliğinden gelişti gün aşırı ilişki oluyordu zaten dün bende akıntıyı görünce şok oldum bu kadar çabuk beklemiyordum vardır herşey de bir hayır dedim bakalım hayırlısı ile

Kızlar benim yumurtalar bu ay iğneyi beklemeden bugün catladiklar en son Perşembe günü 10mm idi en azından bu ay iğne stresini yasamicam
Ne guzel canim. InsaAllah hayirlisi. Ultrasonda gordun mu çatladiklarini? Ikisi çatladiysa ikiz ola bilirr. Benim 4 yumurtam gelismisdi 1i çatladi. Digerlerinden biri şupeli. Kalanlari da yok olmuş anlamadim 2 gune yok olur mu koskoca yumurtalar

Oluyor canım ama 21 günü progesteron baktır o zaman anlarsın zaten senin de tekrar ikiz olabilir

Oluyor canım ama 21 günü progesteron baktır o zaman anlarsın zaten senin de tekrar ikiz olabilir
Yok ya zaten birinin çatladigini ultrasonda gordum progesteron testi de zaten yumurtlama gittiyini gosterir başka ek bilgi vermez. Bekliycem bakalim. Ignenin 14cu gunu 12 aralik oluyor. Dogum gunume denk geliyor. Dogum gunu hediyem olsa o kadar mutlu olurumkii InsaAllah ikimiz de hayirli haberler aliriz

Bugün muayene günüm ama ovulasyon testi ile birde dün 2 de akıntı ağrı ile teyitledim canım ama iğne olmuşum gibi aynı şeyleri yaşıyorum hiçbir farkı yok şuanda sanki çatlama iğnesi yapılmış gibi

Eklentiler

• IMG_20211129_203359.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 19
Akinti bende de oldu ve gerçekten de yumurtlama belirtisi. InsaAllah guzel olur. Sen progesteron vericekmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…