Çatlatma iğnesi yaptıranlar

Bende pkos var ve insulin direnci malesef
Herşey gönlünce olsun inşallah umarım ikimizde güzel sonuç alırız haberlesiriz burdan ha bu arada benim iki defa tüp Bebek tadevi süreci geçti başından o yüzden baya tecrübe sahibiyim tedevi konuların da ama çatlatma iğnesi ilk defa deniyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah

Herşey gönlünce olsun inşallah umarım ikimizde güzel sonuç alırız haberlesiriz burdan ha bu arada benim iki defa tüp Bebek tadevi süreci geçti başından o yüzden baya tecrübe sahibiyim tedevi konuların da ama çatlatma iğnesi ilk defa deniyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah
Ben tüp bebek istediğimde 8 aylık evliydim doktor çok erken dedi. Su an 14 aylık evliyim. Başka bi doktor ilk deneme tüp bebek değil önce bunları yapmamız lazım dedi. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar alalım

Aynı gün yapmışız seninle bu çok güzel beraber bekliycez ozaman ben bu sabah 7 gibi yaptım iğneyi saat gece 11 30 gibide değerlendir dik doktorum iğne akşamı demişti bana ama doktor dan doktora değişiyor demekki bazı doktorlar aynı günü öneriyor bazılari 36 saat diyor
Biizmde işte bugun öğlen 12 gibi vuruldu normalde yarın gece 12 dedi ama ben gündüz düşünüyorum. Off umarım kaçmıyordur:KK43:

Çok şükür ilk denemede hamile kaldım şuan 26.haftadayız💙
İğneyi vurduğumuz akşamıyla 4 gün değerlendirdik sonrasında da iğnenin yan etkisiyle ksık ağrılarım sırt ağrım gece ateş basmasıyla uyanmalarım oldu
Bunlar hepsi iğnenin etkisiydi doktorumuz bizi bu konuda bilgilendirdi stres yapmadım olucak gibi kesin sonuç alıcak gibi olumlu düşündüm ama ben birsz sabırsız davrandım 9. Gün test yaptım sonuç pozitifti
Ama bu iğnenin etkisi olabilirdi doktor bizi uyarmıştı
12. Gün test yaptım yine pozitif gördüm
15. Gün kan vermiştim eğer yanlış hatırlamıyorsam
Kan değerimde öğrenmiştik
İnşallah olumlu sonuç alırsın ama stres yapma bı süreçte
Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin benim de klomenle 3 yumurtam oluştu sağda 10 mm solda 10 ve 10,5 olarak 12 günümdeyim adetimin büyürlermi bilmiyorum pazartesi tekrar kontrolum var fakat doktor fazla yumurtan olursa ıkız üçüz olur ondada düşün riski olduğu için çatlatma iğnesi veremem dedi bütün modum düştü açıkcası sizin süreciniz nasıldı

Evet Bana femera verdi ondan beş gün kullanmamı istedi ve tabi yanında vitamin ilaçları gebeliği kolaylaştıracak ilaçlar da var bir sonra çağırdı yumurtan güzel bir tanesi tam istediğimiz boyutta olgunlaşmış dedi iki tane de ondan az küçük var dedi eğer o dollenmezse diğer leri büyür ve döllenir diye tahmin ediyorum dedi doktor hayırlısı olsun inşallah böyle oldu
Bu arada size yumurta tekini yapıldı mı ilaç kullandınız mı ve öyleyse süreç nası

Ben tüp bebek istediğimde 8 aylık evliydim doktor çok erken dedi. Su an 14 aylık evliyim. Başka bi doktor ilk deneme tüp bebek değil önce bunları yapmamız lazım dedi. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar alalım
İnşallah umarım aynı gün dün vurulduk demi iğneyi seninle yanlış hatırlamıyorsam

Biizmde işte bugun öğlen 12 gibi vuruldu normalde yarın gece 12 dedi ama ben gündüz düşünüyorum. Off umarım kaçmıyordur:KK43:
Seninle de aynı gün vurulmuşuz iğneyi bir kişi daha aynı gün vurulan üçümüz birlikte ogrenicez inşallah güzel olumlu sonuç alcaz

Kızlar sizde herhangi bir sancı kaşık ağrısı vs falan varmı bende hiç bir şey yok halsizlik dışında

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin benim de klomenle 3 yumurtam oluştu sağda 10 mm solda 10 ve 10,5 olarak 12 günümdeyim adetimin büyürlermi bilmiyorum pazartesi tekrar kontrolum var fakat doktor fazla yumurtan olursa ıkız üçüz olur ondada düşün riski olduğu için çatlatma iğnesi veremem dedi bütün modum düştü açıkcası sizin süreciniz nasıldı
Ben Klomen ovarite çatlatma iğnesi ve oluşırsa bebeğin tutunmasına yardımcı duphaston kulandım
Ekstra vitamin kulanıyordum açıkçası çatlatma iğnesi çoğul gebelik olma ihtimali çok yüksek ben çok isterdim olursa ama bunada çok şükür ben yumurta büyüme kontrolüne gitmedim sadece doktprumun bana dediği herşeyi uyguladık iğneyi vurduğum akşamıyla beraber doktor 3 gün ilişki demişti biz 4 gün değerlendirdik açıkcası ben çok yan etki gördüm kasık ağrısı sırt ağrılarım çok olmuştu
Gece ateş basmaları bilmiyorum heycandanda olabilirdi inşallah güzel sonuçlar alırsınız ama ilk denemede olmadıysa tekrar denersiniz biliyorum çok stresli bir dönem ama olucak diye kendinizi yönlendirin

Rahatsızlık neydi
Ben ve eşimde herhangi bir sorun görünmedi ben bir boş gebelik geçirdim kurtaj oldum ve 1 sene denedik olmadı bir Çocuk isteme kliniğine gittik bütün testlerimiz temiz çıktı çok şükür ve çatlatma iğnesiyle tedavi karar verildi

Yani yazdiklarindan anladigima göre hamilesin şuan eğer öyleyse öncelikle rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲 testi ne zaman yaptın kaçıncı gün öğrendin
Ben Klomen ovarite çatlatma iğnesi ve oluşırsa bebeğin tutunmasına yardımcı duphaston kulandım
Ekstra vitamin kulanıyordum açıkçası çatlatma iğnesi çoğul gebelik olma ihtimali çok yüksek ben çok isterdim olursa ama bunada çok şükür ben yumurta büyüme kontrolüne gitmedim sadece doktprumun bana dediği herşeyi uyguladık iğneyi vurduğum akşamıyla beraber doktor 3 gün ilişki demişti biz 4 gün değerlendirdik açıkcası ben çok yan etki gördüm kasık ağrısı sırt ağrılarım çok olmuştu
Gece ateş basmaları bilmiyorum heycandanda olabilirdi inşallah güzel sonuçlar alırsınız ama ilk denemede olmadıysa tekrar denersiniz biliyorum çok stresli bir dönem ama olucak diye kendinizi yönlendirin

Biz iğne yapılan günü değerlendirmedik doktor bize 36 saat sonra demişti umarım yanlış bişey yapmamışsızdır😭

X