çatlatma iğnesi yaptıranlar!!!

esemira

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
14
0
34

27 aralıkta çatlatma iğnesi oldum.
13 ocakta adet gördüm (günü gününe adet olan biriyim 14 yada 15 de olmam lazımdı erken geldi.)
hastalıgım öncekilere nazaran biraz az oldu.
adetim bittikten sonra fiziksel olarak kendimi normal hissetmedim göğüslerde acı(adetim yakınlaştıgı zaman bile bukadar olmuyodu)bazen adet olacakmışım gibi sancılar,şişkinşik aşırı gaz,kilo artışı...
bu arada 2 defa eczanden aldıgım 3 liralık testten yaptım negatif çıktı.
adetim biteli yaklasık 10 gün oldu bende klomen ve çatlatma iğnesi bu belirtileri yapıyo diye 1 ay ara verip öle gıtmek ıstedım tekrar muayneye.
ama bugun yıne adet oldum daha 13-14 gunum vardı.
bu durumu yasayanlar varmı? iğne ve klomen hormanlarımı degiştiriyor.çok düzenli adet olan biriyim bu zamana kadar bu anlamda hiç bir sorun yaşamadım.

Son düzenleme:
oncelıkle benım en son sat tarıhım 22 ocaktı benım bır kac gundur sol yumurtagım agrı yapıyordun İKİ GÜN ÖNCE doktora gıttım sol yumartalıgın bayaıgı buyumus 21 mm dedı bana calatma ıgnesı vuruldu 1 pregnyl vuruldu gece 22:30 vuruldum bır sonrakı gun doktora gıttım 23 mm olmus ama catlamamısdı ıgneyi bana 2*1 demıs ama bana bır doz vurulmustu 5000 iu dun gene bır tane catlatma ıgnesı verdı onuda gece vuruldum sımdı akılma takılan ılıskıyıye ne zaman gırmelıyım ve 2 gun ustuste catlatma ıgnesı olmamda mahsur varmı yumurtam 23 mm çatlamama sansı varmıdır catlamadan ılıskıye gırılırmı bu konuda cok kafam karıstı ve bılgısız oldugumu dusundugumden sızLERe danısmak ve ogrenmek ıstedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…