Çatlatma iğnesi

Canım hamileykende koyu çıkıyo ovulasyon ama yinede belli olmaz tabi belki geç yumurtlama da yaşıyo olabilirsin
Anlamadım ki doktor da çok emin konuşmuştu ya da tekrar yumurtluyorum. Bu kadar koyu çıkması da tuhaf daha reglime 5-6 gün var

Eklentiler

• 848DC533-B800-41EA-BAB9-23E86C3E8A9F.jpeg
    300,3 KB · Görüntüleme: 29
Evet vardı ağrım hemde dizlerime kadar ağrıyordu göğüs hassasiyetim çok arttı o gün 14. Gün belli oldu canım

Evet vardı ağrım hemde dizlerime kadar ağrıyordu göğüs hassasiyetim çok arttı o gün 14. Gün belli oldu canım
Göğüslerde bi fark yok benim ama sadece regl olcakmıs gibi ağrım çok
Bakalım yarın öbür gün artık belli olur benimde
Size hayırlı olsun tekrar sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz

Hamile olabilirsin ovulasyon testi pik yapınca gebelik oluyor inşallah gebesindir birde çatlatma iğnesi vurduysan oda gebelik hormonu olduğu için yalancı pozitif göstermiş olabilir

Hamile olabilirsin ovulasyon testi pik yapınca gebelik oluyor inşallah gebesindir birde çatlatma iğnesi vurduysan oda gebelik hormonu olduğu için yalancı pozitif göstermiş olabilir
İnşallah canım hamileyimdir İğne vurulmadım femera kullandım yumurtalar büyüdü ama bata daha var şüpheleniyorum

Hmm anladım canım daha idrarına geçmemiş olabilir herkeste aynı olmuyo 1 saat sonra falan teste bak silik çizgi falan görürsen tekrarla testi yada en güzeli kan vermek
sanmıyorum olsa çıkardı bence..adet olmayı beklycm artik belirti olunca test yapym dedim ama keşke yapmasaymışım bi hayal kırıklığı daha

Kızlar benim yumurtalar bu ay iğneyi beklemeden bugün catladiklar en son Perşembe günü 10mm idi en azından bu ay iğne stresini yasamicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…